حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از دریافت کنندگان شامل هزاران نفر در ایالت ایلینوی

واشنگتن — دولت روز دوشنبه از شناسایی حدود 650,000 بیشتر کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است که با دریافت پول مالیات دهندگان از یک برنامه فدرال است که احتمالا نرم زیان کار از coronavirus بلکه بهره مند برخی از سیاسی متصل شرکت.

ردیف بالا از دریافت کنندگان وزارت خزانه داری حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از دریافت وام های 5 میلیون دلار برای $10 میلیون و صدها حومه – و شیکاگو مستقر در شرکت های غیر انتفاعی و سازمان های از جمله آنها بودند. آنها عبارتند از: Ala Carte سرگرمی در Schaumburg, آکادمی اطفال آمریکا در ایتاسکا, Blistex در اوک بروک Oberweis لبنی مستقر در شمال شفق ماریو Tricoci مو سالن و آبگرم در کامی Motorwerks از Barrington, Patrick مهندسی در لیسل, پینستریپس در نرتهبروک, Plote ساخت و ساز در Hoffman Estates و Willow Creek Community Church در جنوب بررینگتن.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت ایالت جیم Oberweis قند گرو جمهوری خواه که در حال اجرا است برای کنگره در منطقه 14 است رئیس Oberweis لبنی. او در بیانیه ای گفت: دوشنبه وام استفاده شد و برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان.

“PPP بود که توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور برای نجات شغل از میلیون ها نفر از کارگران که در معرض خطر بیکاری کاهش می یابد و یا اشتغال به دلیل اجباری بسته شدن از اقتصاد به عنوان یک نتیجه از COVID-19” او گفت:. “Oberweis لبنیات اعمال شد و اعطا PPP بودجه برای نجات شغل و حقوق کارکنان خود را در طول این زمان بی سابقه.”

وزارت خزانه داری نیست انتشار دقیق مقدار وام. یک سخنگوی Oberweis’ کمپین گفت: آن بین 5 میلیون و 6 میلیون دلار.

بیانیه ای از این شرکت نیز منتشر شده توسط Oberweis’ کمپین گفت: وام فعال کسب و کار برای ادامه فعالیت همه از مکان های خود را و نگه داشتن کارکنان حتی اگر بسیاری از فروشگاه ها دیدم “سریع و فروش قابل توجهی کاهش می یابد.” این بیانیه می گوید Oberweis لبنی تا به حال هیچ تعطیلی اخراج furloughs کاهش در جبران خسارت و یا مجبور به کاهش ساعت.

                                                                                                                                                                                                                       

دیگران در ردیف بالا از وام گیرندگان در حال شیکاگو باغبانی جامعه در گلنک شیکاگو انجمن جانورشناسی در بروکفیلد زمینه موزه در شیکاگو Journeycare در Glenview و لوتری خدمات اجتماعی ایلینوی در دثا پلینس.

کارمل کاتولیک دبیرستان در موندلین دریافت وام 2 میلیون دلار به 5 میلیون دلار به عنوان برداشت مقدس نمازخانه در نورد مرغزار, دریاچه, جنگل, آکادمی لینکلن پارک جانورشناسی جامعه در شیکاگو دوستان کمی در Naperville با marklund کودکان در ژنو اسکله نیروی دریایی در شیکاگو آکواریوم Shedd در شیکاگو, the Joffrey, رقص باله در شیکاگو مورتون باغ در لیسل موزه علم و صنعت شیکاگو لیسل مبتنی بر ری Gramam انجمن برای افراد معلول, Schaumburg تویوتا Sun-Times تولیدات رسانه ای در شیکاگو Tyndale House وزارتخانه در جریان کارول Walter E. Smithe مبلمان در ایتاسکا, برنامه ریزی والدین ایلینوی در شیکاگو و حصار انتشارات شرکت مادر هرالد روزانه در آرلینگتون ارتفاعات است.

Michael J. Madigan با مسئولیت محدود. در شیکاگو دریافت وام 150.000 دلار به $350,000.

Caputo جدید مزرعه تولید Inc. قرض $350,000 به مبلغ 1 میلیون دلار به عنوان هر یک از آن ادیسون Bloomingdale کارول جریان هانور پارک ایلینوی و در ساوت الگین شرکت های تابعه در مجموع از هفت وام.

دریافت کنندگان آمده از گسترده نوار صنایع. برخی که کمتر به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر مانند تولید و ساخت و ساز دریافت بیشتری نسبت وام از سخت ضربه رستوران و هتل و صنایع. بسیاری از شرکت های حقوقی و شرکت های سهام خصوصی نیز به دست آمده وام.

                                                                                                                                                                                                                       

کسب و کار متعلق به سیاستمداران نیز با اقتباس از این برنامه از جمله یک لیگ کوچک بیس بال تیم متعلق به خانواده فرماندار اوهایو. زیادی franchisee وندی تاکو بل و کلبه پیتزا رستوران که مدیر عامل عمده کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت وام جمعا به مبلغ 15 تا 30 میلیون دلار.

دریافت کنندگان دیگر شامل Kanye West لباس و کفش کتانی برند Yeezy مکعب یخ حرفه ای بسکتبال, لیگ, Planned Parenthood درمانگاه در بیش از دو دوجین متحده و ضد مالیاتی, گروه به رهبری استیفن گراور Norquist آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی.

همانطور که از ژوئن 30 این برنامه تا به حال دست از $521 میلیارد. وزارت خزانه داری شناسایی فقط یک بخش از کل وام پنج شنبه, نامگذاری تنها شرکت هایی که بیش از 150.000 دلار. این شرکت ساخته شده کمتر از 15 درصد از نزدیک به 5 میلیون شرکت های کوچک و سازمان هایی که دریافت وام.

در یک بیانیه دیابت مارکو روبیو از فلوریدا و جمهوری خواه و رئیس کسب و کار کوچک کمیته گردد که این برنامه گفت: انتشار اطلاعات ارائه شده “بسیار مورد نیاز شفافیت است.” او به نام برنامه “تاریخی تاسیسات” برای کسب و کارهای کوچک در طول بیماری همه گیر.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر توصیف داده های انتشار “شروع خوب” اما افسوس می خورد که آن را در زمان بسیار طولانی و “بنابراین فشار زیادی از دموکرات” برای اطلاعات عمومی. او گفت: شفافیت بیشتر مورد نیاز بود “را به اطمینان حاصل شود که این مالیات دهندگان دلار رفت که در آن کنگره در نظر گرفته شده — به راستی کوچک و underbanked کسب و کارهای کوچک.”

اقتصاددانان به طور کلی اعتبار این برنامه با کمک به جلوگیری از بازار کار از بحران که بسیار بدتر است. کارفرمایان اضافه شده 7.5 میلیون شغل در ماه مه و ژوئن جامد افزایش می دهد که احتمالا محور در بخش PPP. اقتصاد هنوز نزدیک به 15 میلیون شغل کمتر نسبت به قبل از بیماری همه گیر.

تحقیقات توسط فدرال رزرو در بر داشت که شرکت های با کمتر از 50 کارگر قبل از همه گیر را دیدم, استخدام خود را افزایش 12% در ماه مه در حالی که شغل رشد فقط 5 درصد در شرکت های بزرگتر نشان می دهد PPP کمک سوخت rehiring.

اما این برنامه تنها در نظر گرفته شده برای حمل و اقتصاد از طریق یک وقفه کوتاه از این بیماری همه گیر است که در حال حاضر تهدید به یک دیگر-تاثیر ماندگار. وزارت خزانه داری در ابتدا نیاز به وام صرف می شود در عرض هشت هفته از دریافت, هر چند که بعدها تمدید 24 هفته.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر اجرا از طریق PPP پول و هنوز هم چهره را به شدت کوچکتر تقاضا به عنوان مصرف کنندگان باقی می ماند و با احتیاط از بازگشت به عادات قبلی از خرید بازدید از ورزشگاه و یا غذا خوردن. تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا و نیویورک و دیگران متحده باید معکوس reopenings بسته شدن پایین میله ها و به تاخیر انداختن شروع داخل سالن ناهار خوری.

“بزرگترین مسئله این است که PPP است در کوتاه مدت کمک کند” گفت: آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork یک خبرنگار مستقل از پلت فرم. “و در حال حاضر ما در حال برخورد با اواسط تا در دراز مدت مشکل است.”

یک نظرسنجی توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل یافت که از اواسط ماه ژوئن 14 درصد از کسب و کارهای کوچک است که با اقتباس از PPP انتظار می رود آنها را به غیر روحانی کردن برخی از کارگران که وام خود را زد.

برنامه ارائه وام تا 10 میلیون دلار برای کسب و کارهای کوچک به کمک به آنها را بهبود می یابند از دولت دستور خاموش شدن ناگهانی و از دست دادن درآمد ناشی از ویروس است. متوسط مبلغ وام برای کل برنامه بود $107,000 های وزارت خزانه داری گفت: در گسترده ای خلاصه ای از برنامه.

این وام می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار بیشتر استفاده از پول برای ادامه پرداخت به کارگران است. این برنامه در ابتدا مجموعه منقضی ژوئن 30, اما تمدید شد هفته گذشته به اوت. 8 با $132 میلیارد دلار هنوز هم در دسترس است.

دریافت کنندگان شاغل 51 میلیون نفر قبل از همه گیر آغاز شد, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت. که مقدار به حدود 85 درصد از تمام کارگران در شرکت های با کمتر از 500 کارمند است. دولت نمی خواهد می دانم که چگونه بسیاری از این شغل شدند و در واقع ذخیره شده تا زمانی که شرکت درخواست برای وام بخشوده یک فرایند است که تازه شروع شده است.

یک مقام ارشد دولت رسمی روز دوشنبه گفت که برخی از شرکت های کوچک “نیاز به حمایت اضافی” در ماه های آینده.

عمومی هرگز ممکن است بدانند هویت بیش از 80 درصد از نزدیک به 5 میلیون ذینفع به تاریخ به این دلیل که دولت حاضر به انتشار جزئیات وام تحت $150,000. که پنهان کاری موجب طرح دعوی در دادگاه توسط سازمان های خبری از جمله آسوشیتد پرس.

وزارت خزانه داری منتشر کرده است تنها دلار برای مقدار وام به جای آمار و ارقام دقیق. کسب و کار متعلق به چندین سیاستمداران شده بودند در میان دریافت کنندگان از جمله اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه است.

DeWine دانه-دلار نقره ای بیس بال دریافت وام از 150.000 دلار به $350,000 دولت گفت. این شرکت صاحب اشویل گردشگران یک لیگ کوچک بیس بال تیم در کارولینای شمالی که خریداری شد فرماندار از خانواده در سال 2010. DeWine پسر برایان DeWine در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور از تیم بیس بال. لیگ کوچک بیس بال فصل لغو شد برای سال 2020 است.

برخی از حامیان اصلی تهمت نیز بهره مند است. موی Brands, Inc., سان آنتونیو تگزاس مبتنی بر franchisee با بیش از 750 وندی تاکو بل و کلبه پیتزا و رستوران ها و دریافت بین $15 میلیون و 30 میلیون دلار بین سه نهاد. موی مارک های مدیر عامل جیمز Bodenstedt عمده کمک کننده به رئیس جمهور. او داده است 300.000 دلار به مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی PAC پس از آغاز این سال با توجه به فدرال مالی مبارزات انتخاباتی ،

سخت ترین ضربه رستوران-و-صنعت هتل از دست داده تقریبا نیمی از آن قبل از همه گیر شغل در ماه مارس و آوریل. این رتبه پنجم را در لیست دریافت کنندگان. مراقبت های بهداشتی حرفه ای و کسب و کار خدمات ساخت و تولید دریافت سهم بیشتری از وام.

و با توجه به تجزیه و تحلیل توسط بث ان Bovino ایالات متحده اقتصاددان ارشد در استاندارد & ضعیف است و برخی از کشورهای با کوچکترین افزایش نرخ بیکاری از همه گیر کردم بیشتر وام از ضربه سخت تر متحده است.

“آن را نمی رسیدن به این صنایع است که به آن نیاز و آن نگاه مانند آن را نمی رسیدن به ایالات متحده است که سخت ترین ضربه” Bovino گفت.

شرکت های رسانه ای از جمله Newsday و رسانه های آمریکایی سابق صاحب National Enquirer کردم از وام 5 میلیون دلار.

داده ها به چند مورد جزئیات وام به اقلیت متعلق به کسب و کار. شرکت ها نمی شد مورد نیاز برای تامین داده های جمعیتی در برنامه های کاربردی خود را و بسیاری از مطالب در مورد نژاد و جنسیتی موجود “پاسخ داده نشده است.”

بسیاری از اقلیت متعلق به کسب و کار در حال اجرا توسط مالک با چند اگر هر گونه کارمندان و بنابراین مقدار وام خود را به احتمال زیاد تحت 150.000 دلار و در نتیجه بخشی از داده های انتشار. ارشد مقامات دولت که در جریان خبرنگاران قبل از انتشار گفت: آنها امیدوار به دریافت اطلاعات بیشتر در زمانی که صاحبان ارائه برنامه های کاربردی برای وام بخشش بیش از چند ماه آینده.

• آسوشیتد پرس نویسندگان سارا برنت در شیکاگو Farnoush امیری در کلمبوس, اوهایو, دی ان Durbin در دیترویت و هالی Ramer در کنکورد, New Hampshire, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de