مالیبو (CBSLA) — همه ترم پاییز کلاس در دانشگاه برگزار خواهد شد آنلاین مدرسه مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

مسئولان مدرسه به نام تصمیم دشوار اما گفت: بر این اساس بود که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom راهنمایی برای کالج ها و دانشگاه ها ممنوع فرد آموزش در پاییز برای خیلی از کالیفرنیا.

“این بود که تصمیم داشتیم امیدوار و یا برنامه ریزی برای ایجاد” رئیس جمهور جیم Gash در بیانیه ای گفت. “ما اعضای هیات علمی و کارکنان و رجنت کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر در طول تابستان برای آماده سازی ما برای ایمن در-فرد آموزش و در پردیس مسکن.”

Gash گفت: دانشکده را به صرف تابستان “در حال آماده شدن برای ارائه جهان کلاس آموزش دانشگاهی آنلاین نیست.”

کلاس ها شروع خواهد شد Aug. 14 برای کاروسو دانشکده حقوق, Aug. 16 در دانشکده سیاست عمومی Aug. 17 برای Seaver کالج, نامه, هنر, و, علوم, Aug. 31 برای Sauder مدرسه کسب و کار و سپتامبر. 8 برای تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی.

دانشجویان مجاز به قرار در پپرداین را مالیبو پردیس اما Gash گفت که او انتظار دارد دانشگاه را به زودی دریافت مجوز برای “خانه دانش آموزان که می تواند نشان دهد که یک فوتی و فوری سختی است که نیازمند ساکن در خوابگاه این سقوط است.”

دانش آموزان دریافت خواهد کرد “جزئیات ارتباط” از مدرسه خود را از دین به طور خاص پرداختن مسکن, ثبت نام برنامه و دیگر اطلاعات مهم Gash گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de