بازیکنان خواهش کنم با NFL به آدرس سلامت, نگرانی های ایمنی

بازیکنان NFL در حال عموم شفاعت با لیگ برای رسیدگی به چند نگرانی های ایمنی و بهداشت در آستانه اردوگاه های آموزشی.

لیگ آگاهانه تیم در روز شنبه که اردوگاه های آموزشی را در زمان باز کردن حتی اگر بحث با اتحادیه بازیکنان مورد آزمایش coronavirus و بهداشت و سلامت دیگر و پروتکل های ایمنی در حال انجام است.

                                                                                                                                                                                                                       

Rookies برای هوستون و کانزاس سیتی به گزارش روز شنبه و rookies برای دیگر تیم ها در روز سه شنبه. بازیکنان برای تمام تیم ها در حال برنامه ریزی برای گزارش جولای 28.

بسیاری از بازیکنان برجسته بیان افکار خود را در رسانه های اجتماعی حمله رعد اسا یکشنبه.

‘œWe نیاز فوتبال! ما نیاز به ورزش! ما باید امید!’� پرستاران کارفرمایی Drew Brees در توییتر نوشت. ‘œThe NFL تمایل به دنبال توصیه های خود را از کارشناسان پزشکی جلوگیری خواهد شد که. اگر NFL نیست انجام بخشی خود را برای حفظ بازیکنان سالم وجود ندارد و فوتبال در سال 2020 است. این که ساده است. آن را انجام داده @NFL.’�

Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون گفت که او نگران است زیرا همسرش, Ciara است ،

او نوشت: ‘œMy همسرم باردار است. @NFL اردوگاه های آموزشی در مورد شروع.. و هنوز هم وجود دارد هیچ برنامه روشن در بازیکن بهداشت و ایمنی خانواده. ???? ما می خواهم به بازی فوتبال است اما ما همچنین می خواهم برای محافظت از عزیزان ما. (هشتگ)WeWantToPlay.’�

بازیکنان NFL انجمن, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیت و رئیس جمهور JC Tretter خطاب به اتحادیه نگرانی در 90 دقیقه ویدئو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها می خواهند بازیکنان تست شده روزانه برای ویروس. یک کمیته مشترک از پزشکان و مربیان و قدرت مربیان تشکیل شده توسط NFL و NFLPA توصیه می شود تست هر روز دیگر.

برجسته دیگر مسائل شامل تعداد بازی های پیش فصل. لیگ برنامه ریزی شده است برای کاهش این نمایشگاه برنامه از چهار بازی به دو در حالی که اتحادیه می خواهد هیچ کدام.

بازیکنان همچنین می خواستم 45 روز دوره عادت برای کمک به جلوگیری از صدمات. لیگ از آنها خواست تا گزارش اولیه اما این اتحادیه کاهش یافته است. سوال باقی می ماند در حمایت از بازیکنان که می خواهید به انتخاب کردن از بازی. همچنین این اتحادیه هنوز هم در حال انتظار در هر تیم به ارسال آن بیماری های عفونی واکنش های اضطراری.

Tretter یک مرکز برای Browns نوشت: ‘œWhat شما در حال دیدن امروز ما بچه ها ایستاده تا برای هر یک از دیگر و برای کار خود را به اتحادیه رهبری انجام داده است برای حفظ همه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. NFL نیاز به گوش دادن به ما اتحادیه و اتخاذ کارشناسان توصیه ها (هشتگ)wewanttoplay.’�

                                                                                                                                                                                                                       

تحت توافق دسته جمعی, NFL, حق تحمیل گزارش تاریخ و تیم می تواند خوب بازیکنان که گزارش ندهید.

این NFLPA می تواند تنظیم یک شکایت به استدلال لیگ نیست ارائه یک محیط امن کار تحت این کار مقابله.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de