پنروز اتاق نگه می دارد پنج الماس Beano کابین می شود چهار

“وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به عشق زندگی در کلرادو می گوید:” Skyler McKinley سخنگوی AAA کلرادو, که منتشر شد, آخرین لیست از AAA الماس برنامه رستوران ها و هتل ها. “که 66 کلرادو خواص قرار داده شده در بالای AAA را تبدیل الماس برنامه کمک می کند تا سیمان ما وضعیت لایه به عنوان مقصد سفر از اهمیت جهانی است. این هتل ها و رستوران ها به طور مداوم بیش از انتظارات با ارائه مهمانان خود را بسیار شخصی و تجربه به یاد ماندنی. هیچ سوالی وجود دارد که آنها نشان دهنده upper echelon از صنعت است.”

یک بار دیگر کلرادو است تنها پنج الماس رستوران — اما پس از آن که دسته شامل فقط 0.2 درصد از بیش از 30 ، 000 AAA الماس لیست رستوران. و یک بار دیگر افتخار می رود به پنروز اتاق در Broadmoor در کلرادو اسپرینگز که اتحاد خود را حفظ رتبه بالا از سال 2007.

هجده رستوران به دست آورده اند AAA چهار الماس طراحی از جمله یک تازه وارد به لیست Beano کابین در بیور کریک. با توجه به AAA بازرس: “این رستوران کوهستان واقع شده است و در سابق شکار تسلیم و همراه با لوستر شاخ و یک شومینه گرم و نرم. فصلی قیمت ثابت منو ارائه می دهد دوره های متعدد و ویژگی های کرایه جمله گوشت گوزن و آهو گوشت گاو Wagyu و کلرادو بره. رستوران قابل دسترسی است توسط یک منظره شاتل یا سورتمه سواری.”

که بازرس نیست فقط اتفاق می افتد در Beano است. با توجه به McKinley یک هتل یا رستوران می تواند درخواست برای AAA بازرسی و لیست کسانی که طیف وسیعی از high-end خواص بسیار پایین تر پایان نقاط مانند یک متل 6. “چهار یا پنج الماس خواص گرفتن بخش عمده ای از توجه وجود دارد اما بسیاری از در ارزان پایان است که “AAA تایید’ برای ملاقات با استانداردهای کیفیت ما,” او توضیح می دهد. “حدود 3000 خواص موفق به دیدار با کسانی که در هر سال است.”

می خواهند به تجربه چهار الماس رستوران اما جست و خیز دیدنی شاتل یا سورتمه سواری سفر ؟ بسیاری از دیگر کلرادو رستوران ها در این دسته هستند که در کوه ها هم از جمله Alpenglow Stube, عنصر, 47, بازی, نهر, رستوران, باقرقره کوه کوره کیستون انزال Mirabelle در Beaver Creek, Splendido در شتو و نشست.

اجلاس همچنین در Broadmoor نرخ چهار الماس وضعیت به عنوان نشانی از صخره, خانه, اتاق ناهار خوری در Manitou Springs. در بولدر Frasca غذا و شراب و چوب پرچم خانه چهار الماس تعیین. و در اینجا در دنور چهار الماس برندگان لبه رستوران و بار, گارد و فضل Mizuna قصر اسلحه Panzano و Rioja.

دیدن کل کلرادو لیست اینجا.

و هی اگر Beano را می توانید لیست, شاید سال آینده, El Taco د مکزیک بود که فقط نام برنده یک امریکا کلاسیک جایزه توسط جیمز ریش بنیاد باید اعمال می شود. الماس هستند قطعا کلاسیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر