چه بن فرانکلین فکر می کنید ؟

تاسیس پدر که راه اندازی امریکا یکی از اولین خیابان-برنامه های گسترده در فیلادلفیا در اواخر 1750s را ببینید و بوی شمع پرواز آلوده فاسد زباله های خانگی بطری و قوطی به عنوان شهر که به نام او به خانه در تلاش برای غلبه بر افزایش زباله ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt فقط بوی پوسیدگی’� گفت: James Gitto رئیس جمهور از غرب Passyunk انجمن محله در جنوب فیلادلفیا. Gitto گفت: وضعیت تفویض طریق جولای به ‘œa کل ظروف سرباز یا مسافر’� و او را استخدام خصوصی بازیافت شرکت را به مسافت های دور خود بطری و قوطی.

شهر عشق برادرانه دیگر تاسف مستعار شده است ‘œ Filthadelphia.’� فقر و بستر اغلب دست به دست و در کشور فقیرترین شهر بزرگ بهداشت بخش بوده و کوتاه دست و overworked. این شهر 311 شکایت خط دریافت بیش از 9,700 تماس در مورد زباله و بازیافت در ماه جولای در مقایسه با 1,873 فتح کرد گرفته شد در ماه فوریه است.

در مواجهه با اجتماعی فاصله محدودیت ساکنان ماندن در منزل و تولید بیشتر زباله تر از همیشه قبل حدود 30 درصد افزایش مسکونی زباله مجموعه گفت: خیابان کمیسر کارلتون ویلیامز.

‘œI هرگز دیده می شود مقدار تناژ,’� ویلیامز گفت.

بالتیمور و ممفیس در میان برخی از شهرستانها با مشکلات مشابه. در بوستون برخی از ساکنان گزارش داده اند که موش ها به اندازه گربه است.

                                                                                                                                                                                                                       

مردم در حال تمیز کردن گاراژ و شیروان گفت: ویلیامز. که در علاوه بر این به زباله های خانگی است که افزایش یافته است که بیشتر مردم در خانه طبخ و یا به خانه takeout از رستوران ها که هنوز به طور کامل افتتاح شد. گروه او همچنین تا به حال به تمیز کردن پس از تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی است.

کمتر کارگران بهداشت در دسترس هستند به دلیل coronavirus که stymies تلاش برای به دست آوردن دست بالا در افزایش زباله. تعداد کارکنان متفاوت بوده و هر هفته به دلیل برخی از خدمه باید خود قرنطینه اگر یک عضو مثبت آزمون ویلیامز گفت: ساخت آن را دشوار برای وزارت برای ماندن در برنامه و برای ساکنان به زمانی که زباله خود را حذف خواهد شد.

‘œIf آنها می گویند آن را به دو روز دیر شما می توانید مقابله با آن. اما اگر شما نمی دانید که هنگامی که آن را به برداشت شما باید برای قرار دادن آن را به طوری که آن را وجود دارد زمانی که آنها می آیند و این مشکل اگر آن را در سمت چپ وجود دارد خارج وجود دارد برای روز و روز و روز� گفت: جکی بومن زندگی می کند که در دانشگاه شهر محله.

سطل زباله خود را نشسته در محدود کردن برای نزدیک به سه هفته در تابستان و گرما و رطوبت و خیس سنگین rainstorms قبل از او نوشته شده عکس ها در رسانه های اجتماعی و گله و شکایت یک عضو شورای شهر. آن را گرفته و دور تا 24 ساعت بعد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI می توانید کاملا درک نیروی انسانی و مسائل مربوط به ویروس اما شما نمی خواهید برای اضافه کردن یکی دیگر از مسئله بهداشت عمومی موجود مسئله بهداشت عمومی,’� او گفت:.

در ماه ژوئن بهداشت کارکنان تحصن کردند و خواستار شرایط کاری امن تر خطر پرداخت و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی. در ضمن آنها در ادامه به کار اضافه کاری در تلاش به عقب بر گردیم در برنامه.

خیابان های بخش معلق بازیافت مجموعه در روز دوشنبه و سه شنبه این هفته تا خدمه می تواند تمرکز فقط بر روی سطل زباله. ساکنان گفته شد به محل بازیافت از هفته بعد و تشویق به استفاده از شش مراکز بهداشت در سراسر شهرستان برای جلوگیری از مجموعه به تاخیر می اندازد.

اما به یک مرکز است که آسان نیست برای ساکنان قبیل کارا Kneidl از محله کنزینگتون که ندارد یک ماشین.

‘œI نمی تواند راه برود من زباله به محل مایل و مایل دور و ما نباید به,’� او گفت:.

خیابان وزارت امور امیدوار است دولت می تواند مکمل نیروی کار خود را با استخدام کارمندان جدید در ماه اوت است. او نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از می تواند اضافه شود.

ویلیامز گفت: افزایش زباله هزینه می شد شهرستان اضافی $2.5 میلیون به 3 میلیون دلار در هزینه های دفع.

بسیاری از ساکنان بر این باورند ارتباط بهتر کمک خواهد کرد که کاهش برخی از ناکامی های خود را.

‘œI هستم تحریک در شهرستان که در بیشتر سازمان با تمام مالیات را ما پرداخت و نگه داشتن شهروندان مطلع در مورد آنچه در جریان است,’� Manayunk ساکن میشل Wellard گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Thalia بیتی در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net