بازیکن تکرار نمی, رای گیری در NFL کار معامله; می خواهید بیشتر در مذاکرات

نیویورک — جدید قرارداد کار پذیرفته شده توسط NFL صاحبان و در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط بازیکنان امکانات 17 بازی فصل پیش فصل کوتاه تر و بزرگتر فهرست اسامی و محدودیت در تعداد بازی های بین المللی.

این بازیکنان NFL انجمن کمیته اجرایی و بازیکن نمایندگان به بحث در مورد پیشنهاد جمعه توسط کنفرانس تماس بگیرید. اگر NFLPA تایید نمی کند, توافق فعلی CBA که منقضی می شود در ماه مارس سال 2021 که در اثر باقی می ماند و بیشتر مذاکرات مورد نیاز خواهد بود.

                                                                                                                                                                                                                       

چند نفر آشنا با این پیشنهاد می گویند ویژگی های آن افزایش حداقل حقوق; تغییرات در تمرین تیم ملی, آرایش و واجد شرایط بودن و کاهش offseason و فصل مورد نیاز به عنوان محوری بخش از معامله.

این افراد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل مقررات در 10 سال توافقنامه ای که اجرا می شود از طریق 2029 در حال ساخته شده است.

گسترش برگشتی به هفت تیم در هر کنفرانس تنها با دانه بالا در کنفدراسیون فوتبال آسیا و NFC گرفتن یک کارت خداحافظ می تواند برقرار لیگ بدون هر گونه مذاکره – به عنوان طولانی به عنوان postseason باقی مانده در چهار هفته با فرمت.

یکی از وحشی-کارت آخر هفته ها ممکن است باد تا یک شنبه شب مسابقه.

17-برنامه بازی در واقع یک سازش را برای برخی از صاحبان که می خواستند 18 بازی. اضافه کردن یک به طور منظم فصل بازی به نظر می رسد برای نشان دادن هر یک از این بازی خواهد بود در خنثی سایت.

اما لیگ قول داده است که این اتحادیه به کلاه تعدادی از بازی های بین المللی که وجود دارد خواهد بود یک هفته از این مسابقات. به احتمال زیاد بیشتر است ادامه داد: ترکیبی از بازی ها در انگلستان (و سایت) و مکزیک است. اکثر برنامه های تیم خواهد شد که نه خانه بازی و هشت جاده بازی ها.

                                                                                                                                                                                                                       

فصل خواهد بود کاهش می یابد از چهار بازی سه شمارش نیست Hall of Fame بازی شروع می شود که این نمایشگاه برنامه.

خواهد بود وجود دارد هیچ اضافی bye هفته در فصل به طور منظم.

فهرست اسامی را گسترش از 53 تا 55 با 48 بازیکن قادر به بازی به جای زمان 46. تمرین جوخه را از 10 بازیکن به 12 و در نهایت به 14 احتمالا تا سال 2022. وجود خواهد داشت بیشتر و انعطاف پذیری برای حفاظت از تمرین squaders از تبدیل شدن به رایگان عوامل است.

تعلیق برای یک تست مثبت برای ماری جوانا به احتمال زیاد خواهد شد به جز موارد دستکاری با یک آزمون. اما پزشکان منصوب لیگ و اتحادیه توانایی به توصیه بازیکنان نشستن اگر آنها تحت درمان و یا در معرض خطر هستند اگر آنها کت و شلوار.

نقطه عمده ای از مشاجره هنگامی که زمان توافق رسیده بود در سال 2011 پس از 4 1-2 ماه تحریم شد کمیسر راجر Goodell نقش در نظم و انضباط است. باید این شرایط پذیرفته شده توسط بازیکنان یک بی طرف به طور مشترک منصوب شنیدن افسر را یافته در خارج از حوزه مسائل و اینکه آیا این اقدامات نقض لیگ را شخصی انجام سیاست. این یافته ها الزام آور خواهد بود اما یک بازیکن می تواند درخواست تجدید نظر – با Goodell اتخاذ تصمیم نهایی.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>