به عنوان خریداران آماده شدن برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس وجود دارد یک مورد مردم نمی تواند خرید به اندازه کافی از کاغذ توالت.

در حالی که بسیاری در جوراب زنانه ساقه بلند در شربت خانه محصولات اساسی مانند پاستا و آرد یک عکس جدید گرفته شده در داخل یک فروشگاه Costco نشان می دهد این است که یک محصول مردم بیشتر ترس از در حال اجرا.

“آیا کسی می تواند لطفا به من بگویید چرا این احمقها هستند وحشت خرید همه کاغذ توالت ???” به عنوان خوانده شده.

اما آنها به تنهایی نیست. نمرات از خریداران شده است به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی چگونه رول توالت بخش در سوپر مارکت ها نابود شده است.

هیستری می آید با وجود نخست وزیر اسکات موریسون گفتن مردم امروز به وحشت خرید.

“فقط قبل از آمدن به این کنفرانس مطبوعاتی امروز قبل از من صحبت کرد به هر دو Coles و Woolworths, فقط برای دریافت یک به روز رسانی خود را در ترتیبات و من قدر خود را پاسخ و قدم هایی برای اطمینان مردم و مشتریان خود,” او گفت:.

“آنها را ارسال همان پیام من ارسال شما امروز. مهم این است که مردم فقط در مورد کسب و کار و فرآیندهای طبیعی به شیوه ای آرام. آنها تا به حال به من صحبت در مورد ترتیبات آنها در محل اطراف خود را تامین خطوط و چیزهایی شبیه به این, اما من می خواهم فقط می خواهیم مردم را به رفتن در مورد کسب و کار خود را در راه طبیعی وقتی که می آید به آن مهم است.”

پیشرو استرالیا کاغذ توالت تولید کنندگان نیز گفت: اخبار.com.au وجود دارد بدون نیاز به وحشت به ما نمی شود در حال اجرا از رول در هر زمان به زودی.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

سولاریس کاغذ که تولید کاغذ توالت مارک های چنین به عنوان جاذب گفت: اخبار.com.au آنها پیش بینی شده “هیچ کمبود عرضه”.

“نگرانی از coronavirus سرایت منجر به برخی از وحشت خرید. استرالیا مصرف کنندگان باید مطمئن جاذب کاغذ توانایی حفظ منبع فراوان از آن بافت محصولات دستمال توالت, دستمال کاغذی, حوله کاغذی و دستمال برای مشتریان خرده فروشی,” سولاریس کاغذ شرکت مدیر امور استیو نیکلسون گفت.

“برخی از محصولات ممکن است تهی از قفسه اما پر گرفتن خواهد شد و خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود عرضه از جاذب استرالیا تولید می باشد.”

Coles نیز گفت: اخبار.com.au سوپر مارکت غول “افزایش تعداد تحویل به فروشگاه های این هفته به منظور بهبود در دسترس بودن محصولات محبوب مانند طول عمر اساسی شربت خانه و بهداشت و درمان موارد”.

We spoke to toilet roll manufactures in Australia who said there’s no need to panic. Picture: Facebook / Sandra Hadley
media_cameraصحبت می کنیم به رول توالت تولید در استرالیا گفت که وجود دارد بدون نیاز به وحشت. تصویر: Facebook / ساندرا هدلی

اما به نظر می رسد استرالیایی فقط گوش دادن به مشاوره.

افراد مشهور مانند Bec جاد شده اند خرید بزرگ با AFL تکان های او Instagram داستان چگونه او محلی Coles در حومه ملبورن برایتون مبتلا شده بود.

“اوه خدای من. تصور کنید که داشتن هر گونه کاغذ توالت. به دور از” جاد گفت: در یک ویدئو به عنوان او نگردند تا در سه بسته.

به عنوان یک نتیجه وجود دارد و حتی برخی از تلاش به پول نقد در فروش در مازاد خود را برای سود.

بریزبن-وبلاگ نویس بر اساس Cheree لارنس, که اجرا می شود در Facebook صفحه خیلی شلوغ مادر مشترک یک تصویر از یک Facebook بازار پست در پرت فروش کاغذ توالت برای $5 رول — بله شما که راست است.

Oh So Busy Mum shared how a listing selling toilet paper for $5 a roll.
media_cameraاوه خیلی شلوغ مادر مشترک چگونه یک لیست فروش کاغذ توالت برای $5 رول.

“من فکر کردم این یک شوخی بود که رسانه ها شد, گزارش فروشگاه های فروخته شده از کاغذ توالت تا زمانی که من شاهد آن خودم. من نمی توانستم باور تمام قفسه های خالی و اقلام فروخته شده امروز” Ms لارنس نوشت.

در نظر برخی از مردم بودند سریع خود را برای ابراز ناباوری گفت: این باور نکردنی بود مردم بودند در حال حاضر در تلاش برای پول نقد.

اما دیگر نظر گفت: آنها را شگفت زده با مثال و توضیح داد که چگونه خود را از سوپرمارکت های محلی در حال اجرا از کاغذ توالت.

“من رفتم به مغازه ها امشب و تنها چیزی که ما نیاز به توالت رول و وجود یک بسته سمت چپ! WTAF?” یک زن نوشت.

آنچه شما باید خرید

استرالیایی توصیه شده است برای آماده شدن برای COVID-19 آن را به عنوان فکر آن اعلام خواهد شد در سراسر جهان همه گیر به زودی پس از نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد coronavirus پاسخ اضطراری طرح هفته گذشته است.

با این حال به نظر نمی رسد مانند وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت وقتی که می آید به ما کاغذ توالت عرضه به عنوان 11 از 14 از مارک های عمده متعلق به استرالیا.

علامت های تجاری مانند Quilton, مقاله و جاذب تولید شده در کارخانه ها در سراسر استرالیا.

مواد مورد استفاده در ساخت استرالیا کاغذ توالت می آمد از هر دو مواد محلی و یا تامین کنندگان در خارج از کشور در کشورهایی مانند برزیل یا کشورهای اسکاندیناوی است.

کیمبرلی-کلارک این شرکت است که باعث می شود از دستمال کاغذی توالت و کاغذ گفت, اخبار.com.au: “دستمال کاغذی دستمال توالت برای استرالیا و نیوزلند ساخته شده است در ما میل در جنوب استرالیا بنابراین در حالی که ما شاهد افزایش تقاضا توسط مصرف کنندگان ما عرضه کافی. ما در حال حاضر مشغول به کار با مشتریان ما را به دوباره پر کردن قفسه های سوپر مارکت ها سریع تر است.”

مرتبط با: من باید لغو سفر برنامه ؟

AMA President Dr Tony Bartone. Picture: Kym Smith
media_cameraAMA رئیس جمهور دکتر تونی Bartone. تصویر: Kym اسمیت

در عوض کارشناسان بهداشت توصیه کرده اند که مردم به سهام تا در بیمار مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند سبزی آش یا سوپ مرغ کننده نوشیدنی مانند Gatorade و کراکر.

با این حال عرضه است و بیشتر به شما برای جلوگیری از داشتن برای رفتن به مکان های عمومی, اگر شما دچار عفونت با کروناویروس و نه به دلیل هیچ گونه ترس از مواد غذایی در حال اجرا پایین است.

مردم نیز باید مطمئن شوید که آنها باید چند هفته از عرضه هر گونه منظم داروها نیاز آنها را به عنوان به خوبی به عنوان تب-کاهش داروی پاراستامول و ایبوپروفن.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور دکتر تونی Bartone گفت: ABC ملبورن دیروز که وجود دارد در حالی که ممکن است برخی از تاخیر در محصولات به سوپر مارکت ها وجود دارد بدون نیاز به وحشت خرید.

“تنها چیزی که ما باید اگاه است که در زنجیره تامین است که در جهان ایجاد کرد و پس از یک دهکده جهانی وجود دارد در حال رفتن به برخی از تاخیر در برخی از قطعات از منابع و چیزهایی که ما تبدیل به عادت کرده اند به وفور در حال رفتن به نیاز به یک دوم و یا سوم از راه های رسیدن به ما. به طوری که رفتن به قرار دادن استرس در عرضه,” او گفت:.

“اما وجود دارد هیچ دلیلی برای بیرون رفتن و وحشت خرید شما می دانید تقریبا پناهگاه سطح مواد در این زمان حاضر

“و ما دیده ایم برخی از تصاویر و برخی از گزارش ها و صف خارج از سوپر مارکت ها به طور کامل در حال نامتناسب به مسائل در دست است.”

One listing was selling tiny bottles for $5 a pop.
media_cameraیک مثال بود فروش بطری های کوچک برای 5 $پاپ.
Or you could stock up on 12 bottles for $320.
media_cameraیا شما می توانید سهام تا در 12 بطری برای $320.

ماسک صورت دست SANITISER مشخص شده تا در FACEBOOK

ارسال نیز به نظر می رسد در Facebook, بازار, برای دست sanitiser و ماسک صورت در مشخص کردن قیمت.

یک آگهی با فروش 50 میلی لیتر بطری Dettol دست sanitiser برای 5 $پاپ و دیگری لیست فروش بود 12 بطری 500 میلی لیتر دست sanitiser برای $320.

ماسک صورت نیز نمی خواهید ارزان با یک مثال فروش 10 بسته از فولاد ماسک برای عظیم $50.

This person was selling a 10 pack of masks for $50.
media_cameraاین فرد فروش 10 بسته از ماسک برای $50.

در اصل منتشر شده به عنوان عکس نشان میدهد استرالیایی گوش دادن نیست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de