مردم ساخت یک تفاوت: معلمان به آن همه خود را برای رسیدن به دانش آموزان در میان Coronavirus همه گیر

لس آنجلس (CBSLA) — معلمان مانند بسیاری از, تا به حال به سرعت یاد بگیرند که برای انجام شغل خود را از خانه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من هرگز بزرگنمایی قبل از در زندگی من” هدر, busty japanese, یک معلم مهد کودک است ، “این نام تجاری جدید است.”

Hoshino که می آموزد در سنت مارک در التادنا مجبور شد برای تبدیل اتاق مهمان او را به یک کلاس درس مجازی برای 5 – 6 ساله.

“من فکر می کنم هر معلم وجود دارد نگران است و ضعف با ایده داشتن برای تدریس از خانه,” او گفت:.

اما با چند دهه تجربه در زمینه آموزش به عزل او Hoshino گنجانیده شده است انواع مختلفی از تکنیک های خود را به دانش آموزان جوان درگیر — از جمله لباس و تایید سیگنال های دست.

و او شروع به amping تا کلاس, یادگیری راه های جدید برای ضبط و آموزش, معرفی تم ها مانند ابرقهرمان هفته.

در سراسر شهر Lupin تپه ابتدایی, کلاس سوم, معلم, بث Arcudi او را فرستاده دانش آموزان از خود کالاباساس مدرسه با یک کپی از وب سایت شارلوت و آنها را تشویق به تبدیل شدن به یک شخصیت محبوب کتاب کودکان.

“من فقط می خواهم برای ایجاد انگیزه در آنها کمی بیشتر آنلاین به دلیل آن را در حال حاضر سخت به اندازه کافی برای نگه داشتن توجه خود را,” او گفت:.

دانش آموزان خود را در زمان زوم جلسه با اشاره به اینکه چگونه باور نکردنی آن را برای شارلوت به نوشتن کلمات در وب و چه شخصیت های تعامل با یکدیگر است.

“این فقط گرم توسط قلب به دیدن آنها خیلی درگیر داستان و شخصیت ها و گرفتن که عشق به ادبیات” او گفت:.

و در حالی که از راه دور آموزش را مطرح کرد سهم عادلانه خود را از چالش های — پر از لکه های فای, سیگنال کاهش یافته است و مسائل را با دکمه قطع — این معلمان مانند دیگران بی شماری را در سراسر کشور همچنان به نشان می دهد تا برای دانش آموزان خود را.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” Arcudi گفت.

در علاوه بر این به آموزش زنده در زوم برای اولین بار در حرفه خود این دو معلم نیز آموزش نحوه تولید و ضبط آموزش تصویری بنابراین دانش آموزان می توانند از ادامه آموزش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر