پلیس آمریکا معترضان به دنبال خسارت از شهرستان از لا پلیس لس آنجلس برای درمان در طول بازداشت

لس آنجلس (CBSLA) — وکیل به نمایندگی از یک گروه به نام حقیقت عشق عدالت گفت: مشتریان خود را آغاز کرده اند پر ادعا در برابر شهر لس آنجلس و پلیس لس آنجلس برای خسارت در مورد دستگیری و درمان میدهد.

معترضان شرکت کننده در تظاهرات علیه خشونت پلیس از 30 مه-ژوئن 3, که برانگیخته توسط مارس 25 مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس.

وکیل جان کارپنتر و سارا آذری گفت: آنها به دنبال خواهد بیشتر ادعای نمایندگی از معترضین که دستگیر شده بودند برای عدم پراکنده و یا نقض مقررات منع رفت و آمد.

“مسیر عدالت آغاز می شود با حقیقت” نجار گفت. “زمانی که دولت enacts و اجرای غیر قانونی منع رفت و آمد به تجاوز در یک فرد بیان حقیقت آن را ایجاد یک ابزار سرکوب به نفع کسانی که به واسطه یک روایت نادرست و تضعیف بنیاد جامعه ما است.

“صدای مردم گدایی برای عدالت شده اند غیرقانونی سکوت. حتی در پی آن به سرما غیر قانونی منع رفت و آمد همچنان ادامه دارد. در حالی که آن آسیب انجام شده است باید آن را هرگز انجام می شود دوباره.”

نجار و آذری گفت که معترضان تحت درمان قرار گرفتند “inhumanely رانده شده در اطراف اتوبوس برای ساعت مهار و قادر به استفاده از حمام, مورد آزار و اذیت و در معرض COVID-19 در میان قرار گرفتن در معرض یک بیماری همه گیر.”

اگر چه شهرهای L. A. و سانتا مونیکا و همچنین به عنوان L. A. شهرستان دادستان منطقه جکی Lacey توافق کرده اند که به دنبال اتهامات عنوان شده علیه صلح آمیز معترضین حقیقت عشق عدالت گفت که راهی که معترضین تحت درمان قرار گرفتند که منجر آنها را به دنبال جبران.

وکیل گفت: پلیس لس آنجلس انجام شده “kettling” تاکتیک های که در آن معترضان اقدام به پراکنده کردن قبل از حکومت نظامی شد اما محصور به یک جمعیت غیر قابل اجتناب.

افسران چادری ضد شورش و استفاده از باطوم استفاده از لاستیک گلوله گاز اشک آور, flashbang نارنجک و صدا توپ در گروهی از معترضان که این شکایت می گوید بودند “حمله mobbed و غیرقانونی بازداشت شده و بازداشت شده است.”

نمایندگان با حقیقت عشق عدالت گفت که آنها نیز در زمینه ادعای نمایندگی از ده ها تن از معترضان از جمله بازیگر Jaime King, که دستگیر شده بودند در سانتا مونیکا و در L. A. شهرستان از 30 مه تا ژوئن 3.

“این حکومت غیرقانونی و نقض مستقیم از این معترضان متمم اول قانون اساسی حق مجلس و به رایگان سخنرانی” آذری گفت. “این معترضان رزمندگان به دنبال تغییرات سیستماتیک یک بنای است که عدالت کیفری اصلاحات و در عین حال ما تا به حال شهرستانها جرم…هزاران نفر از افراد. این اشتباه بود و آن را بر خلاف قانون اساسی بود.”

با توجه به این گروه ادعا ظ روز پنج شنبه ادعا کرد که L. A. در زمان “اقدام مستقیم به سکوت” معترضان با وجود حمایت اعطا شده از طریق فدرال و قوانین ایالتی.

این ادعا می گوید که در حقوق افراد تحت اول پنجم و 14 اصلاحات ایالات متحده آمریکا قانون اساسی نقض شده است.

“ما در بررسی این ادعا و ما هیچ نظر بیشتر در این بار گفت:” راب فروردین سخنگوی لس آنجلس شهر, دفتر دادستان.

ادعا می کند در برابر یک دولت به عنوان نهاد پیشرو به طرح دعوی در دادگاه.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net