کشیش: حداقل 10 که با حضور Glenview خدمات کلیسا دریافت coronavirus

حدود 43 نفر بیش از نیمی از مردم که با حضور یک سرویس مارس 15 در زندگی کلیسا از Glenview حال بیمار و حداقل 10 آزمایش مثبت برای COVID-19 پاستور آنتونی LoCascio تایید شنبه شب.

“بسیاری از مردم بیمار هستند” گفت: LoCascio که می گوید 11 ماه پس از شروع به احساس بد او هنوز هم سرفه مداوم. “من تمام خانواده است علائم مشابه.”

                                                                                                                                                                                                                       

او تخمین زده است که 43 نفر علائم اما تنها حدود ده تا به حال تست شده برای COVID-19. هشتاد بودند در خدمت او گفت:.

“هر کسی که گرفتن تست آزمایش مثبت” برای COVID-19, او گفت:. “بسیاری از مردم نمی توانند برای دریافت تست شده,” او اضافه شده است.

دو نفر از کسانی که بیمار گرفته در بیمارستان بستری هستند و یک سوم شخص شده بود اما بازگشت به خانه است با توجه به LoCascio.

آنها عبارتند از: 64 سال با سرطان لوزالمعده که تست مثبت و خانواده که در آزمایش مثبت با توجه به LoCascio. مردی است که در یک بیمارستان است.

دیگر سخنران در این سرویس که در نوادا و پرواز کرد که آن شب به خانه. موضوع بحث شد در مورد بیماری اما پیام تبدیل شده است مربوط به اعضای کلیسای زندگی از Glenview.

“او در مورد داشتن ایمان و نه ترس” LoCascio گفت. کشیش گفت: او نگه داشته در تماس با بلندگو به عنوان گزارش از بیماری در میان کسانی که حضور داشتند شروع به گردش اما سخنران وضعیت به سرعت تبدیل.

                                                                                                                                                                                                                       

“او گفت که او با داشتن یک تب با درجه پایین. نکته بعدی من می دانم که من شنیده ام او را در مراقبت های ویژه” LoCascio گفت.

او گفت که او شروع به احساس می کند در پایان روز از این سرویس شده است و خانه پس از.

“من نمی دانم که من مریض بود یکشنبه شب اما من احساس می کنم صرف خسته” LoCascio گفت.

“وقتی که من بیدار شد صبح روز دوشنبه من متقاعد شده بود که من تا به حال آنفولانزا. من تا به حال گرفتگی عضلات ساق پا و تب بالا — 102 — لرزد.” که ادامه داد: حدود یک هفته و سپس سرفه آمد, او گفت:.

“ریه ها من احساس بسیار سخت و سفت مانند چرم,” او گفت:.

LoCascio, 43, گفت که او و دیگران شده اند هوازدگی بیماری در خانه و نیاز به بستری شدن در بیمارستان. بسیاری از آسیب دیده در محدوده سن از اواخر 20s به اواسط 40s, اگر چه برخی از کودکان بیمار بودند به عنوان به خوبی.

آنها شامل اهل John W. جنکینز که posted on Facebook درخواست بینندگان به دعا برای کلیسای خود و خانواده است.

“ما ضربه بسیار سخت توسط COVID-19 ویروس” جنکینز نوشت. او گفت که او و همسرش در حال نقاهت “اما هنوز هم احساس تاثیر می گذارد در ریه های ما.” آنها قرنطینه در خانه, او گفت:.

LoCascio شده است که کشیش در کلیسای زندگی برای 11 سال گفت: او فکر می کردم در مورد اینکه آیا برای برگزاری این سرویس است. اما در آن زمان تعداد تایید COVID-19 موارد کم بود و یک مادر اقامت در خانه سفارش به حال نشده است تحمیل شده است. به علاوه او تا به حال خارج از شهر بلندگو میاد.

“ما تا به حال یک سخنران مهمان. ما آن را ترویج,” او گفت:. “ما اعلام کرد:” اگر شما بیمار در خانه بمانند.’ ما نمی دانیم. هیچ کس نمی دانست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de