‘آلت در یک درام سیاسی’: دانشجویان مشغول به تحصیل در شیراز سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش ویزای جدید قانون

سانتا آنا (CBSLA) — دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در نارنجی و لوس آنجلس شهرستانهای شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه ادعا که اخیر محدودیت های خارجی ویزای دانشجویی باعث می شود آنها را “آلت در یک درام سیاسی.”

فدرال مدنی شکایت ثبت شده توسط وکلای هفت دانشجویان بین المللی در اورنج کانتی. آنها به دنبال حکم دادگاه جلوگیری دولت از اجرای این سیاست است که جمع شدن ویزای دانشجویی از هر گونه دانشجویان بین المللی در نظر گرفتن صرفا کلاس های آنلاین در پاییز.

شاکیان — که تنها با حروف اول اسم خود را به چینی اتباع تحصیل در دانشگاه UC Irvine, دانشکده حقوق و UCLA و یک ملی آلمان تحصیل در USC گولد مدرسه قانون است.

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد سیاست که نوار دانشجویان بین المللی از اقامت در ایالات متحده مگر اینکه آنها برنامه ریزی شده را در کلاس های حضوری.

“دولت ناگهانی تصمیم به اخراج دانشجویان بین المللی در طول همه گیر است شوخی با دین بی رحمانه به دانش آموزان و انجام بی اندازه آسیب به دانشگاه های ما و کشور ما گفت:” علامت گذاری Haddad, یک استاد دانشگاه USC گولد مدرسه قانون است. “از آنجا که این سیاست تغییر inflicts عمیق آسیب برساند و در عین حال صادر شد بدون هیچ توضیحی آن را غیر قانونی است و باید سریعا مسدود شده توسط دادگاه.”

بیشتر: کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش ویزای جدید قانون; USC برای ارائه در کلاس برای دانشجویان بین المللی

با توجه به COVID-19 دانشگاه ها در سراسر این کشور تصمیم گرفتند برای ادامه آموزش آنلاین از طریق سقوط.

تا به حال دانشجویان بین المللی محافظت می شدند توسط ارشاد صادر شده توسط دانش آموز, بازدید کننده, برنامه, که نگه داشته غیرمهاجرتی ویزای دانشجویی در پذیرش بدون در نظر گرفتن چگونه خود را به دانشکده مدیریت تغییر از کلاس های حضوری.

“یخ در سیاست خارجی نیاز به دانش آموزان به شرکت در کلاس های حضوری حتی در جایی که خود دانشگاه تعیین کرده اند که برای انجام این کار هزینه زندگی و خطر اندازد دانشگاه و جامعه در همراهی با قضاوت کارشناسان بهداشت عمومی و رفتار آنها را به عنوان آلت برای رئیس جمهور با انگیزه های سیاسی تصمیم گفت:” وکیل شاکیان علامت Rosenbaum, مدیر عمومی, مشاور فرصت تحت قانون پروژه.

“این آخرین سری از اقدامات غیر منطقی است که تعمیق بحران همه گیر در کشور ما می آید و آن را به عنوان جای تعجب نیست که زندگی در معرض تهدید در وهله اول کسانی هستند که از مهاجران در اینجا قانونی تحصیل به کمک مولد در اینجا و خارج از کشور.”

وکیل شاکیان Stacy Horth-Neubert گفت: دولت به طور ناگهانی گرفته شده “خودسرانه و غیر منطقی که ارائه این دانش آموزان با روی ناچاری انتخاب هر کدام از معرض خود را و کسانی که در اطراف آنها را به خطر عفونت COVID-19 با حضور در کلاس های حضوری و یا مجبور بودن از کشور که در آن آنها برنامه ریزی کرده اند و آماده به صرف آمدن سال تحصیلی.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de