برنامه ای برای پرواز, آلمانی, تعطیلات, صفحه اصلی از استرالیا در شک

سیدنی — مقامات در روز شنبه بودند هنوز هم امیدوار به پرواز 800 مسافران کشتی کروز از استرالیا به آلمان آخر این هفته اما تیز یک شبه افزایش موارد جدید کروناویروس در هیئت مدیره آورده عوارض شدید برای بازگشت از ماموریت.

این Artania یکی از سه کشتی کروز لنگر کردن Fremantle جنوبی پرت باعث ایجاد مشکلات برای هر دو دولت غربی استرالیا و فدرال دولت در کانبرا است.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات در حال برنامه ریزی برای پرواز 800 غیر استرالیا مسافران روی عرشه کشتی از پرت پایتخت کشور به آلمان در سه چارتر پرواز این آخر هفته قبل از حرکت کشتی در استرالیا خواهد شد.

اما یک increas از نه شناخته شده COVID-19 بيمار – كه متحرك برای ورود به قرنطینه در روز جمعه به بیش از 70 روز شنبه بازیگران شدید شک در این طرح است. دولت در حال حاضر معتقد است که حداقل آن دسته از مسافران نمایش علائم اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز در حالی که رسانه های محلی گزارش داد که کل طرح در شک و تردید.

با توجه به شناخته شده سریع رای دادن در آن COVID-19 منتقل شده است, مقامات گفته شد که از نزدیک وضعیت را قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این پروازها خواهد شد.

یک سخنگوی سفارت آلمان در کانبرا پایتخت استرالیا گفت: سفیر توماس Fitschen و مقامات کنسولی در پرت شد و ارتباط با دولت های فدرال و غربی استرالیا دولت برای بازگرداندن مسافران است.

                                                                                                                                                                                                                       

“کشتی کروز تور اپراتور اجاره هواپیما برای این منظور” سخنگوی بیان شد که در اخبار سایت WAtoday. ‘œMoreover تور اپراتور عامل در پرت ارتباط با مقامات محلی و کاپیتان کشتی برای رسیدگی به این موضوع در اسرع وقت.’�

یکی دیگر از کشتی واسکو دا گاما لنگر انداخت در Fremantle در شب جمعه با 800 استرالیا مسافر مجموعه ای به رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته در حالی که نیوزیلند مسافران پرواز به خانه.

یک سوم کشتی Magnifica لنگر انداخته است خاموش Fremantle با هیچ COVID-19 بيمار در هیئت مدیره و انتظار می رود پس از گرفتن resupplied.

همچنین در شنبه دولت استرالیا اعلام کرد یک اضافه اعطای بسته کمک مالی برای کمک به آن در مبارزه شرکت های هواپیمایی. آن مطمئن به شهروندان است که این کشور سیستم بیمارستان می تواند مقابله با این انتظار می رود موج coronavirus موارد و آماده برای بازگشت به سیدنی در روز یکشنبه 3,000 از شهروندان است.

کسانی که تازه واردان را قرنطینه می شود و در هتل ها برای پرداخت توسط دولت فدرال و نمی شود مجاز به ترک اتاق خود را.

“آنها را بررسی کنید در آنها مجرمان آنها مناسب و معقول استرالیا بازگشت به خانه و آنها را به دریافت مواد غذایی و اتاق های هتل ها و ارتباطات” نیو ساوت ولز دولت کمیسر پلیس میک فولر گفت. ‘œThese واقعا بی سابقه ای در برابر … ما درمان این افراد با احترام و عزت اما ما نیاز به حمایت خود را از لحاظ درک است که این در مورد همه مردم از نیو ساوت ولز.’�

استرالیا تا به حال 3,635 تایید موارد COVID-19 همانطور که از شنبه بعد از ظهر با یک شیب افزایش 469 موارد جدید در 24 ساعت. چهارده نفر کشته شده اند از این بیماری در استرالیا. بیش از 202,000 coronavirus آزمون تا به حال انجام شده دولت فدرال گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im