خواست توده. — آشر فقط آشر-نه او و یا او و یا آنها. در سن 12 سالگی که راه آشر آن را دوست دارد.

اما آمد و رفت پایین راه باریک و گربه در نور هلو لباس با جریان طل فراخوانی چیزی کمتر از یک شاهزاده خانم آشر می درخشد.

                                                                                                                                                                                                                       

آشر مادر نشسته در مخاطبان, کف فرزند او. او و دیگران در اینجا به تشویق عزیزان در آنچه که به عنوان یک ‘œcelebration از هویت و بیان� — یک جشن که آنها نه فقط به آنچه آنها می پوشند و یا چگونه آنها در حال حاضر.

این رویداد برای اولین بار کنفرانس برگزار شد برای چهار دهه ترانس, باشگاه از جدید انگلستان است. بسیاری از سال پیش به این کنفرانس اضافه شده یک مد نشان می دهد, این برنامه شامل حدود ده مرد-به-زن گی. اما با گذشت زمان تمرکز کمتر و کمتر و بیشتر و بیشتر مردم در آنها است.

در زمستان 40 نفر — transmen, transwomen و دیگران که مناسب نیست به راحتی به هر دسته مدل در محدوده سنی 8 تا 78 — راه رفتن باند.

آنهایی که مسن تر می تواند به راحتی به یاد بیاورید زمانی که مردم مانند آنها در جهان به عنوان انجمن وقتی یک مناسبت مانند این یکی و عشق به خانواده و دوستان است که در اطراف آن غیر قابل تصور بود.

                                                                                                                                                                                                                       

نه این که آن را تمام شده است آسان; Julie گرگوری است 57 و می گوید خواهرش ‘œactually به نام من زشت در یک تصویر من او را فرستاده و گفته است که او دارای یک برادر و نه خواهر.’� اما همسر او (آنها شده ایم با هم 14 سال) حمایتی است. هورمون ساخته شده اند جولی اعتماد به نفس بیشتر و او به نظر می رسد به جلو به عمل جراحی است.

‘œI همیشه زیبایی در داخل’� او می گوید:. ‘œI هستم در حال حاضر نشان می دهد که به جهان خارج توسط من انتقال و من خیلی خوش شانس برای رسیدن به زندگی به عنوان یک زن که خیلی دوست دارم به من بدهید.’�

لیزا اسمیت می شود برای زندگی به عنوان یک انسان و به عنوان یک زن. ‘œI یک هویت مرد و زن یکی است که من صفحه نمایش در زمان های مختلف’� او می گوید. لیزا 70 و با خوشحالی ازدواج برای 44 سال است. همسر او ترجیح می دهد برای دیدار با لیزا و یا او را ببینید در عکس; او می داند که شوهرش به عنوان یک مرد, راه لیزا صرف بیشتر از زندگی خود را.

اما زمانی که او قرار می دهد در لباس که او لیزا ‘œI انجام بهترین من می تواند به نظر می رسد به عنوان زن من شده بود من متولد شده یک زن است.’�

برخی از آنهایی که جوان مثل آشر به حال هرگز به مطابقت کلیشه. آنها فقط هستند.

                                                                                                                                                                                                                       

آشر را به یاد می آورد نقاط عطف: چگونه آشر آورده باارزش لوله آبی رنگ رژ لب برای مهد کودک و شروع به پوشیدن او سارافان در تابستان قبل از کلاس سوم و ‘œstarted واقعا شگفت انگیز در آرایش و مو در درجه چهارم.’�

معلمان ، کارکنان و دانش آموزان در آشر مدرسه او می گوید: آمده اند به درک: آشر است نه پسر و نه دختر. آشر غیر دودویی. آشر است آشر.

و آن است که آشر که گام های باند پیروزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de