مردم ساخت یک تفاوت: Michigan دانشجو را افزایش می دهد $100K برای مدت طولانی, ساحل, کسب و کار های سوزانده شده در طول چهار شنبه شورش

لانگ بیچ (CBSLA) — یک زن 25 ساله و کسب و کار در ساحل رفت تا در شعله های آتش یکشنبه شب به عنوان شورش درگرفت دنبال درگیری با پلیس در طول تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و مرگ اخیر جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

شهری, مدرسه ای برای دفاع از خود که سوخته یکشنبه باز در لانگ بیچ 25 سال پیش. (اعتبار: Zahalea اندرسون)

“این یک بی حسی که آمد من” Zahalea اندرسون گفت: به عنوان او مبارزه اشک است. “این یک حس غم و اندوه است. این یک حس فقط من خیلی سخت بود.”

اندرسون هفتم است که درجه کمربند سیاه استاد و صاحب شهری دانشکده دفاع از خود یک کسب و کار آغاز شده توسط پدر و مادر او شهری و Rosalie گرا.

“مثل من مصدوم از جنگ شما می دانید منظورم چیست” او گفت:. “من درک می کنم این پیام است که در مورد منظور من نگاه کنید من یک زن سیاه و سفید سیاه و سفید با صاحب کسب و کار, بنابراین من درک مبارزه من فقط گرفتار در آتش است.”

اندرسون قادر به صرفه جویی در برخی از موارد از این فروشگاه, اما او مطمئن بود که کسب و کار می تواند ذخیره شده تا زمانی که یک غریبه 2000 مایل دور آغاز شده GoFundMe صفحه بعد از دیدن این داستان در توییتر.

“هیچ کس دیگری این کار را انجام, اساسا, بنابراین من فقط آن را” ماری Hosep گفت.

Hosep یک 20 ساله دانشجوی کالج در میشیگان.

“من شده است به دنبال یک راه برای نوع قرار دادن کلمات من و من توییتهایی به عمل” او گفت:. “من می خواستم برای انجام برخی از دنیای واقعی مسائل کمک کند.”

او در ابتدا مجموعه ای از هدف برای جمع آوری کمک در $10,000 اما پس از افزایش بیش از $128,000.

“من واقعا خوشحال برای کمک به” Hosep گفت. “آن را مانند آن بود که تمام پول من است که به من اهدا شده, اما من احساس من تا به حال یک بخشی در چیزی خوب است به طوری که باعث می شود من احساس خوبی است.”

آن را بلافاصله روشن نیست اگر اندرسون خواهد بود قادر به بازسازی خود استودیو که در آن بود و یا اگر او را مجبور به بازسازی در محل جدید اما او گفت: او خدا را شکر برای غلیان احساسات پشتیبانی می کند.

“شما بچه ها هیچ ایده,” او گفت:. “من خدا را شکر و خیلی سپاسگزار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de