درخواست پزشکان بازنشسته به عنوان سینمای زنجیره ای تعطیل

  • سالمندان’ درخواست استرالیا برای پزشکان
  • چگونه coronavirus ممکن است اینترنت را متوقف کند

Australian Medical Association (AMA), Queensland, رئیس جمهور دکتر دیلیپ Dhupelia امروز به نام همه پزشکان بازنشسته به ثبت نام برای بازگشت به کار برای کمک به مدیریت COVID-19 خواسته است.

توجه بسیاری از افراد سالمند خواهد بود و در معرض خطر بالاتری از ویروس آنها را نمی توان با خرید و فروش به طور بالقوه عفونی بیماران دست اول اما به احتمال زیاد شاغل در پزشکی از راه دور و یا نقش های دیگر.

“برخی از خواسته خواهد شد که برای کمک به, تماس, ردیابی از تایید موارد COVID-19 در حالی که دیگران ممکن است مورد نیاز در 24 ساعت 13 سلامت خط تلفن به رله و توضیح به تاریخ توصیه های پزشکی آن را به عنوان منتشر شده توسط سازمان بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته” دکتر Dhupelia گفت.

A doctor and patient outside the Royal Melbourne Hospital. Picture: Jason Edwards
media_cameraپزشک و بیمار در خارج از بیمارستان سلطنتی ملبورن. تصویر: Jason ادواردز

“وجود دارد بهداشت عمومی واحد در سراسر کشور و در طیف وسیعی از مناطق که در آن پشتیبانی مورد نیاز است بسته به جایی که بازنشسته دکتر زندگی می کند.”

دکتر جوان گفت: پزشکان بازنشسته شد یک منبع ارزشمند و او شروع شده و بحث به منظور تسهیل تعامل این گروه در COVID-19 پاسخ.

“این مهم است که برای مطابقت با مهارت های خود را با نقش مناسب برای کمک به مدیریت COVID-19” دکتر جوان گفت.

Dr Dhupelia گفت: چند بازنشسته و پزشکان تماس گرفته بودند AMA کوئینزلند در هفته های اخیر به ارائه کمک های خود را به عنوان شیوع بدتر.

Dr Dhupelia بازنشسته گفت: پزشکان می تواند ثبت نام برای کمک به از طریق ایمیل [email protected] یا نیم AMA کوئینزلند در 07 3872 2222.

کاخ سینما بسته برای مدت نامعلوم’

سینما زنجیره ای قصر سینما اعلام کرده است آن را در هر مکان با شروع از فردا.

در بیانیه ای محبوب arthouse زنجیره ای است که در مکان های ملبورن و سیدنی و کانبرا پرت و بایرون خلیج گفت: همه سینما خواهد بود بسته برای یک دوره نامحدود”.

Palace Cinemas is closing down indefinitely.
media_cameraکاخ سینما بسته شدن به طور نامحدود.

“ما تصمیم دشوار به طور موقت تمام کاخ سینما مکان از پنج شنبه 19 مارس برای یک دوره نامحدود برای محافظت از هر دو ما کارکنان و مراجعان.

“ما قصد داریم دوباره باز به محض این که شرایط اجازه می دهد با معمول انتخاب غنی از کیفیت سینما و ما بسیار دوست داشتنی جشنواره های بین المللی. برای تماشای بیشتر اطلاعیه ها.”

نگرانی بیش از دنده محافظ

متخصصان پزشکی هستند قادر به دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی آنها نیاز به محافظت از خود را از COVID-19 دلیل تجهیزات از دولت ذخایر تنها رفتن به GPs سلطنتی استرالیا کالج پزشکان ادعا می کند.

بهداشتی اولیه شبکه در حال man کانال برای پزشکان به دریافت نگه دارید از این تجهیزات و آنها را برای پزشکان عمومی و نه متخصص.

پروفسور جان ویلسون تنفسی پزشک و رئیس جمهور منتخب از RACP گفت: “دولت باید اطمینان حاصل شود که پزشکان متخصص و همچنین GPs و دسترسی به PPE به منظور محافظت از خود و بیماران بسیاری از آنها به خصوص در معرض خطر جدی از قبل موجود شرایط مزمن.

“ناتوانی از پزشکان متخصص در خصوصی و غیر-بیمارستان-جامعه مبتنی بر شیوه های دسترسی به PPE ممکن است منجر به برخی از خدمات قادر به ادامه. این آخرین چیزی که ما نیاز داریم در محیط فعلی است.” پروفسور ویلسون گفت:.

کالج نیز نوشته شده است را به همه دولت و خاک ادارات بهداشت به تاکید نیاز به پزشکان در خط مقدم به اندازه کافی پشتیبانی می کند.

French medical staff push a patient on a gurney to a waiting medical helicopter amid the coronavirus outbreak. Picture: AFP
media_cameraفرانسوی, کادر پزشکی فشار بیمار در gurney به انتظار پزشکی هلیکوپتر در میان شیوع کروناویروس. عکس: AFP

استرالیا نیز انجام نمی دهد به اندازه کافی COVID-19 تست با توجه به استرالیا دانشگاه ملی بهداشت عمومی کارشناس استاد Kamalini White.

پروفسور White گفت: باشگاه مطبوعات ملی که در سنگاپور است که به طور موثر کنترل این ویروس بود سیستماتیک تست سلامت کارگران در حالی که استرالیا بود.

او گفت: مدل سازی نشان داد که استرالیا بود رفتن به یک مقدار زیادی از coronavirus موارد و آن را “به احتمال زیاد ما پایمال نظام سلامت”.

COVID-19 می پخش می شود حتی اگر کسی presymptomatic و دولت سازی تنظیم شده به این را به حساب پروفسور White گفت.

ظاهر می شود در کنار پروفسور White در باشگاه مطبوعات ملی دوهرتی مدیر موسسه اپیدمیولوژی استاد Jodie McVernon گفت: استرالیا دست زدن به coronavirus نمی تواند نسبت به سنگاپور.

این بود چرا که این کشور آسیایی تا به حال بالاتر تراکم جمعیت و این که آنها تا به حال نگه داشته و مدارس باز, پروفسور McVernon گفت.

او حاضر به ارائه یک پیش بینی از مقیاس عفونت در استرالیا به آینده است.

“من نمی خواهد به شما یک شماره” پروفسور McVernon گفت.

او گفت: بسیاری از عفونت ها در استرالیا تا کنون آمد از خارج از کشور تنها چند مورد پخش می شد در جامعه و نه می تواند توان به افرادی که تا به حال سفر و یا تماس با فرد آلوده.

مصرف متوسط از آن ورود به استرالیا نمی خواهد نشان می دهد که آیا آنها حامل این ویروس و بسیاری از مسافران در حال توسعه به اشکال مدت کوتاهی پس از پیاده شدن از هواپیما او گفت:.

پروفسور McVernon گفت: این امر به مردم از امنیت کاذب در صورتی که یک تب در مرز و آنها ممکن است بیرون رفتن در جامعه و گسترش ویروس

پانل از کارشناسان نمی خواهد توضیح دهد که چگونه بسیاری از مردم می خواهم که به طور کامل در استرالیا قبل از دولت خواهد پیاده سازی یک مستند مشابه در اروپا است.

وحشت خرید در سوپر مارکت ها بود نه کمک به کاهش گسترش COVID-19 پروفسور White گفت.

آنو بهداشت عمومی کارشناس ونسا جانستون که او نیز در این پنل گفت: دیگر coronaviruses می تواند برای زنده ماندن تا ساعت بر روی اشیاء بی جان و سطوح تا دستگیره درب و سطوح پاک شود باید به طور منظم.

مدارس باز بماند تجمعات محدود به 100

برای اولین بار در تاریخ استرالیا هستند گفته بودن نه به سفر خارج از کشور.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: بی سابقه مشاوره سفر بود و در حال حاضر در محل و خواهد یافت.

همه غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر در حال حاضر ممنوع در استرالیا.

پس از یک جنگ در جلسه هیئت دولت شب گذشته به رهبران کشور قفل شده اند و در محدودیت های بی سابقه ای است که اعمال می شود به سالن های مانند بارها سینماها و رستوران ها.

کشورها و مناطق در حال حاضر در, چگونه قوانین اعمال خواهد شد.

فرودگاه حمل و نقل عمومی تجهیزات پزشکی, اورژانس, خدمات مراقبت از سالمندان و زندان و دادگاه مجالس و سوپر مارکت ها و ادارات و مدارس و دانشگاه ها و سایت های ساخت و ساز خارج از سرکوب.

نخست وزیر گفت که دولت انتظار coronavirus بحران خواهد آخرین برای حداقل شش ماه.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا در حال اجرا … آن را نمی خواهد به نگاه مانند آن را به طور معمول نمی کند اما آن را بسیار مهم است که ما در جای خود قرار داده و اقداماتی را که مقیاس پذیر و پایدار” آقای موریسون گفت.

“آنچه ما انجام می دهند, شما باید قادر به نگه داشتن انجام است.”

آقای موریسون گفت: قفل کردن خاص متحده – عنوان شده است مطرح در غرب استرالیا – نمی شد, توصیه های پزشکی, ستاد.

دولت فدرال امنیت ملی کمیته نیز منتقل اعلام امنیت زیستی اضطراری است.

With a good distance between them Prime Minister Scott Morrison with the Chief Medical Officer Brendon Murphy at Parliament House in Canberra. Picture: Gary Ramage
media_cameraبا فاصله خوبی بین آنها نخست وزیر اسکات موریسون با افسر ارشد پزشکی ایمپلنت مورفی در پارلمان در کانبرا است. تصویر: Gary Ramage

داخلی مسافرت هوایی تلقی شده است کم خطر توسط کارشناسان بهداشت و درمان ادامه خواهد داد و بدون محدودیت در حال حاضر.

اما محدودیت به احتمال زیاد در جوامع از راه دور و دیگر “حساس” نقاط کشور آقای موریسون گفت: با کشورها و مناطق به شناسایی چنین مکان.

نخست وزیر گفت: توصیه های بهداشتی بود thatschools هنوز هم باید باز باقی می ماند.

که همچنین در مورد سنگاپور که در آن مقامات موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ویروس عمل بسیار متفاوت در میان افراد جوان” آقای موریسون گفت.

“سلامت توصیه من خوشحال هستم به دنبال برای بچه های من … همان است که توصیه های بهداشتی که من درخواست پدر و مادر در سراسر کشور به دنبال دارد.”

“من خوشحال هستم برای بچه ها برای رفتن به مدرسه.”

وی افزود: “هر کاری که ما باید انجام دهید برای حداقل شش ماه.”

PM گفت: بسته شدن مدارس در حال حاضر می تواند “شدید اختلال” و ده ها هزار نفر از مشاغل می تواند از دست رفته با سلامت نیروی کار توسط تخلیه 30 درصد اگر پدر و مادر مجبور به ماندن در خانه با کودکان خود.

“اجازه دهید نگه داشتن سر ما به عنوان پدر و مادر” او گفت:.

Prime Minister Scott Morrison made a series of major announcements in the war on coronavirus. Picture: Gary Ramage
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون ساخته شده یک سری از اطلاعیه مهم در جنگ با کوروناویروس. تصویر: Gary Ramage

سالخورده مراقبت از خانه را ممنوع بازدید کنندگان که در بازگشت از خارج از کشور شده اند و یا در تماس با تایید coronavirus موارد است.

بازدید کنندگان با تب نیز مانع از ورود.

مراقبت از سالمندان خانه تنها اجازه داده می شود دو بازدید کننده در همان زمان است که باید فقط برای یک مدت زمان محدود در مناطق تعیین شده و ترجیحا در یک ساکن اتاق و یا خارج.

گروه های بزرگ و حوادث ممنوع خواهد شد.

“این در مورد حفاظت از ساکنان” آقای موریسون گفت.

او گفت: خانواده ها می خواهم برای دیدن بستگان نزدیک شدن به پایان خود را از زندگی خود و مراقبت از سالمندان خانه خواهد بود با توجه به قدرت را که اتفاق می افتد در محدود راه.

آقای موریسون نیز خواست استرالیایی برای “جلوگیری از احتکار“.

“آن نه معقول است, بهتر,” او گفت:.

“این است که ما به عنوان یک مردم … آن است که مانع توجه و تلاش های که نیاز به رفتن به دیگر اقدامات است.”

“وجود دارد هیچ دلیلی برای مردم به احتکار لوازم در ترس از یک مستند.”

آقای موریسون گفت: دولت با توجه به گسترده اقتصادی اقدامات لازم برای ایجاد یک شبکه امن برای استرالیایی ها به خصوص برای کسب و کارهای کوچک و کارگران است.

“ما اعلام خواهد کرد آنها را هنگامی که آنها شده اند به درستی طراحی شده و می توان به درستی اجرا … ما در حال حرکت با عجله بزرگ در این,” او گفت:.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: استرالیا در حال حاضر به حال 454 موارد coronavirus.

او گفت: اکثریت موارد جدید هنوز وارداتی از خارج از کشور اما وجود دارد “سطح پایین جامعه انتقال”.

پروفسور مورفی وجود دارد گفت: “هیچ روشن انتظار” برای تعدادی از coronavirus موارد دیده می شود در استرالیا.

“چالش این است که برای کاهش جامعه انتقال می بینیم در جیب کوچک در حال حاضر و چه اجتماعی, فاصله حدود,” او گفت:.

“هیچ کس پیش بینی شما می توانید.”

استاد مورفی گفت: ملت کارشناسان پزشکی متحد شدند بر نیاز به اجتماعی فاصله به سرعت گسترش ویروس.

“روشن شود. کوتاه مدت دو تا چهار هفته shutdown از جامعه توصیه نمی شود توسط هر یک از کارشناسان ما. آن را ندارد به هر چیزی دست یابد. ما باید در آن برای مسافت های طولانی,” او گفت:.

“این می تواند شش ماه … لذا این اقدامات باید پایدار است.”

استاد مورفی گفت: تنها 2.4 درصد از موارد در چین هوبئی در افراد زیر 19.

او گفت: coronavirus بود “کاملا متفاوت” به دیگر بیماری های تنفسی در تاثیر آن بر کودکان است.

“ما اعتقاد داریم که بسیار به شدت آن را در بهترین منافع کودکان ما و ملت در این زمان به نگه داشتن مدارس باز” استاد مورفی گفت.

او گفت: کودکان بیمار و معلمان باید جلوگیری از رفتن به مدرسه بزرگ و مجامع و اجتماعات باید اجتناب کرد و دست خوب بهداشت باید تمرین.

Places of worship will need to comply with the rules on indoor mass gatherings. Picture: AFP
media_cameraمکان های عبادت نیاز به تطابق با قوانین داخلی تجمع جرم. عکس: AFP

استاد مورفی خواست هر استرالیایی به فکر می کنم در مورد هر تعامل آنها با افراد دیگر در هر روز است.

او گفت: قیاس و بغل کردن باید اتفاق نمی افتد مگر در درون خانواده ها و افراد مورد نیاز برای تمرین خوب بهداشت دست.

آقای موریسون گفت کلیساها و مساجد و کنیسه ها نیاز به تطابق با قوانین فیزیک.

ملی کابینه را دوباره ملاقات روز جمعه به در نظر گرفتن اقدامات دیگر که می تواند به تجمعات با کمتر از 100 نفر است.

او گفت: آن را به ورزشی لیگ به تصمیم می گیرید که آیا بازی رفت جلوتر و بدون جمعیت.

“آنها نیاز به تصمیم گیری خود را در مورد چگونه آنها را مدیریت کند که” آقای موریسون گفت.

“آنها باید مطابق با تمام قوانین بهداشت است که تاسیس شده اند.”

آقای موریسون گفت: تعدادی از وزرای کابینه تا به حال تست شده برای ویروس, جایی که آنها ملاقات نیاز برای آزمون تحت پروتکل های بهداشت.

“من خوشحالم که من رو خوب کنه شب گذشته از توضیحات … من به قصد دیدن او را نسبتا به طور منظم در هفته پیش رو,” او گفت:.

عمده سالخورده ارائه دهنده مراقبت های ترک را در بازدید کنندگان

مراقبت از سالمندان ارائه دهنده خدمات Estia سلامت خواهد بار همه بازدید کنندگان از آن خانه ها از شنبه شب برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آن را یک گام از اقدامات جدید معرفی شده توسط دولت فدرال است که حد بازدیدکننده داشته است به مراقبت از سالمندان امکانات برای کوتاه دو فرد بازدیدکننده داشته است یک بار در روز.

هر کسی که در خارج از کشور در دو هفته گذشته شده است در تماس با کسی که coronavirus یا عفونت تنفسی علائم را منع می شود به طور کامل.

این تغییرات بخشی از طیف وسیعی از اقدامات اعلام شده توسط نخست وزیر و افسر ارشد پزشکی در روز چهارشنبه.

این شامل هشدار استرالیا در برابر همه سفر خارج از کشور و ممنوعیت های غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر است.

یک ایمیل از Estia اجرایی ایان Thornley ارسال به خانواده و دوستان از ساکنان گفت: امکانات خود را به بازدید کنندگان از 5 بعد از ظهر روز چهارشنبه. “ما درک می کنیم که این تصمیم خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در ما ساکنان و تماس نزدیک و صمیمانه عذر خواهی برای این او گفت:” در ایمیل دیده می شود توسط AAP.

Etia is a for-profit aged care provider running nearly 70 residences in NSW, Queensland, Victoria and South Australia. Picture: AAP
media_cameraEtia است برای سود سالخورده ارائه دهنده مراقبت های در حال اجرا در حدود 70 خوابگاه در NSW, Queensland, ویکتوریا و استرالیای جنوبی. تصویر: AAP

بازدید کنندگان هنوز هم اجازه داده می شود در “شرایط استثنایی دلسوز در زمینه” با داوطلبان نیز به منع از Estia خانه و غیر ضروری ساکنان گردش ممنوع می باشد.

Estia است برای سود سالخورده ارائه دهنده مراقبت های در حال اجرا در حدود 70 خوابگاه در NSW, Queensland, ویکتوریا و استرالیای جنوبی.

به عنوان بخشی از روز شنبه در اطلاعیه ای اسکات موریسون گفت: بازدید از مرگ بستگان را باید مرتب با فرد سالخورده مراقبت از امکانات. “همه ما می دانیم چقدر ناراحت کننده است که می تواند و بنابراین مراقبت از سالمندان امکانات خواسته خواهد شد که برای قرار دادن در محل معقول ترتیبات” او گفت:.

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفت: کودکان نباید از دیدن مراقبت از سالمندان در خانه همه است.

“ما می دانیم مسن استرالیایی عشق به دیدن کودکان در زندگی خود را, اما واقعیت این است که کودکان قابل اعتماد نیست وقتی که می آید به تمرین خوب بهداشتی لازم را برای جلوگیری از گسترش” سناتور Colbeck گفت.

گروه های زیادی از جمله گروه های مدرسه نیز ممنوع از سالخورده مراقبت از خانه و همچنین اجتماعی و یا حوادث سرگرمی.

بازدید کنندگان خواهد بود محدود به ساکنان اتاقها یا فضاهای باز با جلسات برگزار می شود در بخش های عمومی.

افرادی که تا به حال نشده است واکسن برای آنفولانزا قبل از آوریل 1 نیز ممنوع شود.

در خارج از کشور روز آنزاک خدمات AXED

آن به شرح زیر تصمیم به لغو تمام استرالیا به رهبری بین المللی روز آنزاک خدمات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

جانباز وزیر امور دارن چستر امروز تایید کرد که تمام مارس 25 حوادث در سراسر جهان خواهد بود لغو شد.

لغو شامل خدمات در گالیپولی در ترکیه و تعدادی از حوادث در امتداد جبهه غربی شامل Villers-Bretonneux در فرانسه.

“در حالی که من می گویند آن را با حسرت و که این یک تصمیم دشوار آن و سپس دوباره تصمیم آسانی بود و همچنین. دشوار است چرا که ما نمی خواهم به آن را انجام دهد اما آسان به دلیل آن چیزی که حق انجام” آقای چستر گفت: ABC اخبار صبحانه.

“ما باید به احترام خواسته های میزبان سازمان ملل که در حال حاضر قرار دادن به مکان محدودیت های زیادی تجمعات عمومی, بنابراین ما به سادگی نمی تواند با داشتن اجتماعات بزرگ 500 یا یک هزار نفر در روز آنزاک در خاک های خارجی در این سال بنابراین ما تصمیم به کسانی که در استرالیا به رهبری حوادث انجام شود.

“بدیهی است که این یادبود فعالیت های ویژه روز آنزاک جذب یک گروه از آسیب پذیر تر شهروندان است. جانبازان ما به خصوص ما در جنگ جهانی دوم جانبازان در حال نزدیک شدن به 95 تا 100 سن. ما نمی خواهم به آنها را در معرض آن شرایط است.”

Australian and New Zealand service personnel pose before the commemoration of the 'Battle of Gallipoli' in front of the Turkish Mehmetcik Monument, in Gallipoli. Picture: Sahin Erdem
media_cameraاسترالیا و نیوزیلند پرسنل خدمات مطرح قبل از بزرگداشت نبرد گالیپولی’ در مقابل ترکیه Mehmetcik بنای تاریخی در گللیپلی. تصویر: Sahin Erdem

اخبار آید روز پس از روز آنزاک خدمات در سراسر استرالیا لغو شد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

ویکتوریا را هنوز هم نگه دارید برخی از خدمات اما با گسترده محدودیت.

روز آنزاک است که هنوز بیش از یک ماه به دور بعد نخست وزیر اسکات موریسون مشاوره برای جلوگیری از تجمع بیش از 500 نفر RSL سازمان ها در سراسر این کشور تصمیم به جلو و پین.

RSL NSW اعلام کرد: “دشوار” تصمیم در روز دوشنبه.

“با توجه به نگرانی قابل توجهی در اطراف گسترش COVID-19 ما به سادگی نمی توانیم اجازه چنین اجتماعات بزرگ به عنوان ما می بینیم هر سال در روز آنزاک به پیش بروید” اقدام دولت رئیس جمهور ری جیمز گفت.

“این یک تصمیم ما باید به آرامی گرفته شده. این RSL دهکدهای از یک مسئولیت به عمل در بهترین منافع جانبازان و عموم مردم است.”

Brothers Dylan and Nick McCormick arrive back in Brisbane from Germany. Picture: Liam Kidston
media_cameraبرادران دیلن و نیک مک کورمیک می رسند و برگشت در بریزبن از آلمان است. تصویر: Liam Kidston

استرالیا در خارج از کشور خواست ‘به خانه’

این می آید به عنوان DFAT صادر فوری مشاوره در سهشنبه شب به تعداد فزاینده ای از شرکت های هواپیمایی به شدت کاهش می یابد خود را در تعدادی از پروازهای بین المللی.

“ما در حال حاضر توصیه همه استرالیایی ها به تجدید نظر نیاز شما برای سفر در خارج از کشور در این زمان” بیانیه ای در Smartraveller گفت.

“صرف نظر از مقصد خود را, سن, یا, سلامت, اگر شما در حال سفر در خارج از کشور ضروری است با دقت در نظر بگیرید که آیا اکنون زمان مناسب است.”

به DFAT بیانیه ای گفت: همانطور که بیشتر کشورها مرزهای خود را بسته و یا معرفی محدودیت های مسافرتی خارج از کشور سفر بود و تبدیل شدن به “پیچیده و دشوار”.

“شما ممکن است قادر به بازگشت به استرالیا هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای” DFAT گفت.

“در نظر بگیرید که آیا شما باید دسترسی به مراقبت های بهداشتی و سیستم های پشتیبانی اگر شما مریض در حالی که در خارج از کشور. اگر شما تصمیم به بازگشت به استرالیا, انجام, بنابراین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تجاری گزینه های ممکن است کمتر در دسترس است.”

A passenger arrives at Brisbane Airport. All Australian travellers have been told to return as soon as possible. Picture: Liam Kidston
media_cameraیک مسافر می رسد در فرودگاه بریزبن. همه مسافران استرالیا گفته شده است برای بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تصویر: Liam Kidston

استرالیا در خارج از کشور که نمی تواند و یا نمی خواهید به بازگشت به استرالیا گفته شده است به دنبال مشاوره از مقامات محلی.

“مراقبت به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus از جمله توسط خود منزوی” DFAT گفت.

“اگر شما انتخاب می کنید به ماندن بگیرید توجه داشته باشید توانایی ما برای ارائه کمک های کنسولی در برخی از مکان ها ممکن است محدود با توجه به محدودیت در حرکت و سایر خدمات است.”

دولت توانایی برای کمک به شهروندان گیر کرده در خارج از کشور می تواند محدود به عنوان وضعیت بدتر در سراسر جهان است.

وزیر امور خارجه Marise Payne توصیه استرالیا مشتاق به آمدن به انجام این کار هر چه زودتر به جای بعد.

“گزینه های حمل و نقل خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر محدود به کشورهای در پاسخ به COVID-19 شیوع” او گفت:.

“DFAT ظرفیت برای ارائه کمک کنسولی ممکن است محدود باشد.”

این می آید به عنوان اندونزی تعطیل به گردشگران از هر کشور, بسته شدن مرزهای خود را برای یک ماه از جمعه.

آن پدید آمده که به شدت بیمار بیماران ممکن است بستری در بخش های مراقبت ويژه اگر آنها شرایط بهداشتی مزمن است که به معنای آن است که بعید است که آنها زنده خواهد ماند COVID-19 تحت چشمگیر دستورالعمل جدید.

قوانین منتشر شده توسط استرالیا و نیوزیلند در بخش مراقبت جامعه را هشدار در صورت تقاضا برای مراقبت ويژه خدمات در طول COVID-19 شیوع.

“ارشد مراقبت های ویژه پزشکی کارکنان شناخت منابع موجود باید در نظر احتمالی در نتیجه وضعیت بیمار بار ICU درمان برای بیمار و خانواده خود را از بیمارانی که بیماریهای همراه و آرزوها و احتمال پاسخ به درمان” دستورالعمل به عنوان خوانده شده.

The line for coronavirus testing at the Royal Melbourne Hospital. Picture: Tony Gough
media_cameraخط coronavirus تست در بیمارستان سلطنتی ملبورن. عکس: تونی گاف

دستورالعمل فقط منتشر شد پیش بینی تقاضا برای ICU مراقبت خواهد شد بیش از ظرفیت که تا 50 درصد از تخت های بیمارستانی اشغال شده توسط بیماران مبتلا به بیماری همه گیر.

برای آماده شدن برای این انتظار می رود تقاضا در تخت ICU تحت COVID-19 جامعه است فراخوانی برای عمل جراحی به تعویق افتاده و یا فرستاده شده به بیمارستان های خصوصی به آزاد کردن تعداد تخت.

این تماس برای باز کردن اضافی ICU ظرفیت در سایت های خارج از بیمارستان (به عنوان مثال به تازگی ساخته شده است اما ناتمام بیمارستان یا قبلا خدمت خارج بیمارستان).

و برای استفاده از متمرکز هماهنگی و بازیابی خدمات است که متصل تخت ICU در داخل منطقه است.

این هشدار در برخی از بیماران ممکن است مجبور به اقامت طولانی تر در بخش اورژانس تخت و عامل تئاتر بازیابی اتاق به صورت رایگان تا ICU ظرفیت برای COVID-19 بيمار.

بیمارستان ها شده اند خواست برای تعیین کمیت موجود خود را سهام از هواکش های کلیوی درمان جایگزینی داخل وریدی تزریق پمپ و نظم بیشتر.

وجود دارد بسیار واقعی ترس استرالیا به اندازه کافی ندارد هواکش برای مقابله با جدی COVID-19 شیوع است که دیدن بسیاری از مردم دچار ذات الریه شدید و نیاز به حمایت و به آنها کمک کند نفس بکشد.

دستورالعمل اصرار بیمارستان به شناسایی کارکنان مشغول به کار در مناطق دیگر که در ICU تجربه و یا که می تواند به سرعت آموزش دیده به کار در این واحد است.

و آن را می گوید کار باید انجام شود در repurposing عامل تئاتر و دیگر بیمارستان اتاق است که می تواند تبدیل به فضای که در آن تهویه می تواند ارائه شده است.

استرالیا نمی خواهد به کامل مستند

استرالیا مرزی نیروی برتر رئیس سیلی کردن پیشنهادات این کشور در حال آماده سازی به طور کامل قفل کردن اصرار بازگشت شهروندان “خوش آمدید” و محموله را ادامه خواهد داد.

کمیسر مایکل Outram گفت: استرالیا مورد نیاز مرزها باقی می ماند پس از شایعات سوخت توسط کاذب آنلاین گزارش فرستاده بسیاری از مردم را به وحشت شبانه از ترس قریب الوقوع تعطیل.

“اگر شما خاموش کردن همه چیز را در مرز … کسانی که پرواز را ضروری کارگران مانند مهندسان و خلبانان,” او گفت: صبح روز سه شنبه.

“مردم وجود آوردن سلول های بنیادی وجود دارد مردم آوردن کالاهای اساسی و خدمات.

“بنابراین ما نمی خواهید به توقف همه پروازها به مقصد استرالیا. ما نمی خواهیم به مهر و موم خودمان است.”

آقای Outram گفت: بنیاد برومند تهیه شده بود برای کمک به استرالیا بازگشت و در کشتی های کروز و هواپیما را پس از دولت فدرال توصیه می شود مردم به خانه سفر برای جلوگیری از به دام افتاده در خارج از کشور.

“استرالیا در هیئت مدیره آن کشتی های کروز را در ساحل می آیند آنها قادر خواهید بود برای رفتن به خانه و خود منزوی,” او گفت:.

“بین المللی مسافران خواهد بود قادر به رفتن به فرودگاه و به خانه و آن چیزی که مهم است.”

آقای Outram گفت: شرکت های هواپیمایی خواهد بود در نگاه کردن برای مردم در بازگشت به خانه که احساس ناخوشی و پیشرفته غربالگری ادامه خواهد داد به کار در فرودگاه.

“ما در حال آماده به استقبال استرالیایی ها که واقعا مهم فرودگاه های ما هنوز باز است مرز ما نیروی عملیات هنوز در حال کار در فرودگاه با ما کشاورزی و همکاران و تمام مکانیسم ها در محل هستند اجازه می دهد تا استرالیا به بازگشت به خانه با خیال راحت” او گفت:.

People wearing masks at the arrival lounge area at Brisbane International Airport. Picture: AAP
media_cameraمردم با پوشیدن ماسک در هنگام ورود به سالن در فرودگاه بین المللی بریزبن. تصویر: AAP

“همه هواپیما را ملاقات کشاورزی و یا مرزی نیروی افسران و ما هنوز سلامت کارگران در فرودگاه به انجام پیشرفته غربالگری اگر کسی احساس بد بود و یا با اشاره به آن دسته از مردم است.”

آقای Outram مشخص شده آنچه که استرالیا در خارج از کشور انتظار می رود در سفر خود به صفحه اصلی:

1. “زمانی که شما چک در شما با ارائه مشاوره در مورد قرنطینه خود جداسازی مورد نیاز است.”

2. “هنگامی که شما در هواپیما شما ارائه بسیاری کسب اطلاعات بیشتر توسط شرکت های هواپیمایی.”

3. “سپس شما وارد در استرالیا مرز و شما خواهید بود در ملاقات با شبکه و امنیت زیستی افسر یا مرز نیروی افسر و ارائه شده با اطلاعات نوشته شده است.”

4. “هنگامی که شما به هوشمند دروازه شما خواسته می شود سوالات در 22 زبان در مورد اینکه آیا شما موافق به خود انزوا.”

5. “سپس هنگامی که شما به چمدان سالن شما امکان توزیع در ورودی مسافر کارت خود را با اعلامیه نوشته شده است که شما توافق می کنید به خود انزوا.”

“که اجازه می دهد تا ما پس از دوره برای مقابله با مسافران که می گویند آنها را قبول ندارند به خود انزوا و آن را نیز اجازه می دهد تا ما را به ارائه اطلاعات تماس به ایالات و مناطق مورد مسافران باید از آنها به آن نیاز دارید” آقای Outram گفت.

وزیر بهداشت پاک COVID-19

وزیر بهداشت گرگ شکار پاک شده از coronavirus پس ترس او می تواند قرارداد این ویروس از صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون که تست مثبت جمعه گذشته است.

وزیر بود و سنگین شبانه روز پنج شنبه گذشته و پس از آن رفت و به انزوا برای تست.

“من در مورد تعریف برای یک دوره کوتاه – جواب منفی بود” آقای شکار ABC گفت امروز.

“که در روز پنج شنبه هفته گذشته من تا به حال یک شب سنگین عرق.

“و هنگامی که ما تا به حال اطلاعاتی که من در تماس با ما, اما ما پس از آن کشف دو چیز است: که تماس predated دوره که برای [Dutton] توضیح داده شد به عنوان مسری; معلوم می شود آن منفی بود ما در حرکت است.

“من یکی از 81,000 که [تست شده]. ملاقات ما مورد تعریف من از خود جدا شد و پس از آن تست شده و آن را تبدیل به منفی است.”

COVID-19 free ... Federal Health Minister Greg Hunt. Picture: AAP
media_cameraCOVID-19 رایگان … فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار. تصویر: AAP

COLES معرفی خرید محدودیت

در ضمن Coles جدید را معرفی کرده است خرید در محدوده طیف وسیعی از محصولات با توجه به گزارش.

از امروز مشتریان خواهد بود محدود به خرید دو بسیاری از: قند و شکر; لبنی شیر; مواد غذایی شیر; کنسرو گوجه فرنگی; سس پاستا; مایع صابون.

Coles has brought in new buying restrictions as a result of hoarding and panic buying. Picture: Supplied
media_cameraColes به ارمغان آورده است در جدید خرید و محدودیت به عنوان یک نتیجه از احتکار و وحشت خرید. تصویر: عرضه

Coles در حال حاضر معرفی محدودیت بر روی کاغذ توالت ماکارونی, آرد, برنج, حوله کاغذی و کاغذ بافت دست sanitisers, گوشت چرخ کرده, گوشت, تخم مرغ و منجمد سبزیجات و دسر.

محدودیت آورده بودند به عنوان یک نتیجه از وحشت-خرید و احتکار مواد غذایی دیده می شود در سراسر استرالیا از COVID-19 شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال چک به آمریکایی ها

در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت می خواهد به ارسال چک به آمریکایی ها در دو هفته آینده در تلاش برای محدود کردن این هزینه اقتصادی از شیوع کروناویروس.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اعلام کرد.

“مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات را دریافت کنید پول به مردم بیش از شش تا هشت ماه. ما به دنبال ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” آقای Mnuchin گفت.

“آمریکایی ها نیاز به پول نقد در حال حاضر و رئیس جمهور می خواهد به پول نقد در حال حاضر.

“و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده” آقای Mnuchin اضافه شده است.

او گفت که این مقدار می تواند بیش از $US1000. وجود دارد همچنین می تواند برخی از درآمد کات آف.

“شما لازم نیست برای ارسال به کسانی که یک میلیون دلار در یک سال چک,” او گفت:.

Treasury Secretary Steven Mnuchin speaks during a press briefing as US President Donald Trump looks on. Picture: AP
media_cameraوزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در یک نشست خبری به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد. عکس: AP

کاخ سفید درخواست کنگره برای تصویب عظیم نجات اضطراری بسته به کمک به کسب و کار و همچنین به عنوان مالیات دهندگان مقابله با بحران اقتصادی است که زوج با این بیماری همه گیر.

Sec. Mnuchin برنامه ریزی شده به طرح کلی که تقریبا $US850 میلیارد دلار ($A1.4 تریلیون دلار) بسته به جمهوری خواهان مجلس سنا در یک ناهار خصوصی با مقامات هدف به کنگره آن را تایید کند این هفته است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز خواست ما شرکت های ساخت و ساز برای اهدای موجودی خود را از ایمنی ماسک به بیمارستان ها و چشم پوشیدن سفارشات جدید به عنوان کشور جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

آقای پنس گفت: تنها استفاده از N95 ماسک طراحی شده است که برای فیلتر 95 درصد از ذرات هوابرد و معمول مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز هستند “کاملا قابل قبول” برای استفاده در بیمارستان.

آقای پنس که عنوان شده است تا کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی بازدید مینه سوتا ستاد 3M ساز N95 ماسک در اوایل این ماه به بحث تولید را افزایش دهد.

آقای پنس و جراح عمومی جروم Adams گفت: آمریکا به طور متوسط نیازی به بیرون رفتن و خرید یک ماسک. آنها خواسته اند که آمریکایی ها به ترک ماسک برای حرفه ای پزشکی.

جانسون اعلام کرد اقتصادی امداد

بریتانیا اعلام کرده است $A667 میلیارد دلار از دولت حمایت وام برای کمک به کسب و کار شناور ماندن با مالکان نیز به مدت سه ماه تعطیلات وام مسکن برای مقابله با کروناویروس نقدی بحران است.

بی سابقه وثیقه بیرون می آید به عنوان عمده مراکز در سراسر انگلستان در روز سه شنبه به وقت محلی متروک که میلیون ها نفر از مردم شروع به کار از خانه با ترس از جرم از دست دادن شغل و کسب و کار تعطیل.

Britain's Prime Minister Boris Johnson speaks at a news conference addressing the government's response to the novel coronavirus outbreak. Picture: AFP
media_cameraنخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در یک کنفرانس خبری خطاب به دولت در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس. عکس: AFP

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که خانواده ها و کسب و کار نیاز مالی فوری پشتیبانی می کند.

او متعهد به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد”.

“ما باید مانند زمان جنگ دولت و انجام آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از اقتصاد ما,” او گفت: امروز.

“ما به حمایت از میلیون ها نفر از کسب و کار و ده ها میلیون نفر از خانواده ها و افراد از طریق ماه های آینده. دولت باید و عمل خواهد کرد با یک حس عمیق از ضرورت.”

Britain's Chancellor Rishi Sunak gives a press conference about the ongoing situation with the coronavirus outbreak inside 10 Downing Street. Picture: Getty
media_cameraبریتانیا صدراعظم Rishi Sunak می دهد یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد شرایط فعلی با شیوع کروناویروس در داخل 10 خیابان داونینگ. عکس: گتی

بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak همچنین گفت که پول بیشتری ارائه خواهد بود و در صورت نیاز در یک پیشنهاد از جان گذشته برای نجات شغل در سراسر انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

“ما می خواهیم به ارائه امنیت به مردم,” او گفت:.

پول قرض داده خواهد شد در نرخ بهره جذاب بود اما مشخص نیست که آیا برخی از کسب و کار خواهد بود و نه رفتن به مجسمه نیم تنه از بدهی بیشتر.

می آید پس از فرانسه وعده داده شده مشابه شکل ارائه یک تضمین می کنند که هیچ کسب و کار خواهد ورشکسته به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

Police officers control on the Champs-Elysees Ave in Paris. Picture: AP
media_cameraافسران پلیس کنترل در شانزه لیزه خیابان در پاریس. عکس: AP

اتحادیه اروپا را ممنوع اعلام کرد سفر به اروپا برای 30 روز به جز برای شهروندان به آلمان می پیوندد ایتالیا در بسته شدن تمام مغازه ها به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

به عنوان او اعلام کرد که پلیس مداخله رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد: “ما در جنگ هستند. روز و شب هیچ چیز وجود دارد که باید با منحرف کردن ما.”

هر کسی که در خیابان های فرانسه را در خطر جریمه تا 250 $با مدارس در حال حاضر بسته شده است.

آقای پاکسازی همچنین اعلام کرد $523 میلیارد صندوق برای اطمینان از هیچ کسب و کار فرانسوی را “ورشکسته”.

The normally busy Millennium footbridge across the Thames in London is deserted. Picture: AFP
media_cameraبه طور معمول مشغول هزاره پل پیاده رو در سراسر رودخانه تیمز در لندن ترک کردند. عکس: AFP

مغازه ها در سراسر انگلستان در حال اجرا کوتاه از لوازم وجود دولت درخواست عمومی برای جلوگیری از انباشت.

آقای جانسون گفت که او با اعتماد به نفس از “مزرعه تا چنگال” زنجیره تامین است که نمی خواهد نیاز به خرید وحشت.

او در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا او تا به حال ساخته شده یک شوخی در مورد “آخرین بریده بریده نفس کشیدن” تلاش برای عرضه هواکش زمانی که او در یک کنفرانس تماس با تولید کنندگان از جمله رولز رویس نیروی هوندا و واکسهال.

این می آید به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در انگلستان صعود به 67 از جمله یک زن 45 ساله در حالی که 71 در سراسر انگلستان است.

The virus that causes COVID-19, which was isolated from a patient in the US. Picture: AFP
media_cameraاین ویروس است که باعث COVID-19 بود که جدا شده از بیمار در ایالات متحده است. عکس: AFP

خدمات بهداشت ملی انگلستان گفت: “بیشتر از 14 نفر که آزمایش مثبت برای کوروناویروس (COVID-19) درگذشت آوردن تعداد کل تایید گزارش مرگ و میر در انگلستان به 67. بيماران سالخورده بین 93 و 45 سال بود و شرایط بهداشتی اساسی. خانواده های آنها مطلع شده است.”

وجود دارد ادعا می کند که کمتر از 20,000 مرگ و میر خواهد بود به احتمال زیاد در نتیجه اگر جمعیت بریتانیا در خانه ماند و اجتناب غیر ضروری تماس بگیرید. شرکت های بیمه باید تایید آنها خواهد پرداخت برای کسب و کار ادعا می کند به عنوان یک نتیجه از coronavirus با بسیاری از صنایع به ویژه مواد غذایی و سرگرمی در معرض خطر دولت گفت.

مدارس در حال حاضر باقی می ماند باز در انگلستان بود اما انتظار می رود آنها را در برخی از نقطه در هفته های آینده به طور بالقوه هر دو طرف از عید پاک تعطیلات مدرسه.

بیشتر حوادث لغو تعویق افتاد

باز فرانسوی به تعویق افتاده است و وجود یک ابر بیش از ویمبلدون به اروپا می آید به مقابله با کشنده coronavirus.

توکیو المپیک برگزارکنندگان هنوز به یک تماس در هر گونه تغییرات به سراسر جهان رویداد برنامه ریزی شده برای ماه های ژوئیه و اوت کوبیدن حدس و گمان است که آن را ممکن است به نام خاموش.

باز فرانسوی کارفرمایان نشان داد آنها را عقب براند گرند اسلم تا سپتامبر که فرانسه در حال حاضر همچنان تحت پلیس اجرا lockdown.

The French Open has been postponed. Picture: AFP
media_cameraباز فرانسوی به تعویق افتاده است. عکس: AFP

کمیته بین المللی المپیک شد, پایش وضعیت, اما گفت که آن را نمی خواهید به ایجاد یک “drastic” تصمیم گیری است.

“این یک وضعیت بی سابقه ای برای تمام جهان و افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر این بحران” یک کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت:. “وضعیت در اطراف COVID-19 ویروس نیز تأثیر آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 و در حال تغییر است و روز به روز.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله و از هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود ضد تولیدی است.”

Toshiro Muto, CEO of the Tokyo 2020 Organising Committee, answers questions during a news conference in Tokyo. Picture: AP
media_cameraToshiro Muto مدیر عامل شرکت توکیو 2020 کمیته سازماندهی, پاسخ سوالات در یک کنفرانس خبری در توکیو. عکس: AP

باز فرانسوی تصمیم به این معنی است که ویمبلدون به دلیل اجرا از 29 ژوئن تا 13 ژوئیه نیز ممکن است تحت تاثیر قرار.

ویمبلدون را ندارد, زمان اعلام روز چهارشنبه به وقت استرالیا اما گفت که نظارت بر وضعیت.

باشگاه موزه و فروشگاه بسته شد چرا که دولت بریتانیا خواسته است مردم را به اجتناب از همه غیر ضروری تماس بگیرید.

باز فرانسوی بود که دستیابی به موفقیت در این رویداد برای خاکستر Barty سال گذشته او به عنوان برنده ازدواج گرند اسلم قبل از رفتن یک گام بیشتر به ادعای جهان شماره یک رتبه بندی است.

باز فرانسوی مقامات در بیانیه ای گفت: “در حال حاضر سلول اقدامات را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای ما برای ادامه با تاریخ در اصل برنامه ریزی شده.:

“تمام جهان تحت تاثیر بحران بهداشت عمومی در ارتباط با COVID-19. به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی از همه درگیر در سازماندهی مسابقات, فرانسه, تنیس, فدراسیون تصمیم به برگزاری 2020 نسخه Roland-Garros از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر سال 2020 است.”

دو اروپایی گراند اسلم در حال وقایع کلیدی در تور جهانی ATP با این حال بسیاری از ورزشکاران ممکن است تحریم آنها را با هر دو در فرانسه و انگلستان در چنگال عمده شیوع.

انگلستان اقتدار بهداشت در تلاش بود برای نگه داشتن مرگ و میر به کمتر از 20 ، 000 نفر.

US player Serena Williams serves at Wimbledon. Picture: AFP
media_cameraما بازیکن سرنا ویلیامز خدمت در ویمبلدون. عکس: AFP

Richard Lewis, مدیر اجرایی همه انگلستان تنیس روی چمن باشگاه گفت: سلامت و ایمنی بازیکنان و کادر برترین بود.

“در حالی که ما همچنان به برنامه ریزی برای قهرمانی در این زمان آن باقی مانده است به طور مداوم در حال تحول وضعیت و ما عمل مسئولانه در بهترین منافع گسترده تر جامعه” او گفت:. “ما از همه اعضای ما کارکنان بازیکنان همکاران و پیمانکاران و عمومی برای صبر و اعتماد به عنوان ما همچنان به این حرکت بی سابقه جهانی به چالش بکشد.”

Brazilian former footballer Juninho Paulista presents the Copa America trophy on the stage during the draw of the Copa America 2020 football tournament. Picture: AFP
media_cameraبرزیلی, فوتبالیست سابق Juninho پولیستا ارائه کوپا امریکا جایزه بر روی صحنه در قرعه کشی کوپا امریکا 2020 مسابقات فوتبال. عکس: AFP

در این تابستان قهرمانی اروپا به تعویق افتاده است و تا تابستان سال 2021 یوفا تصمیم گرفته است به عنوان آن می اندیشد بی سابقه اختلال ناشی از کوروناویروس.

کوپا امریکا نیز به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به شیوع کروناویروس.

این مسابقات که با توجه به محل در آرژانتین و کلمبیا از 12 ژوئن تا جولای 12 این تابستان تبدیل شده است آخرین رویداد فوتبال به عقب رانده شود به دلایل بهداشتی.

“این فوق العاده ای برای اندازه گیری وضعیت غیر منتظره و در پاسخ به نیازی اساسی برای جلوگیری از نمایی تکامل از ویروس” گفت: CONMEBOL جمهور الخاندرو دومینگز.

آقای Dominguez گفت: موکول مسابقات خواهد بود بازی بین 11 ژوئن و جولای 11, 2021.

ملکه الیزابت دوم خود جدا

ملکه را لغو کرده است, باغ احزاب در لندن کاخ باکینگهام و ترک کاخ در روز پنج شنبه برای قلعه ویندسور به عنوان یک “معقول احتیاط” میان بریتانیا coronavirus شیوع سلطنتی خانواده می گوید.

جلسات متعددی در کاخ باکینگهام در این هفته از جمله ملکه مخاطبان با نخست وزیر بوریس جانسون پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده آن را گفت.

Britain's Queen Elizabeth II waves from her car in a file photo from 2019. Picture: AFP
media_cameraملکه الیزابت دوم امواج از ماشین خود را در یک فایل عکس از 2019. عکس: AFP

“اعلیحضرت او را حرکت به قلعه ویندسور برای عید دوره در روز پنج شنبه مارس 19, یک هفته زودتر از برنامه ریزی” قصر گفت.

“این احتمال وجود دارد ملکه خواهد ماند وجود دارد فراتر از عید دوره است.”

آن گفت: این تغییرات به 93 سال پادشاه برنامه های ساخته شده بودند “به عنوان یک احتیاط معقول و دلایل عملی در شرایط فعلی”.

رویدادهای دیگر انتظار می رود با حضور تعداد زیادی از مردم در ماه های آینده خواهد بود لغو و یا به تعویق افتاد از جمله پنج باغ احزاب از برنامه ریزی ممکن است در کاخ باکینگهام.

Britain's Queen Elizabeth II meets guests at the Queen's Garden Party in Buckingham Palace, central London. Picture: AFP
media_cameraملکه الیزابت دوم در دیدار مهمانان در این ملکه باغ در کاخ باکینگهام لندن مرکزی. عکس: AFP

آن گفت: بیشتر اطلاعیه ها ساخته خواهد شد “در مشورت با دولت” در سالانه Trooping رنگ برگزار شد در ماه ژوئن به علامت گذاری ملکه تولد رسمی; 75 سالگرد پیروزی (پیروزی در اروپا) روز; و برنامه ریزی وزارت امور خارجه توسط امپراتور ژاپن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره کردن بر روی ‘چینی ویروس تماس بگیرید

با وجود garnering خشم پس از تماس با کروناویروس “چینی ویروس” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از این مدت دوباره در صبح زود صدای جیر جیر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در نیویورک فرماندار اندرو کومو برای همه گفت: آمریکا باید به درمان همان.

“همه کشورها یکسان نیست” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “برخی از آنها که ضربه سخت توسط چینی Virus برخی از آنها ضربه عملا نه در همه. نیویورک بسیار بزرگ ‘کانون’, West Virginia است تا کنون صفر موارد است. اندرو حفظ سیاست خارج از آن.”

Geng Shuang یک سخنگو از چین, وزارت امور خارجه را متهم کرد که “برخی از سیاستمداران آمریکایی” ترویج stigmatisation با اتصال رمان coronavirus با چین است.

او نه نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص اما با اشاره به صدای جیر جیر خود را گزارش دولتی چین خبرگزاری تابناک.

“ما بیان قوی خشم و مصمم مخالفت با این” آقای Geng گفت: در اخبار روزانه توجیهی.

New York Gov. Andrew Cuomo and US President Donald Trump. Picture: AP
media_cameraرژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس: AP

خواسته در مورد استفاده از اصطلاح “کوروناویروس” آقای ترامپ گفت که او عصبانی بود که چین “بود و دادن اطلاعات نادرست که نظامی ما آن را به آنها داد.”

او گفت که او احساس “چینی ویروس” بود “بسیار دقیق اصطلاح”.

دولت چین اعلام کرد که آن را لغو مطبوعات اعتبار برای روزنامه نگاران آمریکایی که برای نیویورک تایمز, واشنگتن پست و وال استریت ژورنال و که اعتبار تعیین شد به پایان رسید در سال 2020 نزنی دولت برای رسانه ها محدودیت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد در ماه گذشته است که در آن تعیین شده پنج, چینی, دولت, رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی” به این معنی که آنها را درمان به عنوان اسلحه از دولت چین.

هیچ برنامه ای برای قرنطینه نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو تلاش برای اطمینان از خبرنگاران که وجود دارد هیچ برنامه ای برای قرنطینه شهر نیویورک در میان شیوع کروناویروس — به عنوان او اعلام کرد تعداد موارد ایالت مشخصی 432 یک شبه به 1374.

پرش رانده شد 187-در مورد افزایش بزرگ اپل در مجموع 644 موارد است. اما به عنوان شهردار, بیل د Blasio بستری او خانههای گلی خالی یک پناهگاه در محل حکم دولتی کومو به دنبال اطمینان از خبرنگاران او هیچ زمان قصد دارد به منظور این شهرستان بسته شده است.

New York Governor Andrew Cuomo speaks to the media. Picture: Getty
media_cameraفرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند به رسانه ها. عکس: گتی

“مردم را وحشت در فکر بودن قرنطینه” رژیم صهیونیستی. کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Gov کومو گفت: 264 دولت COVID-19 بیماران بستری.

Westchester County دارای 157 موارد جدید با مجموع 380 تا به امروز است.

سنبله در مواردی می آید به عنوان دولت امپراتوری به شدت آن تست ظرفیت.

– با تام Minear سو maya frost, سارا بلیک در نیویورک AAP

در اصل منتشر شده به عنوان درخواست به پزشکان بازنشسته به عنوان سینمای زنجیره ای تعطیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de