ققنوس افسر پلیس کشته و 2 نفر دیگر مجروح در تیراندازی

ققنوس — ققنوس فرمانده پلیس کشته شد و دو تن دیگر از ماموران زخمی شدند یکشنبه شب در یک تیراندازی در این شهر به سمت شمال در طول یک خشونت تماس با پلیس گفت:.

Cmdr. گرگ Carnicle کشته شد در این حادثه در 23800 بلوک شمالی 40 رانندگی در نزدیکی اوج قله جاده بخش اعلام کرد در توییتر.

                                                                                                                                                                                                                       

گروه گفت: “œCommander Carnicle بود 31-سال کهنه از زور فقط ماه دور از بازنشستگی. در دوران حرفه ای او در موقعیت های سراسر بخش از جمله تکالیف خاص واحد K9 و او اخیرا نظارت تمام شب و آخر هفته عملیات گشت.’�

شرایط دیگر افسران شناخته شده نیست. اما بخش گفت: انتظار می رود آنها را به بهبود می یابند.

تیراندازی صورت گرفت در 7:10 بعد از ظهر KNXV-تلویزیون گزارش شده است. این شبکه تلویزیونی گزارش داد که یک مظنون است سنگر در یک خانه در نزدیکی محل تیراندازی.

قبل از اعلام Carnicle مرگ سرهنگ فرانک Milstead مدیر آریزونا وزارت امنیت عمومی در توییتر نوشت که ” œI هیچ جزئیات دقیق در وضعیت 3 @PhoenixPolice افسران که به ضرب گلوله کشته شد امشب. قلب من با خانواده های مجروحان و زنان و مردان از Departmet. دعا برای @PhxPDChief Jeri ویلیامز و تیم او. موفق باشید.”

شهردار کیت Gallego گفت: او مطلع شده و تیراندازی او در توییتر نوشت: ‘œOur افکار با عزیزان از این افسران و کل ققنوس اداره پلیس. لطفا نگه داشتن این افراد در افکار خود را.”

در یک صدای جیر جیر, رژیم صهیونیستی, mlb خواسته عمومی به ‘œjoin من در دعا برای این افسران خانواده و کل @PhoenixPolice جامعه است.’�

جدید ترین مرگ ققنوس افسر پلیس در حین انجام وظیفه شد و در مارس 2019 زمانی که افسر پل توماس رادرفورد زده بود توسط یک وسیله نقلیه است. آخرین افسران کشته شده توسط تیراندازی شد افسر دیوید ون گلاسر در مارس 2016 و کارآگاه جان توماس هابز در مارس 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im