ونتورا (CBSLA) – مقامات در حال بررسی تلفن همراه فیلم که به نظر می رسد برای نشان دادن یک وانت barreling از طریق جمعیت از معترضان در مشغول ونتورا تقاطع این آخر هفته گذشته.

تصویری از یک کامیون رانندگی را از طریق یک گروه از معترضان در شهرستان ونتورا, کالیفرنیا., در 7 ژوئن سال 2020 است. (یوتیوب)

این حادثه رخ داده است روز شنبه در تقاطع خیابان ویکتوریا و تلفن و جاده ها در سراسر از Ventura County Superior Court.

این ویدیو نشان می دهد یک کامیون نورد از طریق احاطه شده توسط چند ده معترضان. هنگامی که یک مرد تلاش می کند به ایستادن در مقابل کامیون آن را همچنان به فشار رو به جلو او را با ضربه زدن به زمین. کامیون پس از آن همچنان در راه خود را نادیده گرفتن گریه از گروه چند تن از آنان پس از تعقیب آن است.

معلوم نیست اگر کسی به طور جدی صدمه دیده است. فیلم ضبط شده از یک هواپیمای بدون سرنشین نیز دستگیر شده اند.

روز پنج شنبه در شهرستان ونتورا اداره پلیس گزارش شد که در آن به بررسی این حادثه و خواسته هر شاهد به جلو آمده.

“ما دریافت اضافی فیلم از این حادثه…مربوط به یک کامیون و فرد شرکت کننده در تظاهرات مسالمت آمیز” این گروه نوشت: در Facebook. “به عنوان یک نتیجه, ما در حال ادامه تحقیقات در این زمان. ما درک جامعه را ورودی. ما درک می کنیم نگرانی های اطراف این حادثه و درک جامعه را در ورودی های اطلاعات بیشتر با بخش ما است.”

در ژوئن 3, یک مرد دستگیر شد و پس از او گفته سوار خود را مینی کوپر به جمعیت معترضان در نیوپورت بیچ اسکله قابل توجه چند تا از آنها را.

هفته گذشته یک هزار اوکس زن دستگیر شد و اتهام او اسپری فلفل یک معترض از ماشین او یک حادثه نیز در تلفن همراه تصویری.

هر کسی که شاهد ونتورا حادثه خواسته است برای تماس کارآگاهان در 805-339-4467.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de