پاسادنا کسب و کار مشتریان لذت بردن از گسترش در خیابان ناهار خوری به عنوان همه گیر نگرانی ادامه

پاسادنا (CBSLA) — کسب و کار به نظر می رسید پررونق در بخشی از پاسادنا آخر این هفته به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در این شهر و در لس آنجلس.

دو تا از 57 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در روز شنبه در L. A. شهرستان آمد از پاسادنا که در آن مقامات شهرستان شروع به ارائه گسترده, هوای آزاد, گزینه های ناهار خوری.

مربوط به: شهرستان لا دیدن ‘تعداد بالایی از تازه تایید COVID-19 موارد مقامات بهداشت عمومی گزارش

برخی از قطعات از کلرادو بلوار در پاسادنا بسته اجازه می دهد تا رستوران برای ارائه در خیابان ناهار خوری که مقامات شهر می گویند کمک خواهد کرد که حد داخل سالن ناهار خوری خدمات در طول بیماری همه گیر.

“من فقط چک شماره من. ما تا 160% از یک هفته پیش” گفت: Sorriso-نوار Celona صاحب جک هوانگ در مورد کسب و کار خود را. “سه یا چهار هفته پیش ما امیدوار بودیم برم به 80 درصد و سپس به بهبودی کامل اما ناگهان همه موارد بالا رفت بالا دوباره و باعث محدود تر استفاده کنید.”

برخی از مشتریان که همچنین با ابراز نگرانی از افزایش بستری شدن در بیمارستان, مثبت و نرخ مرگ و میر گفت: آنها متمرکز ماندن مثبت و بهره گیری از زمان در خارج در حالی که آنها می توانند.

“آره این ماده از زمان من گفت: من فکر می کنم آن را فقط ما در اینجا با بهره گیری از این زمان است که ما به دلیل آن را به وضوح در حال آمدن است و ما باید, ما باید به خانه بروید و گفت:” Jackelin Saenz لس آنجلس.

اگر همه چیز به خوبی با پاسادنا در فضای باز ناهار خوری طرح گفته است که آنها برنامه ریزی برای گسترش آن طی دو هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de