لس آنجلس (CBSLA) — همانطور که بیشتر مدارس در سراسر شیراز انتخاب کردن برای شروع سال تحصیلی آینده عملا پدر و مادر در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها را در ادامه کار در حالی که همچنین تسهیل یادگیری فرزندشان.

“من نمی بینم که چگونه من می تواند یک کارمند خوب و یک مادر خوب و یک معلم در بالا از آن گفت:” راشل لوئیس زندگی می کند که در شمال هالیوود با دو سن مدرسه دختران. “البته من پسر بد در اینجا. بچه ها من همیشه می گویم من معنی و فریاد.”

راشل لوئیس زندگی می کند در شمال هالیوود با شوهر و دو در سن مدرسه دختران.

در روز دوشنبه L. A. Unified School District — که بیش از 750,000 دانش آموزان — اعلام کرد که کودکان را به فرد آموزش هر زمان به زودی.

لوئیس گفت که او نمی باید یک پرستار بچه یا هر خانواده در این نزدیکی هست برای کمک به. شوهر او همچنین با این نسخهها کار از خانه.

“هنگامی که او کار می کند او متمرکز شده است و هیچ وقفه اما برای ما باید برای قرار دادن بر روی چندین کلاه در طول روز,” او گفت:.

این بار مادر شاغل می گوید: داربی Saxbe استادیار روانشناسی در USC و مادر شاغل و دو.

“بنابراین ما شاهد عواقب مستقیم سقوط در زنان,” او گفت:. “زنان در حال خروج از نیروی کار در حد تعداد بالاتر از مردان هستند. آنها فقط در ملاقات با همان نقاط عطف در نظر بهره وری و من فکر می کنم که چرا زنان socialized شده اند به بیش از خانواده و مراقبت از کودکان و مدیریت آموزش و پرورش فرزندان.”

Saxbe گفت: تاثیر است و حتی بیشتر برای خانواده ها از رنگ و کسانی که زندگی به چک چک.

“ما در حال دیدن در الاییواسدی که درآمد پایین تر بچه ها در حال سقوط دورتر و کمتر قادر به دسترسی آنلاین, تحصیل, منابع,” او گفت:.

کسانی که به یادگیری شکاف تنها گسترش دیگر که کودکان در حال خروج از کلاس درس با توجه به Saxbe.

“ما تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد برای رستوران, برای, سفر, کسب و کار,” او گفت:. “آنچه ما در مورد به همان اندازه تاثیر در مهد کودک و تحصیل, و من فکر می کنم بخشی از آن است که مادران کار و کار پدران آنقدر غرق شغل خود و بچه های خود را که آنها مطرح شده اعتراض که ما فقط در یک موقعیت ناپایدار در حال حاضر.”

پس از الاییواسدی اعلام هر دو پاسادنا و ساحل طولانی یکپارچه مدارس ساخته شده تصمیم به نگه داشتن مدارس بسته برای آغاز سال تحصیلی. سانتا آنا نیز به دنبال این روند با وجود اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش رای گیری 4-1 دوشنبه به مدارس اجازه می دهد برای بازگشایی ماه آینده با در فرد آموزش بدون ماسک و یا اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net