سان فرانسیسکو (CBS SF) — coronavirus زده Grand شاهزاده خانم است که گردان در برزخ برای بیش از دو روز خاموش شمال کالیفرنیا خواهد بود رفتن به امن حوض در اوکلند که در آن مسافران را پیاده و گرفته بود به قرنطینه مرکز در انتخابات گفت: شنبه شب.

در یک مصاحبه مطبوعاتی شاهزاده خانم کروز خط گفته مقامات deboarding روند را حداقل دو روز. در ابتدا گفته است که این کشتی حامل بیش از 3500 مسافر و خدمه از 54 کشور — می رسند در روز یکشنبه اما پس از آن به سرعت دنبال کرد تا با یکی دیگر از پیچ و تاب و در این طرح است.

“CDC فقط به ما اطلاع داد که تغییرات بیشتری از این طرح ضروری است و تاثیر ورود کشتی” کروز مقامات گفت: در یک ایمیل. “کشتی را در حال حاضر می رسند در بندر اوکلند در دوشنبه زمان TBD.”

همه مسافران به نمایش در خواهد آمد برای coronavirus قبل از آنها مجاز به ترک کشتی. مقامات گفت: هر مسافری که نیاز به درمان پزشکی را گرفته و به امکانات محلی.

“با توجه به فرمانداری از خدمات اورژانس زیر نمایش درمانی مهمانان که ساکنان کالیفرنیا را به فدرال اداره شده تسهیلات در کالیفرنیا برای تست و انزوا در حالی که غیر از کالیفرنیا منتقل خواهد شد توسط دولت فدرال به امکانات در کشورهای دیگر” این شرکت اعلام کرد. “خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی است.”

میشل Heckert که در رشته کشتی با پدربزرگ و مادربزرگ او بوده است به رسانه های اجتماعی به روز رسانی در شنبه. او گفت: کاپیتان اعلام کرده بود برای برطرف مسافران که آنها به زودی خواهد بود مجاز به ترک کشتی. بیش از 2000 مسافر تایید شده اند به خود staterooms از روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“کاپیتان است و فقط اعلام کرد توافق به حوض در اوکلند با تخلیه روند شروع فردا & احتمال گرفتن چند روز” او هنوز توییتی. “هنوز هم کار بر روی طرح هایی برای مسافران بین المللی در میان آمریکایی ها.”

اگر این طرح گستراند مثل آن بود که مسافران از الماس شاهزاده بودند airlifted بازگشت به ایالات متحده از ژاپن ماه گذشته مسافران را گرفته و به انواع پایگاه های نظامی پس از خروج کشتی از جمله پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد و لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

“به من گفته شده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفته است به قرنطینه برخی از مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز (کسانی که در حال حاضر مجانبی) در Lackland AFB در سن آنتونیو” تگزاس کنگره Joaquin کاسترو توییتی شنبه شب. “شهر ما در حال حاضر کمک به قرنطینه 230 نفر از جمله درمان برای 11 افراد آلوده.”

ترس که coronavirus ممکن است در حال حاضر در کشتی پدید آمده که مسافر در یک سفر قبلی آغاز شد که مبتلا به این بیماری است. پس از یکی از آن مسافران — 71 ساله راکلین مرد شد اولین بار در کالیفرنیا به مرگ از بیماری — بزرگ شاهزاده خانم دستور داده شد تا بلافاصله پس از بازگشت به سان فرانسیسکو و لغو 15 روز سفر به هاوایی نهایی پورت از تماس در مکزیک است.

در ضمن 11 مسافران از آن Feb. 11-21 سفر را از بد افتاده با کروناویروس — دو بیمارستان بستری شد در سونوما کانتی سه دیگران را بیشتر بهبود در Placer County, دو, شد, صفحه اصلی قرنطینه در شهرستان کنترا کوستا ایالت یکی شد بودن درمان در فرزنو در شهرستان سانتا کروز یکی در بیمارستان بستری شد در آالمدا کانتی و دیگری در شیکاگو است.

در پی مرگ و coronavirus موارد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ممنوع کشتی از ساخت بندر در سان فرانسیسکو و یا در هر نقطه در کالیفرنیا تا هر کسی با علائم شبه آنفولانزا سرنشین تست شد برای این بیماری است.

روز پنج شنبه یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دکتر و چهار پزشکی کارکنان از کالیفرنیا گارد ملی هوایی شد airlifted به کشتی همراه با تست کیت. آنها در زمان نمونه از 46 مسافر و خدمه. کسانی که نمونهها airlifted به ایالتی کالیفرنیا در آزمایشگاه در ریچموند برای تست.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه اعلام کرد که 19 خدمه و دو مسافر از 46 نمونه های گرفته شده تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“ما در حال توسعه برنامه آن اجرا خواهد شد این آخر هفته را به کشتی به یک غیرتجاری پورت تمام مسافران و خدمه خواهد شد تست شده برای coronavirus” پنس گفت. “کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز بیشتری به توجه پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

“اجازه دهید من اطمینان آمریکا به عنوان کردیم با کسانی که در بازگشت از چین و کسانی که در بازگشت از دیگر کشتی کروز (الماس شاهزاده در ژاپن) و ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات لازم را به سلامت از آمریکایی ها و کسانی که درگیر در گرند شاهزاده و فقط به عنوان نکته مهم برای محافظت از سلامت عمومی آمریکا و جلوگیری از گسترش این بیماری از طریق جوامع در این کشور است.”

مری الن Carroll, سان فرانسیسکو مدیر گروه مدیریت اضطراری در صبح روز پنج شنبه در کنفرانس خبری گفت: وجود عوامل متعددی است که نیاز به در نظر گرفته شود برای تعیین که در آن کشتی خواهد حوض.

“بسیاری از این افراد (که افتاده بود در طول 15 روز کروز) بهبود یافته اند و دیگر نشان دادن علائم شبه آنفولانزا,” او گفت:. “هنگامی که ما نتایج از (coronavirus) آزمون CDC و دولت را تعیین مناسب ترین محل برای کشتی به اسکله. که محل نیاز به ارائه برای ایمنی از جامعه اطراف و همچنین مسافران است.”

“CDC و دولت با توجه به تعدادی از نقاط از جمله سان فرانسیسکو,” او اضافه شده است.

مردم در رسانه های اجتماعی التماس کرد با مقامات منتخب به اجازه کشتی حوض. در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس مسافر کارن دور از Moorestown نیوجرسی به توافق رسیدند که او باید آزمایش coronavirus اما می خواهد مقامات به او اجازه رفتن اگر نتایج او دوباره منفی.

“چهارده روز بیشتر در این کشتی من در پایان فکر می کنم من نیاز به یک سلامت روان مراجعه کنید,” او گفت: با خنده. “یک آمریکایی هستم. من باید قادر به خانه می آیند.”

این کشتی شده است یک حلقه نگه داشتن الگوی off shore, با توجه به یک زمان واقعی کروز ردیابی وب سایت. معمولا مسیر شده است یک حلقه دوره بیش از 100 کیلومتری از ساحل و در آب های بین المللی.

همچنین بخوانید:

پوشش کامل: شیوع کروناویروس

کارشناسان پزشکی معتقدند وجود دارد در حال حاضر یک ضرورت برای جلوگیری از گسترش به دیگران در هیئت مدیره.

“کشتی عظیم مشکل گفت:” دکتر آرتور reingold می, یک دانشگاه برکلی اپیدمیولوژی که در CDC. “من نگران هستم که مردم دیگر در کشتی آلوده می شوند که ممکن است به خوبی توسعه علائم در طول دوره کمون.”

دکتر هنری “تراشه” اتاق یک متخصص بیماری های عفونی و UCSF استاد گفت: آن را بسیار مهم برای به دست آوردن بیمار کشتی مسافر خاموش و به دور از دیگر مسافران.

او اشاره می کند که از آن خواهد شد یک چالش برای به دست آوردن تمام کشتی مسافر خاموش اما در نظر بگیرید چه اتفاقی افتاد به الماس شاهزاده در ژاپن آن را به سمت چپ قرنطینه مسافران در هیئت مدیره برای مدت دو هفته. 704 مردم آلوده شد و چهار نفر از آنها فوت کرد.

“من می خواهم که مشکل مورد که یک موفقیت چشمگیر,” اتاق گفت. او همچنین گفت: این بستگی دارد که چگونه به خوبی این بیماران جدا شد و چگونه به خوبی قرنطینه روش دنبال شد. آن نیز بستگی دارد نتایج آزمون.

“دل و روده من است که آن را احتمالا یک ایده خوب برای خارج کردن مردم از قایق” او گفت:.

کپی رایت © 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس و خلیج, اخبار شهر کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de