پل DeHaven ایجاد پژواک و لایههای

پل DeHaven را هنرمندی نمی تواند موجود باشد در یک گروه. یک عضو سابق جشن, indie folk, گروه کاغذ پرنده که نام آن را واریز و در پایان سال 2017 DeHaven می تواند به پرتاب در حوله. به جای بلند پروازانه خواننده, ترانه سرا و گیتاریست در ادامه به تشکیل یک ساز و برگ جدید, سنگین, حلقه الماس, با, خواننده و نوازنده ترومپت سارا اندرسون در حالی که همچنان به دنبال کار خود را در سمت.

36 ساله ساکن همیشه سبز که در اروادا و طلایی و همچنین آشنایی استعدادهای خود را به تازگی ایجاد شده و استقبال خوبی Grateful Dead الهام گرفته از پروژه به نام خیابان گربه ها عشق خود را منتشر دوم انفرادی تلاش پژواک و لایههایاین هفته است. DeHaven نشانه مناسبت دوم, تک قطره با یک نمایش در Ubisububi اتاق در نازک مرد میخانه در پنجشنبه 5 مارس.

“من تا به حال پر از آهنگ ها و من در وسط نوشتن و تمرین یک گروه کامل ضبط زمانی که من متوجه شدم من تا به حال یک مجموعه از این بیشتر mellow acoustic-گیتار بر اساس آهنگ هایی که مناسب واقعا به خوبی با هم” مربوط DeHaven که او نیز لذت می برد ایجاد محیط موسیقی به عنوان بخشی از دیگر پروژه ساسکاتون با همسر خود.

بنابراین در میان خود هفتگی تمرینات باند بلند پروازانه ترانه سرا و ناپدری خود را صرف روز در خانه اش استودیو ضبط آخرین مقایسه کردن مجموعه ای از آهنگ صوتی. DeHaven می گوید: این یک رکورد است که کسانی که به او نزدیک شده اند و اصرار او برای سال ها به و که او در حال حاضر مواد و اعتماد به نفس آن را بکشد.

“من سعی نمی کنید بیش از حد تجربی با این انتشار,” او می گوید. “من تمایل به می خواهید برای مخفی کردن در پشت سرد ترتیبات پیچیده و هوشمندانه استودیو کلاهبرداری. در این رکورد من در تلاش برای اقامت در خارج از راه و اجازه دهید این آهنگ ها برای خود صحبت می کنند. آن را خوب است برای قرار دادن آن را بدون تلاش بیش از حد سخت من حدس می زنم. آن را در مورد گرفتن حق طول می کشد و حق انتخاب آهنگ ها.”

DeHaven می گوید برخی از آهنگ ها در انتشار یکی از هدف آن است که برای “نبراسکا-عصر اسپرینگستین” صدا نوشته شده بود چند سال پیش اما بقیه آنها تازه گذراند.

“من یک مقدار زیادی از نوشتن برای این ثبت. من یک نوازنده گیتار برای اولین بار پس آواز و صدای من ضبط شده است و جالب برای سفر دو سال گذشته می گوید:” DeHaven که بسیاری از نوشته های خود و برخی از ضبط در استودیو در اورگرین.

“وجود دارد یک خنک لحظه در این آلبوم که در پایان از آهنگ شما می توانید برخی از کلاغ crowing در پس زمینه” او توضیح می دهد. “من آنها را در وجود دارد به دلیل آن را مانند یک تصادف. آن را به خوبی شامل محیط زیست در آهنگ های خود را به جای در نظر گرفتن آن است که گاهی اوقات آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما ضبط. پس از زندگی در اینجا [در اورگرین] برای ده سال در حال حاضر, آن را بخشی که من هستم. شما نمی توانید خودتان را جدا از محیط زیست است. ظریف بافت و لایههای پژواک از لحظه چه این آلبوم است.”

ابزار دقیق در انتشار بیشتر, گیتار آکوستیک, در حالی که برخی از آهنگ های همچنین شامل گیتار الکتریک و درامز و سازهای کوبه ای (congas) با DeHaven را bandmates از دیگر پروژه های کمک.

“من سعی می کنم به نگه داشتن محتوای آیند. به نظر می رسد مردم در مصرف موسیقی خیلی سریع این روزها” او مشاهده. “جهان در حال حرکت سریع تر است.”

پل DeHaven را پژواک و لایههای حزب آزادی با لیک مری می گیرد در 8 p. m. روز شنبه, مارس 5 در Ubisububi اتاق در نازک مرد میخانه, 2015 شرق 17th, خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>