ریورساید (CBSLA) — 20-سال-پیر مردی بود که در مشروط شدن برای فرار از پلیس بازداشت شده است در ارتباط با خشونت که فوران پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز در کنار رودخانه.

(اعتبار: ریورساید اداره پلیس)

ریورساید پلیس می گویند آنها شناسایی 20 ساله گابریل Castillo در تصویری از یک ماشین که متوقف شد و در تقاطع خیابان دانشگاه و نارنجی خیابان. راننده قرار داده بود زیادی اتش بازی در خیابان و روشن آن را قبل از آن را برداشت توسط شخص دیگری که آن را انداخت پشت به ماشین که در آن منفجر شد.

گروهی از تماشاگران و مشکوک راننده سپس حمله این فرد به پلیس گفت:.

این ویدیو نشان می دهد مسافری بیرون پریدن از ماشین فقط قبل از آتش بازی منفجر شد و سپس ماشین نورد به عقب در وسط تقاطع.

Castillo دستگیر شد ظن غیر قانونی آتش بازی نقض و نقض آزادی مشروط پلیس پس از انجام مشروط جستجو روز سه شنبه در یک خانه در 26900 جلوگیری از پلکنتیا خیابان در پرریس.

کارآگاهان می گویند که آنها نیاز به کمک به شناسایی مظنون دیگر که تخریب و غارت فروشگاه ها در مرکز شهر ریورساید در تاریخ 1 ژوئن. آنها همچنان به دنبال یک مرد که با اسپری نقاشی های دیواری در شهر متعلق به جعبه برق و مرد دیگری که در تلاش برای چکش راه خود را به یک ولز فارگو دستگاه های خودپرداز یک سوم مردی که شکست 4 پنجره های شیشه ای بزرگ در شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه و یک چهارم است که با استفاده از یک لوله فلزی به تلاش برای شکستن از طریق درب های شیشه ای از بازی آزمایشگاه در بازار و خیابان است. آنها همچنین به دنبال کمک برای شناسایی دو گروه مختلف از مردم که به شکست و غارت T-فروشگاه تلفن همراه و تلاش برای شکستن به اندیش بانک ATM.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de