فو در 6 نمرات مبارک دقیقه امتیاز برای ارزان می خورد

اگر شما یک استاندارد کار یکی از موانع اصلی برای یک ساعت یک مبارک زمان است. اکثر پایان 6 p. m. بنابراین شما از شانس هستید اگر شما کار می کنند بعد از آن است. این باعث می شود 7 بعد از ظهر و یا شب ساعت یک مبارک گریزان گوهر است که من به طور مداوم در مواظب برای. شکار نیز به من طول می کشد به مکان های من ممکن است در غیر این صورت در نظر بگیرید.

فو در 6th, فریاد یک ساعت یک مبارک اما اگر شما در هود و آن را پس از 6:30 آن است که یکی از معدود مکان هایی است که هنوز هم ارائه می دهد مواد غذایی و آشامیدنی معاملات تا 7. پایین ساختمان آجر (که همچنین خانه های شادی Wine & Spirits) آسان است به از دست اگر شما با نگه داشتن ششم خیابان ترافیک. اتاق ناهار خوری و احساس آرامش با این حال با شکوه طاووس حک شده در چوب (ژولیده ریشه های درخت تشکیل آن دم) تقسیم اصلی غذاخوری از نوار در حالی که یکی دیگر از پارتیشن محصور بالا در مجاورت نوار, ساخت آن را یک نقطه مناسب برای گروه های بزرگ.

آن نیست تا زمانی که ما را به صندلی ما در این میز چوبی است که ما چگونه متوجه نزدیک آن است که به سرور و ایستگاه حس کردن قرار دادن بو که به نظر می رسد محدود به نوار منطقه است. از نظر ما در حال حرکت اما من جوانترین دوستان مخالف به tweenager جشن تولد (یک اختلال من هرگز متوجه) در اتاق ناهار خوری, remarking “من هرگز را من بیست-چیزی که دوستان در اینجا برای یک ساعت یک مبارک.”

Cocktails and wine are $1 off during happy hour.گسترش

کوکتل و شراب هستند $1 در طول یک ساعت یک مبارک.

لی چاوز بوش

رستوران ساعت یک مبارک مشروب الکلی معامله بدون زرق و برق در بهترین: $1 کردن آبجو, شراب و کوکتل. دوست جوان من می گوید او کاملا مطالب با سنگین پور از مالبک در $5. در حالی که آبجو و شراب حداکثر در $9 شیشه ای ما بی میلی منظور دو کوکتل در 12 $و $11 (از جمله تخفیف). این مای, تایلند (یک مای تای با چیزی کمی اضافی) می رسد saccharine; در مقايسه تام یام (همچنین تایلندی-الهام) می آید در سراسر به عنوان طراوت اگر uninspiring. نبود قیمت هر دو آنها می شده اند قابل قبول است. این همه برگ ما مایل در که به خاطر انتخاب شد $1 ،

که در آن Pho در 6 واقعا خوشحال ساعت است که با مواد غذایی است. هفت غذا از جمله گزینه برای گیاهخواران و گیاهخواران حلقه در کمتر از 9 دلار هر به جز طلایی عنکبوتی (ترد خرچنگ نرم پوسته) در $14. من سفارش انواع: میگو نارگیل ($6.50) فلفل قرمز سیر edamame (6 دلار), شیرین, فلفل قرمز بال (6 دلار) gyoza (6 دلار) و خرچنگ پنیر وانتونز (6 دلار) اما هنوز تا پایان mindlessly درهم کوبیدن بیش از من, gluten-free, اچ با وجود یک منو با داشتن چندین مشخص GF, گزینه, اسپرینگ رول مرغ پیچد و satay مرغ و گوشت گاو در میان آنها

Vegan-friendly spring rolls with runny peanut dipping sauce.گسترش

وگان دوستانه رول بهار با آبریزش بادام زمینی سس فرو بردن.

لی چاوز بوش

ما جوان سرور نمرات بالا به صورت صادقانه ارائه نظر خود را و چک کردن در اغلب. هنگامی که غذا وارد کنیم چکش پایین خرچنگ وانتونز که همانطور که انتظار می رود در حال سرخ شده خودرو برای کرم پنیر, ساخت خشک و ترد gyoza طعم کمتر قابل توجه در مقايسه با (ما انتظار می رود آنها را به صورت بخار پز و یا حداقل نه سرخ شده). بال مرغ در حال چاق و چله و شیرین به عنوان وعده داده شده اما خود را ضخیم عسلی پوست قرار داده نمی شود و آنها در هر گونه به یاد ماندنی بال لیست. همان می رود برای فلفل قرمز و سیر edamame که بیشتر شربتی از فلفل یا سیر طعم دار.

من فاقد گلوتن دوست سفارشات خودش رول بهار که طراوت و قطعا سالم مورد قبل از ما اگر چه شیرین و مطلوب آبریزش سس بادام زمینی می کند و آنها را هیچ به نفع. در نهایت همه مهم میگو نارگیل هستند گوشتی, اما نه به خصوص آبدار. اما به عنوان دوست من می گوید: “آنها کم نیست در میگو نارگیل.”

ما فشار تعدادی از صفحات را بدون اتمام کار به عنوان برخی از جوانان به خود تفسیر مبارک-آهنگ تولدت از طرف دیگر از پارتیشن. من به خاطر خودم در مدرسه بودن smitten توسط تنگ شیرین از آمریکایی آسیایی, مواد غذایی و احتمالا برخی از این طولانی به من خورد شیرین پوشش من, مهم edamame ، در پایان روز فو در 6 نیست مقدار از یک معامله برای مصرف کنندگان و یا یک لذت برای foodies, اما ارائه می دهد پنهان آرامش بعد از یک ساعت یک مبارک و کامل حلقه در آسان قیمت.

فو در 6 واقع شده است و در 1312 شرق ششم خیابان و ارائه می دهد ساعت خوش فرم 4 تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. تماس 720-570-8800 و یا بازدید phoon6th.com برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im