بازیکنان و مربیان و زانو زدن قبل از NBA را دوباره باز شب

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — سیاه و بازیکنان بودند که در کنار سفید بازیکنان. مربیان از یک تیم بودند و در کنار هموطنان خود را از سمت مخالف. بسیاری از قفل اسلحه با مرد در کنار آنها برخی از چشمان خود محکم چند جمله LeBron James به طور خلاصه بالا بردن یک مشت به هوا و یا اشاره skyward.

NBA تا به حال قوی, قدرتمند, re-opening night پیام.

                                                                                                                                                                                                                       

وقتی که می آید به خواستار تغییر لیگ غرفه ایالات – و پنج شنبه این چهار تیم که در بازی شب اول لیگ را راه اندازی مجدد نشان داد که نه ایستاده است.

آنها بی سابقه ای تصاویر برای لیگ بی سابقه ای در برابر: یوتا جاز و New Orleans Pelicans زانو زد کنار یک دیگر در طول ‘œThe Star-Spangled Banner,” راه خود را از پیوستن به گروه کر از کسانی که خواستار نژادی عدالت و برابری در جامعه است. در بازی دوم روز شنبه, James’ لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز بود همان چیزی که در طول سرود قبلی خود matchup.

‘œTonight ما شاهد هوشیار با قدرت در حال حرکت و صمیمی تظاهرات توسط بازیکنان ما تعهد خود را به پیگیری عدالت” ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن, مدیر اجرایی, میشل رابرتز توییتی لحظات پس از سرود قبل لیکرز-کلیپرز بازی به پایان رسید. ‘œVery افتخار می کنم.”

NBA دارای یک قانون است که قدمت آن به اوایل 1980s فرمان که بازیکنان باید ایستادن برای سرود ملی و کمیسر آدم نقره به سرعت اعلام کرد که این سیاست در حال تنظیم شود. در سرودهای بودند از قبل ضبط شده: Jon Batiste انجام یکی قبل از پلیکان-جاز در کامپتون Kidz باشگاه بود این کار قبل از کلیپرز-لیکرز.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI احترام ما تیم واحد عمل اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت اجتماعی و تحت این شرایط منحصر به فرد را اجرا نمی کند ما به مدت طولانی حکومت نیاز به ایستادن هنگام پخش سرود ملی ما گفت:” نقره ای که به تماشای از پلکسی گلاس-محصور مجموعه به خاطر او بوده است نه قرنطینه و بنابراین نمی توان در اطراف بازیکنان و مربیان که در حال زندگی در داخل NBA به اصطلاح حباب در والت دیزنی جهانی.

مربیان اولین نیواورلئان’ آلوین Gentry و یوتا Quin اسنایدر و سپس لیکرز’ فرانک وگل و کلیپرز’ Doc Rivers بودند در کنار یک دیگر سلاح های خود را به هم قفل شده. این صحنه که رخ داده است با این تیم به انتظارنشسته بودند تا در امتداد حاشیه نزدیکترین جایی که ‘œBlack زندگی از ماده” � نقاشی شده بر روی دادگاه شد اولین چیزی است که انتظار می رود بسیاری از سکوت در بازی روز اظهارات بازیکنان و مربیان خواهد شد که زانو زدن به تماس توجه به بسیاری از مسائل – قبل از هر چیز در میان آنها و پلیس فرانسه پس از مرگ در میان دیگران Breonna تیلور و جورج فلوید در ماه های اخیر.

حتی بازی داوران در زمان زانو طول pregame ،

‘œI فکر می کنم این مهم است که همه ما در راه متحد به نوبه خود با توجه به عدالت اجتماعی” اسنایدر گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی در بازی مصاحبه. ‘œAnd همه بازیکنان تمام مربیان متحد هستند که واقعیت و متعهد به انجام آنچه ما می توانیم انجام دهید تا اثر دراز مدت تغییر دهید.’�

بسیاری از بازیکنان با گرم شدن پوشیدن پیراهن که گفت: “œBlack زندگی مهم است.” پنج شنبه نیز مشخص شده اولین جدید کشباف حامل پیام است که بسیاری از بازیکنان را انتخاب کرد به آن اضافه شده مانند “œEquality” و ” œPeace.”

                                                                                                                                                                                                                       

NBA فصل بود به حالت تعلیق در زمانی که رودی Gobert – که او نیز به ثمر رساند اولین سبد دوباره فصل – جاز آزمایش مثبت برای coronavirus شد و تبدیل به اولین بازیکن در لیگ با چنین تشخیص.

Gobert تشخیص داده شد در مارس 11; دو روز بعد تیلور 26 ساله سیاه زن بود به ضرب گلوله زمانی که افسران پلیس پشت سر هم به او Louisville, Kentucky آپارتمان با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم در طی یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. این حکم در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد و بدون مواد مخدر پیدا شد.

سپس در مارس 25, فلوید درگذشت و پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. که اتفاق افتاده در یک خیابان با تصاویر و صداها را از این مرد گفت: او نمی تواند نفس بکشد سپس گریه برای مادرش – اسیر بر روی تلفن همراه تصویری.

بازیکنان NBA با استفاده از سیستم عامل خود را – هر دو در حباب و در رسانه های اجتماعی – به تقاضای برابری به عدالت تقاضا برای تیلور. مربیان نیز گفت: آن وقت در آنها به تغییر تقاضا و آموزش خود و دیگران است. و pregame اقدامات شنبه فقط شروع از آنچه که انتظار می رود به یک ثابت در طول باقی مانده از این فصل است.

تیم های دیگر خواهد شد که در بازی اول خود را در بازی از راه اندازی مجدد در روز جمعه و شنبه در حال برنامه ریزی مشابه حرکات.

‘œWe می خواهید زندگی ما را به ارزش به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری” بوستون سلتیکز ستاره Jayson Tatum گفت: در یک ویدئو که پخش قبل از بازی بخشی از یک پروژه سازماندهی شده توسط هر دو NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط است. ‘œWe فکر نمی کنم که ما بهتر است. ما می خواهید به دیده می شود به عنوان برابر است.”

اضافه Chris Paul, شهر اوکلاهما تندر نگهبان و رئیس جمهور از NBPA صحبت در همان تصویری: ‘œThings نمی خواهید به تغییر تا زمانی که ما مرتب کردن بر اساس آنها را تغییر دهید.’�

Gentry گفت: او قدردانی اتفاقی تقارن آمد که از اولین بازی از دوباره فصل آینده تنها چند ساعت پس از مراسم تشییع جنازه برای کنگره ایالات متحده, John Lewis, درگذشت 17 جولای در سن 80.

لوئیس بیشتر عمر خود را صرف دفاع از حقوق مدنی و برابری و جوانترین سخنران در مارس 1963 در واشنگتن – که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور به او تحویل داده ‘œI یک رویا” � گفتار. Gentry گفت که او معتقد است این حرکت مانند یک Lewis کمک جرقه شش دهه پیش خواهد ماند.

‘œIf شما را به صحبت برخی از نسل جوان, من فکر می کنم این است که در اینجا به ماندن بگیرید. من واقعا نمی,’� Gentry گفت. ‘œI باید یک 20 ساله و 22 ساله پسر و من می دانم که آنها احساس می کنید مانند این است که مناسب ترین زمان برای ما به سعی کنید به تغییر در این کشور است.’�

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر