مردم داوطلبانه به معرض Coronavirus برای واکسن تحقیقات

لس آنجلس (CBSLA) — قشم روستای فیلمبردار آنتونیو کیسنرس از دست یک دوست به کروناویروس و تصمیم گرفته است به طور فعال تر در راه حل های برای کمک به پیدا کردن یک واکسن. راه حل خود را شامل یک بحث روش: داوطلب به توان و حذف.

آن را بخشی از “COVID-19 انسانی چالش محاکمه” ابتکار عمل از محققان و دانشمندان از طریق یک پلت فرم به نام 1 روز زودتر.

وب سایت دهید شرکت کنندگان بالقوه برای بررسی یک جعبه که می گوید “من علاقه مند هستم در معرض coronavirus برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن.”

Signees نیست از نظر قانونی ملزم به آلوده شدن و این سایت آمده است که ثبت نام در این نقطه است که تنها یک ابراز علاقه. یک فرایند رسمی برای انتخاب کنندگان و داشتن آنها رضایت به دادگاه می رود به دنبال.

“ما هر چه زودتر کشف واکسن هر چه زودتر از آن خواهد بود مفید به این سیاره به دلیل تعداد خیلی زیاد” کیسنرس گفت.

آنتونیو Cisneros, 34, نشان داده است از طریق 1 روز زودتر وب سایت است که او علاقه مند است در معرض coronavirus.

کیسنرس گفت: با قرار دادن خود در معرض خطر است راه خود را از به دنبال آسیب پذیر ترین افراد در جامعه خود را مانند پدر و مادر پیری.

“افرادی که بیشتر تحت تاثیر قرار, که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیمار و در حال مرگ نیست که محافظت و من خشمگین و عصبانی به دلیل آن است. شما باید فداکارانه شما نیاز به مسئول همه جامعه خود را نه تنها به خودتان” کیسنرس گفت.

با یک تحقیق مدل مبتنی بر آلوده کردن مردم خطر وجود دارد که درگیر می رود بدون گفت. برای کیسنرس و بیش از 30000 نفر از 140 کشور جهان که در حال حاضر به امضا رسید تا به عنوان داوطلب آنها امیدوارند نتیجه حاصل خواهد شد که ارزش آن.

Cisneros آگاه از نگرانی خود مشارکت می تواند, می گوید او تنها بگویم که عزیزان خود را در مورد محاکمه اگر او به طور رسمی انتخاب شده است.

“من گفت نه من هستم و نه برنامه ریزی برای تا زمانی که من به بازیگران به انجام یک محاکمه. من نمی خواهم به استدلال می کنند با مادر من برای این زن و شوهر بعد از ماه” کیسنرس گفت.

این گروه تحقیقاتی قصد دارد برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به داوطلبان با انتخاب نسبتا جوان شرکت کنندگان بدون شرایط بهداشتی اساسی و نگهداری بیماران جدا شده و به طور مداوم تحت نظارت.

در نهایت سیاستگذاران را مجبور به تصمیم گیری اگر آنها را greenlight آزمایشات انسانی برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net