چنگال طول می کشد نوسانات در Rateliff و تنیس. تنیس نوسانات بازگشت.

همه خوشحال که چنگال‘s داوران شده است نوشتن در مورد دنور موسیقی.

در فوریه 14, indie در, عزیزم, تنیس, دنور گروه به رهبری قایق بادبانی دلبر Alaina مور و پاتریک رایلی کاهش یافته است شناگر. آلبوم جدید توسط up-tempo; برای تنیس روی آن را تقریبا یک سر و صدا. اما آن را نیز غواصی عمیق, زرق و برق دار آهنگ با گت, عناوین مانند “من شما امد و شد زیاد” و “مناقصه به عنوان یک آرامگاه” که افترا گروه آسان-throwback, گوش دادن صدا. با رایلی از دست دادن پدر خود را در طول تولید و مور در برخورد با مسائل مربوط به سلامت در سال های اخیر نوازندگان بوده است مقابله با مرگ و میر.

شناگر به بررسی یک سال مشخص شده توسط غم و اندوه و از دست دادن” مور نوشت: به طرفداران. “در آن زمان پاتریک و من خودمان را تبدیل به یکدیگر و نوشتن ما برای ایجاد حس از senselessness. نتیجه این است که ما با دقت بیشتر گردد صمیمی آلبوم نشده است. چیزهای زیادی وجود دارد که من می توانم در مورد این آهنگ ها اما من می خواهم به جای شما آنها را می شنوید ،

و آنها را بشنود چنگال مؤلف اوان Rytlewski انجام داد. او بیشتر دوست game, این رکورد, اما در فوریه 19, زمانی که چنگال به گروه یک 6.9 — درخشان تعدادی از سایت های خشن منتقدان — و منتقد Rytlewski منتشر شده خود را عمدتا مثبت نقد و بررسی تنیس نمی تواند مقاومت در برابر کف زدن پشت, chafed توسط چنگال‘s شکست به طلسم نام آلبوم را به درستی. دو بار!

مور نیز irked توسط Rytlewski چند سخت اظهارات, به خصوص این یکی: “تنیس’ ممتاز جهان بینی دوره خونریزی از طریق در offputting باشد راه (مور scoffs در تمام گردشگران به عنوان آنها گله به دریا’ بر روی عنوان آهنگ) اما شناگر عمدتا شیرین و با شخصیت است.”

“من نمی خندیدن در گردشگران” مور پاسخ داد. “من از تماشای آنها با غم و اندوه و اشتیاق آنها به عنوان صرف یک روز عادی در ساحل در حالی که پاتریک و من خداحافظی به پدر خود. این آهنگ در مورد روز ما بی پدر خاکستر. با تشکر برای من تبدیل به Lucille Bluth تو.”

طرفداران تنیس در نیروی دفاع از مور و رایلی و سیخ زنی در چنگال.

“آنها نیاز به استخدام نویسندگان در چنگال که در واقع درک چگونه به تفسیر موسیقی…این خیلی شرم آور” نوشت.

“ساعت آنها را ملکه” نوشت: یکی دیگر از.

“چنگال یک شوخی است. شناگر زیبا آهنگ و آلبوم. شما بچه ها را به روز می کنم با موسیقی خود را!” اضافه شده یک سوم.

و بررسی تنیس بسیار مهربانتر از چنگال‘s اخیر حذف قهرمان زادگاه ناتانیل Rateliff است و آن را هنوز هم اشکالی ندارد.

در نهایت این folkie مفهوم خلوص پیروزی بر Rateliff را composerly آرمان” نوشت: مؤلف, Stephen Thomas Erlewine. “سهم شیر را از و آن را هنوز هم بسیار خوب backslides به gormless balladeering از خاک طفیلی اولین در حافظه از دست دادن یک رکورد ساخته شده زمانی که او تحت طلسم M. Ward, دستفروشی خود را به عنوان ‘بی کنجکاو redneck indie-عامیانه و تور با Bon Iver. کنار نیلسون ساختگی و طولانی اکو the Lumineers — برجسته ترین در ‘طرقه,’ است که او تاکید می کند که نه به نام بعد از طرقه کالاهای اساسی حتی اگر این اولین طرقه که به اکثر شنوندگان ذهن و بسیار خوب به نظر می رسد مانند یک مجموعه از آثار مکشوفه از کاوش های باستان شناسی از Rateliff اوایل سال. او strums و او مومبلس چرخاندن در سودا و بدون آزار به شکل خلق و خوی خود را به ملودی. اگر او را عریان روح خود آیات او را به درون خود نامفهوم, لت و پار تعبیر تحویل همین نزدیک گوش دادن آن در نظر گرفته شده برای دعوت.”

آنلاین, Rateliff آرام شده مورد نقد تند و زننده است که chides او را برای استقبال از صحت گیتار آکوستیک و redneck bi-کنجکاوی — و به نحوی موفق به دزدکی حرکت کردن در enviably وحشیانه عبارت “gormless balladeering.” اما طرفداران — به نظر ما gormful (و یا آن را gormy?) — خواننده فکر نمی کنم 5.0 امتیاز و نقد و بررسی است که هنوز هم همه حق است.

یک فن بود و آرام در پاسخ به چنگال: “خیلی متاسفم شما احساس می کنید که راه در مورد آن. شخصا, من فکر کردم آن است که یک رکورد است.”

دیگر کمتر بود ظریف: “یک بار دیگر مغرور چنگال نقد و بررسی است که به نظر می رسد به یک نظر حتی قبل از گوش دادن. انجام داده اند همان اوایل دیلن. سرگرم کننده اما شرم شما می توانید شنیدن و درخشش این آلبوم و ناتانیل به عنوان یک ترانه سرا است.”

هنوز هم یکی دیگر از سیلی سخت: “شما بچه ها را dicks.”

همانطور که برای ما فقط خوشحالم که انتشارات ملی در ادامه به توجه به این وطن باند حتی زمانی که برخی از املا و انتقاد — نمی swimmingly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر