پلوسی اعلام کرد اجباری, ماسک, سیاست برای خانه

مجلس نانسی پلوسی موظف به پوشیدن ماسک در مجلس نمایندگان ایالات متحده روز چهارشنبه ساعت پس از جمهوری خواه نماینده کابل اعلام کرد او آزمایش مثبت برای COVID-19. Gohmert است و غالبا محروم مانده پوشیدن ماسک در کاپیتول هیل در روزهای اخیر.

“اعضا و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در سالن خانه” پلوسی گفت: در طول سخنان او ساخته شده در کف خانه.

او توضیح داد که اعضا و کارکنان اجازه داده نخواهد شد در خانه اتاق اگر آنها حاضر به اطاعت از فرمان جدید.

“صندلی همچنین می خواهم به یاد کاربرانی که سخنران قدرت به طور مستقیم گروهبان در اسلحه برای حذف یک عضو از کف به عنوان یک ماده در ادب” پلوسی اضافه شده است. “به تکرار صندلی انداز شکست به پوشیدن ماسک به عنوان جدی نقض ادب.”

Gohmert ادعا کرد در یک ویدیو ارسال شده در توییتر که او مورد آزمایش قرار گرفت و دو بار در کاخ سفید قبل از او را به سفر با رئیس جمهور تهمت به تگزاس و هر دو از کسانی که آزمون برگشتم مثبت است. Gohmert, 66, گفت که او بدون علامت است. Gohmert حتی پیشنهاد کرد او می توانست قرارداد COVID-19 از پوشیدن یک ماسک و حتی مطالعات نشان می دهد پوشش صورت کمک به کاهش سرعت گسترش قطرات حاوی ویروس است.

“جالب است و من نمی دانم در مورد همه اما زمانی که من یک ماسک بر روی صورت من در حال حرکت آن را به آن را راحت و من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر قرار می دهد که برخی از میکروب ها در” Gohmert گفت: در این ویدئو.

Gohmert مثبت آزمون مجبور است خانه دیگر اعضای خود شده است. نماینده کی گرنجر بالا جمهوریخواه در مجلس تخصیص بودجه کمیته نفس است quarantining پس از نشستن در کنار Gohmert در یک پرواز از تگزاس به واشنگتن است.

Gohmert است که برای اولین بار عضو کنگره برای تست مثبت است. سناتور رند پل شد انتقاد در ماه مارس زمانی که او بازدید اعضای بدنسازی در حالی که انتظار برای نتایج حاصل از یک COVID-19 آزمون که پس از آن آمد مثبت است. نماینده جمهوری خواه ماریو دیاز-Balart از فلوریدا و دموکراتیک نماینده بن McAdams یوتا نیز آزمایش مثبت در بهار امسال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر