پل Seils صاحب تاریخی حومه مغازه گل می میرد در 72

پل Seils صاحب یکی از شمال غربی حومه شهر’ طولانی ترین ایستاده کسب و کار و داوطلب فعال در مونت پراسپکت درگذشت, شنبه در آرلینگتون ارتفاعات صفحه اصلی.

Seils, 72 رشد در مونت پراسپکت و با حضور St. Paul Lutheran School. که در آن او را ملاقات همسر آینده خود را از نزدیک به 50 سال سابق لیندا Busse.

                                                                                                                                                                                                                       

ازدواج به اوج خود رسید یک داستان عاشقانه است که رونق گرفت که دو عنوان بالا دانش آموزان پیوست, گروه جوانان کلیسا برای سفر به هالیدی پارک تفریحی در شیکاگو است. لیندا گفت: یک chaperone در این سفر گفت: یکی دیگر از پدر و مادر “من به دست راست من اگر دختر من می تواند تاریخ پل Seils.”

پس از فارغ التحصیلی از چشم انداز دبیرستان و سپس دانشگاه ایلینوی شمالی با, بازاریابی, مدرک Seils ازدواج لیندا در نظر گرفته و برخی از خارج از کشور فرصت های شغلی.

اما همسر جدید خود را به او گفت او می تواند او را ترک نمی کند ، بنابراین به جای او رفت و به کار برای خانواده کسب و کار Busse گل و هدیه.

“حتی قبل از اینکه من گفت که به او پدر من به او پیشنهاد کار در فروشگاه” لیندا Seils روز یکشنبه گفت. “او گفت:” من می تواند به کار برای خود و به طوری که او در کسب و کار گل.”

این زن و شوهر را به خود نمادین در مرکز شهر مونت پراسپکت فروشگاه گل که در سال 1916 افتتاح یک سال قبل از روستای رسمی اختلاط. آن را در آنجا باقی ماند تا زمانی که در اوایل سال جاری زمانی که خانواده منتقل فروشگاه نورد مرغزار.

                                                                                                                                                                                                                       

“بیشتر مردم فکر می کردند او یک Busse,” لیندا گفت. “مردم او را صدا Paul Busse. او را صحیح آنها و بگو: “او Busse. من فقط در قانون است.’ که مورد علاقه او بود ،

هنگامی که پل وارد کسب و کار او با حضور یک گل طراحی مدرسه به یادگیری اصول اولیه تجارت است. در زمان او قادر طراح و کار خود را شکوفا. او حتی تدریس در کلاس های طراحی گل در کوه چشم انداز کتابخانه های عمومی.

پل Seils همچنین در خدمت به عنوان یک مشتاق داوطلب در اطراف کوه چشم انداز از جمله به عنوان رئیس جمهور کوه, چشم انداز اتاق بازرگانی و به عنوان یک عضو از روستا مراسم ویژه کمیسیون و شهرهای خواهر کمیسیون.

او همچنان فعال با, St. Paul Lutheran Church و شیرها و Jaycees باشگاه و همچنین کالج برادری سیگما Nu.

“او فقط دوست داشت انجام کارهایی برای مردم و دوست مردم” لیندا گفت. “همه عاشق پل. همه اش را دوست داشت لبخند خود شخصیت خروجی. او همیشه مایل به انجام هر چیزی برای هر کسی است.”

                                                                                                                                                                                                                       

اگر کسب و کار گل او تجارت Seils’ شور اتومبیل از جمله همه چیز را از اتومبیل های عضلانی به ایندی روروک مخصوص بچه ها. او با حضور در ایندیاناپولیس 500 برای 50 سال متوالی.

پولس به طور منظم در مونت پراسپکت آخر هفته Bluesmobile کروز شب ماشین را نشان می دهد و خود را در ماشین مجموعه شامل یک سال 1966 Corvair و یک سال 1972 Chevelle ورزش فوق العاده تبدیل خوانده شده. او اغلب سوار مغازه را در سال 1936 دوج پنل کامیون و Corvair در کوه چشم انداز 4 جولای رژه.

اگر چه او در مبارزه با سرطان پروستات Seils بود قادر به حضور در 2020 Rolex 24 ژانویه در Daytona International Speedway در فلوریدا.

در علاوه بر این به لیندا Seils جان سالم به در با سه فرزند و سه نوه دارد. او قبل از مرگ با یک فرزند.

خدمات تعیین شده است و برای سه شنبه با دیدار در ساعت 10 صبح و مراسم در ساعت 11 صبح در Friedrichs کفن در مونت پراسپکت. دفن خواهد شد در St. paul’s Lutheran گورستان. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید Friedrichs (847) 255-7800.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de