بستن کارخانه ارسال جنرال موتورز به 2Q از دست دادن اما نشانه هایی از بهبود

دیترویت-حتی اگر جنرال موتورز قادر به بازگشایی آن در ایالات متحده کارخانه نیمه دوم سه ماهه این شرکت هنوز هم از دست داد $806 میلیون دلار در سه ماه betweeen آوریل و ژوئن.

دیترویت خودروساز به حال نزدیک به گیاهان آن از مارس 18 مارس 18 با توجه به کروناویروس اما تولید نمی رزومه به اندازه کافی سریع برای جلوگیری از ضرر و زیان است.

                                                                                                                                                                                                                       

GM شمارش درآمد هنگامی که وسایل نقلیه حمل از کارخانه های پس از آن تا به حال پول کمی در آینده برای هفت هفته در آوریل و مه.

این شرکت گزارش داد کاهش 50 سنت در هر سهم به جز یک بار اقلام است. که بهتر از وال استریت انتظار می رود با تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet پیش بینی $1.77 هر سهم خود را از دست دادن.

درآمد بود نصف کاهش به $16.78 میلیارد و نیز ضرب و شتم تخمین می زند.

شرکت های سوخته را از طریق بیش از 9 میلیارد دلار در طول سه ماهه از جمله هزینه های عملیات و سرمایه است.

فروش در ایالات متحده, GM پرسود ترین بازار کاهش یافت و 34 درصد برای سه ماهه و حتی مدیران گفت: وجود مقید کردن تقاضا برای وسایل نقلیه به ویژه کامیون وانت. جنرال موتورز قرار داده است بسیاری از آن کامیون گیاهان در سه شیفت به آن تلاش می کند برای از دست تولید است.

هنوز هم رئیس امور مالی Dhivya Suryadevara گفت: این شرکت تقریبا رسیده شکستن حتی سود قبل از مالیات و حتی در یک چالش چهارم.

‘œThese نتایج نشان دادن حالت ارتجاعی و درآمد قدرت کسب و کار به عنوان ما را در این مهم سرمایه گذاری های لازم برای آینده ما,’� Suryadevara گفت: در یک بیانیه آماده.

وال استریت به نظر می رسد به توافق برسند. جنرال موتورز سهام افزایش نزدیک به 4 درصد در معاملات قبل از شنبه را باز بل.

کل صنعت خودرو انتظار می رود به مبارزه این سه ماهه به عنوان همه گیر برش را به فروش. خودرو الکتریکی شرکت تسلا ممکن است باد تا تنها استثنا به خاطر آن موفق به ارسال a $104 میلیون دلار سود. اما ژاپن در مبارزه نیسان گزارش معادل 2.7 میلیارد دلار از دست دادن (285.6 میلیارد ین) برای دوره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر