درخواست تماس برای علائم هشدار دهنده در دریاچه Piru زیر مشکوک غرق شدن ‘Glee’ ستاره Naya Rivera

PIRU (CBSLA) – پس از فرض غرق شدن بازیگر Naya Rivera در حالی که قایقرانی با پسر جوان او را روز شنبه در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا هزاران نفر از مردم امضا طومار خواستار آن است که مقامات قرار دادن علائم هشدار دهنده در مورد دریاچه قدرتمند undertow.

امنیتی ویدئو نشان می دهد که بازیگر Naya Rivera و پسرش در دریاچه Piru مارینا ساعت قبل از او فرض است که غرق شدند در حالی که قایقرانی در 8 جولای سال 2020 است. (ونتورا شهرستان کلانتر دفتر)

33-year-old ریورا اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در حدود 1 p. m. روز شنبه را با او 4 سال در دریاچه Piru واقع در لس پادرس جنگل ملی در حدود 50 کیلومتری شمال شرق مرکز شهر لس آنجلس است.

حدود سه ساعت بعد یکی دیگر از boater یافت ریورا پسر خواب در قایق خود را. او با پوشیدن یک ژاکت زندگی. بزرگسالان به اندازه lifejacket نیز داشت در قایق.

غواصان شده اند تمیز کاری آب پس از چهار شنبه شب برای ریورا که به فرض به غرق.

یک درخواست ارسال شده به Change.org فراخوانی برای مقامات برای قرار دادن علائم هشدار دهنده در اطراف دریاچه جریان قوی را به دست آورد بیش از استرالیا 19,400 امضا که از صبح روز جمعه.

“Naya Rivera است نه اولین و نه آخرین به رفتن از دست رفته در دریاچه Piru” نوشت درخواست سازمان ارین اردن. “دریاچه Piru بسیار عمیق دریاچه بسیار بد گرداب مردم درخواست شده است برای سال برای شهرستان به قرار دادن علائم هشدار دهنده برای شناگران است. مردم محلی از شهرستان ونتورا آیا رفتن به دریاچه Piru به این دلیل! گردشگری هیچ ایده آنچه که آنها در حال گرفتن به. دریاچه Piru نیازهای نشانه. ما خسته از انتظار. ما باید عدالت برای همه کسانی که از دست داده در دریاچه Piru. قرار دادن نشانه هایی است.”

جستجو برای ریورا در حال حاضر کشیده شده را به آن در روز سوم.

آب سرد وجود دارد rip جریان و عمق دریاچه متفاوت در منطقه قایق پیدا شده بود مقامات می گویند. نیز وجود دارد مقدار زیادی از باقی مانده در پایین با درختان و ریشه و دید ضعیف است.

یک قایق لنگر انداخت و طناب با پلیس نوار در دریاچه Piru در 9 ژوئیه سال 2020 در Piru کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

“زیر آب خیلی با احساس گفت:” حداکثر اوبراین یک داوطلب غواص با ونتورا شهرستان کلانتر, جستجو و نجات به خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “در بسیاری از بوته زار و چوب است که ما باید از طریق شکستن به عنوان ما در حال رفتن را از طریق بنابراین این نوع از خط بریل جستجو”است.

جستجو با تمرکز بر شمال بخشی از دریاچه که در آن ریورا پسر داشت به تنهایی در قایق.

“ما باید به جایی که قایق شد و در ابتدا کار ما راه به بیرون از وجود دارد” کلانتر Sgt. کوین _tenor گفت.

فایل — Naya Rivera, حضور زنان در انجمن صنفی Cedars-Sinai سالانه ناهار در رجنت Beverly Wilshire هتل در Nov. 6, 2019 در بورلی هیلز کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

در ضمن امنیت تصویری پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد ریورا کشیدن او SUV به پارکینگ دریاچه Piru مارینا. او همواره از طریق یک فضای پارکینگ پشت کردن و سپس پارک کردن مرکز عبور از خط.

ریورا و پسرش پیاده و سپس به حوض که در آن یک عضو خدمه unties خطوط و ریورا و پسرش بیرون در اجاره قایق.

او تا به حال شده به این دریاچه در گذشته و آشنایی با منطقه, کلانتر, گفت:.

ریورا است بهترین و شناخته شده برای ضربه سریال “Glee” که او ستاره دار در آن تمام شش فصل اجرا شود. او همچنین به نظر می رسد در “Devious Maids” بود و به تازگی در نمایش “Step Up: آب بالا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de