اجازه دهید ما در مقدمه این با “بله واقعا….”

پس از باقی مانده به خوبی رفتار تمام زمستان بازیگوش تاوه تنظیم شده است به محوری یک لوب بسیار سرد زمستانی هوایی جنوب شرقی ایالات متحده آوردن برف برای برخی نقاط شمال شرق و اقیانوس اطلس و درجه حرارت سرد از غرب میانه بالا به انگلستان جدید.

                                                                                                                                                                                                                       

فراست می تواند حتی بازدید از مکان های مانند شمال گرجستان و غرب کارولینای شمالی در اواخر این هفته به عنوان گسترده توده هوای سرد حل و فصل جنوبی و چالش های پرونده. درجه حرارت در بسیاری از مکان ها را احساس بیشتر شبیه به اوایل ماه مارس از اوایل ماه مه.

یک دسته علف و غیره از زمستانی فساد از جمله پتانسیل برای چند مناطق از انباشته شدن برف نیز در شیر در طول Appalachians از کارولینای شمالی از طریق مین است. در برخی از مناطق پوشش و یا بیشتر از برف است – به خصوص در مرکز و شمال انگلستان اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه.

حتی در جایی که تکه نمی پرواز درجه حرارت هنوز هم نشستن برخی از 20 درجه یا بیشتر در زیر به طور متوسط به عنوان یک جبهه سرد اسلاید تمام راه را به پایین در نزدیکی ساحل خلیج فارس با درجه حرارت افتادن به 30s و 40s در پی آن است. روز مادر می تواند احساس مانند روز سنت پاتریک در برخی از مناطق قبل از بهبود تدریجی رخ می دهد در هفته آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

این توده هوای سرد وارد خواهد شد در نیمه شرقی کمتر از 48 در زمان برای تعطیلات آخر هفته کشش از بین 35 راهرو از طریق دشت تمام راه را به سواحل شرق. درجه حرارت در سراسر گسترده در منطقه خواهد شد برخی از 15 یا بیشتر درجه زیر متوسط است. درجه حرارت سرد خواهد شد و حتی آن را به بخش هایی از می سی سی پی و آلاباما.

در غرب میانه بالا و دریاچه های بزرگ در حال قرار گرفتن هسته سرد برای اولین بار شروع به محض این که جمعه است. درجه حرارت بالا در مینیاپولیس در حاشیه غربی سرد است انتظار می رود به ماندن در بالای 40s در روز جمعه. شیکاگو ممکن است آن را بالاتر از 45 درجه, یک روز پس از بهره گیری sunny skies با کیفیت بالا در اواسط دهه 60.

چنین سرد روزانه حداکثر حرارت هوا خواهد بود جالبترین ممکن است درجه حرارت بالا مشاهده شده در شهر باد می وزد از سال 2005.

سرد خواهد نشت کنون به جنوب و شرق آوردن یک شانس فراست به مکان در شمال گرجستان و یا ارتفاعات بالاتر از کارولینا. در حالی که شنبه شروع خواهد شد کاملا سرد بهترین تغییر به فراست و یا حتی اواخر فصل یخ می آید در اوایل صبح روز یکشنبه. خدمات ملی آب و هوا هشدار داده است از گسترده “در اواخر یخ/یخ که در آن فصل رشد در حال حاضر آغاز شده است.”

یخ هشدارهای هستند تا برای بسیاری از چارلستون W. Va., منطقه سرد پایین در اوایل صبح روز پنجشنبه با استثنایی سرد – شاید در اواسط 20s – پس از رسیدن شروع به شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

پایین ترین رکورد حداکثر درجه حرارت می تواند به چالش کشیده و در مکان هایی مانند بوستون, پراویدنس, R. I., و, Hartford, کانکتیکات, که در آن میانگین اوج این زمان از سال 64, 66 و 69 درجه بود. اوج در این منطقه بعید به خارج از 40s در شنبه آینده در یک رشته یا دو درجه حرارت سرد سوابق.

واشنگتن نمی, پیش بینی آن را به بالاتر از 52 روز شنبه که اتفاق تنها دو بار در ماه مه سال 1960.

درجه حرارت خواهد شد و حتی در پایین 50s برای اوج در شهر نیویورک در روز شنبه; بزرگ اپل دمای بالا در این زمان از سال است و نزدیک به 70.

مقصر برای این anomalously سرد خوانش? گرداب قطبی که از قضا به خیلی از هم پیوسته ایالات متحده یک زمستان نسبتا ملایم.

یک لوب وردسپهر تاوه خرج خواهد شد و از آن اصلی گردش و نزدیک به قطب شمال تضعیف جنوب شرقی در سراسر شرق دریاچه های بزرگ و جدید انگلستان ترجمه برای numbingly سرد دمای سطح است.

کسانی که بالای درجه حرارت هوا هستند به احتمال زیاد برای شکستن رکورد و توسط یک حاشیه گسترده ای. درجه حرارت در 500-millibar سطح (تقریبا “نیمه راه” نقطه از فضای جرم واقع چند مایل بالاتر از سطح زمین) پیش بینی شده است به رها کردن به منفی 30 درجه بیش از بسیاری از شمال ایالت نیویورک از غرب پنسیلوانیا و دریاچه ایری و انتاریو; قبلی روزانه بالون آب و هوا-گزارش ثبت بیش از بوفالو برای شنبه که در آن ارتفاع منفی-25.2 درجه است.

البته هیچ کس زندگی در 500 millibar سطح فشار در این منطقه اما هواشناسان نگاه به این دما به عنوان نشانه ای از چگونه غیر منتظره ای سرد است یک توده هوا. با هوا که سرد طبقه بالا آن را هیچ جای تعجب است که دمای سطح در حال رفتن به سرد خواهد شد به عنوان به خوبی.

اولین علائم پیر مرد زمستان خیره برفی shenanigans به احتمال زیاد به تحقق اواخر جمعه هنگامی که یک نوار از پایین فشار را توسعه همراه I-95 راهرو بین واشنگتن و شهر نیویورک است. نور باران خواهد همراه نوپای کم بیش از اوهایو و تنسی دره بعد از ظهر جمعه با فیلتر هوای سرد در شب. پس از غروب آفتاب چند از سرما به اندازه کافی نقاط در داخل کشور Mid-Atlantic ممکن است تغییر به برف مرطوب.

برف به احتمال زیاد خواهد شد و سپس پایین آمده به آرامی اما به طور پیوسته بیش از بخشهایی از پنسیلوانیا, توسط, تاریک, نیز, مدت چند ساعت و جمع آوری به slushy اینچ قبل از آسمانی سپر شیفت شرق.

در نیویورک و مناطق متمرکز همراه من-88 بین بینگهمتون و آلبانی به احتمال زیاد مناطق به دیدن مداوم برف.

دورتر در شرق, سرد, نور باران خواهد بود مداوم از واشنگتن از طریق نیویورک, شهرستان Hartford و بوستون در روز جمعه بعد از ظهر. یک ترکیب و یا تغییر به برف است که به احتمال زیاد در Berkshires; جنوبی و مرکزی ورمونت و نیوهمپشایر و مین دور از فوری خط ساحلی است.

در حال حاضر برای همه-سوال مهم – “چقدر نادر است این؟” آن را غیر معمول اما با دیدن برف در شمال, در طول ممکن است به هیچ وجه بی سابقه.

طوفان در مارس 1977 کاهش 1.3 اینچ در هارتفورد در حالی که نورفولک, کانکتیکات, برداشت تا 20 اینچ.

همان سیستم به ارمغان آورد یک نیم اینچ به بوستون و بیش از یک پا به Worcester, Massachusetts. بوستون نیز 0.9 اینچ برف در مارس 1938.

هنگامی که شما تا به شمال, مین, با این حال, ممکن است برف روال رخداد – کربو دیده است قابل اندازه گیری برف و هشت بار در 25 سال گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de