برنامه ریز و طراح ارین Condren زیر آتش پس از فارغ التحصیلی بچه پیاده روی با دوستان خود در زندگی توجه به سبک مارس در منهتن ساحل

منهتن بیچ (CBSLA) — منهتن ساحل طراح و برنامه ریزان است عذرخواهی کرد و پس از اخبار آمده است که او به او کمک کرد تا کودکان راه رفتن با همکار خود فارغ التحصیلان دبیرستان تحت پوشش سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس.

(اعتبار: erincondren.com)

ارین Condren که رنگارنگ برنامه ریزان برای خرید در دسترس در کالاهای اساسی و برجسته شده است ملی نشان می دهد بحث و مجلات صادر کرده است دو عذر خواهی در Instagram در پی میرا کاستاریکا دبیرستان فارغ التحصیلی رویداد.

“من به کمک برنامه ریزی آنچه که قرار بود امن اجتماعی فاصله پیاده روی” اولین بار عذرخواهی بخوانید در قسمت. “این رویداد به سرعت از کنترل خارج شود.”

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم به اذعان و عذرخواهی برای نقش من در یک رویداد رخ داده است که پس از من بچه های فارغ التحصیلی دبیرستان در هفته گذشته. این یک رویداد خصوصی که من قبول مسئولیت برای نقش من است. آن را به هیچ وجه تحریم توسط شرکت و عذرخواهی می کنم که نه تنها جامعه بلکه تیم من. من به کمک برنامه ریزی آنچه که قرار بود امن اجتماعی فاصله پیاده روی. همه سالمندان ارائه شد ماسک در مراسم فارغ التحصیلی و قصد این بود که به آنها اجازه می دهد در یک لحظه خاص را با خیال راحت به رسمیت شناختن این نقطه عطف. این رویداد به سرعت از کنترل خارج. بیشتر نمی پوشیدن ماسک و نه عمل اجتماعی فاصله که غیر قابل قبول است در طول یک بیماری همه گیر. من تشخیص می دهم که این یک خطای بزرگ از قضاوت در بخشی از من. من می خواهم برای روشن است که این فارغ التحصیلی پیاده شد و به هیچ وجه ثبت نام در ارتباط با و یا guised به عنوان یک پل کردند. این ایده برای این پیاده روی زمانی رخ داد که دختر من در زمان در یک زندگی موضوع اعتراض چند هفته پیش (یک اعتراض که دیدم تقریبا همه شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک) و آن را دیدم به عنوان یک عمیقا در حال حرکت رویداد ساخته شده است که تاثیر ماندگار. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش از اهمیت به من و خانواده من است و هیچ ارتباط آنچه به خود من رفتار غیر مسئولانه. به هیچ وجه در این رویداد به معنای به حداقل رساندن و یا کاهش قدرتمند و لازم است جنبش از زندگی مهم است. من درک می کنم که بسیاری از آنها به حق جرم توسط این رویداد و من عمیقا متاسفم. من اختصاص داده شده به یادگیری و رشد از طریق اشتباهات و آموزش بچه ها در طول راه. ما باید خیلی به یاد بگیرند اما ما در حال یادگیری و ما را بهتر انجام خواهد داد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ارین رسیدن به Condren (@iamerincondren) در

مانند مدارس سراسر کشور میرا کاستاریکا شد, تعطیل در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Condren که یک عضو از مدرسه پدر و مادر فارغ التحصیلی کمیته تا به حال شده است به دنبال به جلو به یک مراسم سنتی با دوقلوها, کیت — مدرسه, دانش آموز بدن جمهور — و فین مدرسه کلاس ارشد رئیس جمهور.

(اعتبار: آسان خوان)

این مدرسه برای اولین بار اقدام به یک برنامه که در آن دانش آموزان می تواند دریافت دیپلم خود را در گروه های کوچک تر از 50 در والر ورزشگاه بود اما رد این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. اخیر Black Lives Matter راهپیمایی در پی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس الهام گرفته از طرح دیگری که در آن فارغ التحصیلان خواهد پیاده کردن این رشته در سبز لباس فارغ التحصیلی و mortarboards.

“من می خواهم برای روشن است که این فارغ التحصیلی پیاده شد و به هیچ وجه ثبت نام در ارتباط با و یا guised به عنوان یک پل اعتراض” Condren گفت: در Instagram post. “ایده برای این پیاده روی زمانی رخ داد که دختر من در زمان در یک زندگی موضوع اعتراض چند هفته پیش (یک اعتراض که دیدم تقریبا همه شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک) و آن را دیدم به عنوان یک عمیقا در حال حرکت رویداد ساخته شده است که تاثیر ماندگار.”

برخی از طرفداران از برنامه ریزان در حال حاضر ترک نام تجاری و خواستار کوچک اما بسیار وفادار و آواز روزنامه نگاری جامعه به انجام همان و به جای خرید از سیاه و سفید متعلق به مارک.

در یکی دیگر از عذرخواهی ارسال شده به Instagram, Condren گفت که او متوجه می شود این رویداد یک اشتباه بود.

“من تصمیم گیری ها و حرف های من مربوط به کودکان اخیر فارغ التحصیلی رویداد بودند بی دقتی و خطرناک است,” او گفت: در عذرخواهی. “در حالی که ما قصد به رسمیت شناختن فارغ التحصیلان که تا به حال بسیاری از آنها در سال آخر دور گرفته شده توسط COVID من به طور کامل متوجه این رویداد من برنامه ریزی شده با برخی دیگر از پدر و مادر یک اشتباه بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de