مردم نمی خواهید به قادر به دریافت داروهای خود’: Van Nuys داروخانه صاحب خود صحبت می کند پس از غارت

وان نویس (CBSLA)یک خانواده متعلق به داروخانه در وان Nuys است های داستان به CBS2 در مورد چگونه آنها در حال نقاهت پس از تبدیل شدن به هدف از غارت در طول ناآرامی های هفته گذشته بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که فوت کرده اند در دست افسران پلیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا.

دوشنبه گذشته, امنیت, تصویری اسیر مردم غارت تخفیف فوق العاده داروخانه. مالک که فقط می خواهد برای رفتن به نام اولگا می گوید او نمی خواهید به تمرکز بر روی ناآرامی های مدنی اما به جای آن می خواهد به برجسته سالمندان کم درآمد و بیماران است که تکیه در داروخانه برای دارو.

غارتگران عجله به تخفیف فوق العاده داروخانه در وان Nuys شود در تاریخ 1 ژوئن 2020 (حسن نیت ارائه میدهد: CBS)

“[آنها] بیمارانی که نمی تواند از بیرون آمدن از خانه خود را به راحتی بیماران است که بستگی به خود خانواده بیماران بستگی دارد که ما برای تحویل” اولگا گفت.

صرفه جویی در زندگی دارو به سرقت رفته بود و برخی از تخفیف داروخانه باقی مانده بود خون آلود پس از غارتگران برش خود را بر شیشه های شکسته.

Kimberlin Tortoledo بود که رفتن به خانه از یک زندگی موضوع اعتراض کردم که تعطیل اولیه با توجه به مقررات منع رفت و آمد محدودیت متوقف شده به کمک به پاک کردن.

Kimberlin Tortoledo (سمت چپ) تمیز کردن چه بود و پس از تخفیف فوق العاده داروخانه غارت کردند در وان Nuys شود در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد: CBS)

“چیزی برای به غارت مانند آنها درک نمی کنند که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به قادر به خود را دریافت دارو” Tortoledo گفت.

Tortoledo است که فرزند یک صاحب کسب و کار کوچک و می گوید: او همدردی با داروخانه ها در مورد ضرر و زیان آنها در حال حاضر رنج می برند.

“پول می آید و می رود اما این تمام زندگی کاری” Tortoledo گفت. “این است که کسی رویا و آنها در آمد و آنها را درهم شکست آن و این عادلانه نیست.”

هر دو داروخانه مالک و Tortoledo می گویند که آنها به دنبال ندارد به شرم غارتگران است.

اولگا را که همچنین یک داروساز تاسیس تخفیف فوق العاده داروخانه پنج سال پس از مهاجرت خانواده به ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de