پارک ریج خواهر افتخار برای بالا بردن آگاهی در مورد میلوم

سه پارک ریج خواهر — که تبدیل پدر خود را در حال عبور به یک کمپین آگاهی — به تازگی به ارمغان آورد به اشک و لبخند با یک سورپرایز ویژه.

لی مور 58 ساله پدر سه درگذشت از مالتيپل ميلوما در مارس 2019. از آن پس او به ارمغان آورده اند توجه به این بیماری امید صرفه جویی در دیگر پدر کودک از این سرطان است.

                                                                                                                                                                                                                       

Three sisters from Park Ridge were recently honored by nonprofit organization Buddy's HELPERS for their efforts in promoting health awareness. From left are Julianna Moore, Sabrina Moore and Angelina Moore.

سه خواهر از پارک ریج به تازگی افتخار توسط سازمان غیر انتفاعی دوستان یاران برای تلاش های خود را در ارتقاء سلامت آگاهی است. از سمت چپ در حال Julianna مور سابرینا مور و آنجلینا مور. – حسن نیت ارائه میدهد از ناتالیا والس گارسیا/دوستان یاران

خواهران به تازگی مفتخر — اجتماعی در دور مراسم در مقابل خود را در پارک ریج صفحه اصلی — برای تعامل و آموزش جامعه در مورد اهمیت فعال معاینات سلامت.

با مدرسه و همسالان و همسایگان در حضور آنجلینا Julianna و سابرینا مور شد شگفت زده ساخت یک تفاوت و خاموش کردن میدان مبارزات انتخاباتی و ارائه شده با United Airlines کارت هدیه و یک چک برای کمک به مورد علاقه خود را محلی مبتنی بر جامعه خیریه.

سه نفر اهدا کرده است بی شماری داوطلب ساعت به سازمان های خیریه محلی و علل دیگر در سراسر دوران دبیرستان و کالج مشاغل. از تعجب بچه ها با اسکوتر و دوچرخه جمع آوری کمک های مالی برای پناهگاه بی خانمان ها و اسباب بازی ها برای خانواده های کم درآمد آنها انجام داده ام یک کمی از همه چیز-از جمله پشتیبانی TopSoccer کار با ورزشکاران جوان دارای معلولیت.

                                                                                                                                                                                                                       

Three sisters from Park Ridge were recently honored by nonprofit organization Buddy's HELPERS for their efforts in promoting health awareness. The girls' father, Lee Moore, died from multiple myeloma in April 2019. From left are Julianna Moore, Sabrina Moore, Angelina Moore, and their mother, Paula Marie Moore.

سه خواهر از پارک ریج به تازگی افتخار توسط سازمان غیر انتفاعی دوستان یاران برای تلاش های خود را در ارتقاء سلامت آگاهی است. دختران پدر لی مور درگذشت از مالتيپل ميلوما در مارس 2019. از سمت چپ در حال Julianna مور سابرینا مور آنجلینا مور و مادر خود پائولا ماری مور. – حسن نیت ارائه میدهد از ناتالیا والس گارسیا/دوستان یاران

اما بیشتر از همه خواهران ادامه به درخشش یک نور افکن در سلامت مردان — به طور خاص مالتيپل ميلوما — به امید نجات یک کودک و خانواده خود را از رفتن را از طریق این سرطان نبرد.

ژوئن ملی سلامت مردان در ماه است. به طور متوسط مردان مرگ پنج سال جوانتر از زنان و در نرخ های بالاتر از نه تا 10 علل مرگ. وقتی که می آید به مالتيپل ميلوما آن اثرات مردان بیشتر از زنان است.

ژوئن, که همچنین جشن روز پدر و به یاد پدر به دریافت فیزیکی.

ساخت یک تفاوت در زمینه کمپین های ارائه شده توسط دوستان یاران و پپسی.

                                                                                                                                                                                                                       

From left, Julianna Moore, Sabrina Moore, Angelina Moore, and their mother, Paula Marie Moore were honored for bringing awareness to multiple myeloma, which their father died from in 2019.

از سمت چپ Julianna مور سابرینا مور آنجلینا مور و مادر خود پائولا ماری مور شد افتخار برای آوردن آگاهی به مالتيپل ميلوما که پدر خود را از درگذشت در سال 2019. – حسن نیت ارائه میدهد از ناتالیا والس گارسیا/دوستان یاران

در همکاری با دوستان یاران 501(c) (3) غیر انتفاعی به شرکت پپسی مرحله نهایی مسابقات سری با استفاده از قدرت ورزش برای متحد کردن دانش آموز دبیرستان ورزشکاران و معلمان/مربیان در سالانه خدمات اجتماعی کمپین برای کمک به بهبود زندگی دیگران.

این 53 ماه متوالی است که در آن این تعجب افتخار اعطا شده است به یک دانش آموز ورزشکار و یا معلم/مربی در این منطقه است.

آنجلینا جولی بود همه امور خارجه بازیکن فوتبال مین در جنوب و در حال مطالعه علوم سلامت در دانشگاه. Julianna زد آهنگ و بازی فوتبال در مین جنوب. او می خواهد فوتبال بازی و شروع به تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در بمبی در حالی که سابرینا بازی فوتبال زنان و اجرای میدانی بانوان در کالج در رشته کاردرمانی این سقوط بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de