محله های کشیش نشین نگه یکشنبه توده روز پس از تاریخی سن گابریل ماموریت ویران شده توسط شعله های آتش

لس آنجلس (CBSLA) — محله های کشیش نشین از سن گابریل ماموریت در حال برگزاری جرم یکشنبه یک روز پس از تاریخی 215-سال ساختمان ویران شده توسط آتش.

خدمات روز یکشنبه برگزار می شد در نمازخانه به عنوان مخالف به داخل این ماموریت به عنوان شده است در این مورد از زمان شروع این بیماری همه گیر. ماموریت شده بود تحت بازسازی پس از ماه مارس و راه اندازی شد به بازگشایی در هفته آینده.

اما آتش شنبه ویران داخلی از ساختار pews و چوب می روم تنها محراب سازمان ملل متحد tounched.

“من غسل تعمید و ازدواج در این محل گفت:” لوز گارسیا اهل. “من بسیاری از خاطرات از آمدن به اینجا به عنوان یک کودک. آن را فقط در دل من می شکند.”

“این است که یک دوست و گرامی ماموریت” گفت: یکی دیگر از اهل حال. “آن متصل است به موسس لس آنجلس. به عنوان یک بومی ریویرا و همه هم Angelenos ما می دانیم که این یک گنج است.”

در ماه گذشته جمعیت زدم یک مجسمه سنت Junípero سرا در مرکز شهر لس آنجلس و اعتراض در مکان های دیگر مورد توصیفاتی از این مبلغ. به عنوان یک احتیاط سان گابریل ماموریت حذف آن سرا مجسمه در مدت کوتاهی پس از تظاهرات.

علت ماموریت آتش همچنان تحت بررسی است. در همین حال رهبران در حال حاضر در حال برداشتن گام برای بازسازی. آتش مرمت صندوق راه اندازی شده است برای کلیسا و در دسترس است در سن گابریل ماموریت کلیسای کاتولیک سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de