مردی که فرار کرد به لهستان در سال 1995 برای جلوگیری از محاکمه در یک بی پروا, قتل, شارژ شده تحویل و بازگشت به شهرستان لیک پس از یک تلاش گسترده توسط پلیس به او را به عدالت.

محلی افسران و مقامات در سفارت آمریکا در لهستان, U. s. Department of Justice دفتر امور بین الملل و اف بی آی کار می کرد چند سال برای پیدا کردن مارک Josko, 66 بود که در نهایت دستگیر و در ماه فوریه در یک شهرستان دور و جنوب شرقی لهستان به نام پرزمیسل

                                                                                                                                                                                                                       

به دلیل جهانی همه گیر Josko در لندن برگزار شد و تا ژوئن 25, زمانی که ایالات متحده مارشال خدمات حمل و نقل او را از لهستان به نیمه راه فرودگاه بین المللی و او را تبدیل به دریاچه شهرستان کلانتر نمایندگان, دریاچه, جنگل پلیس گفت: در انتشار اخبار دوشنبه.

دریاچه جنگل کارآگاه علامت Senger که رهبری پلیس محلی تلاش برای پیدا کردن Josko در طول شش سال گذشته گفت: هر کس در قوانین بین المللی جامعه که مشغول به کار با هم برای پیگیری کردن Josko بود بسیار مفید است.

در روز سه شنبه (Lake County قاضی مجموعه Josko را به قید وثیقه در $1 میلیون که بدان معنی است که او نیاز به پرداخت 100.000 دلار منتشر خواهد شد قبل از دادگاه خود را. او در آینده خواهد بود در دادگاه جولای 21.

Josko شده بود در اجرا پس Dec. 19, 1995 هنگامی که او سوار یک هواپیما از شیکاگو به ورشو برای جلوگیری از پیگرد قانونی برای مرگ پورشه اقامت دنیس Bourassa 10 روز قبل از آن با توجه به لیک فارست ،

                                                                                                                                                                                                                       

در اوایل صبح Dec. 9 سال 1995 چند تن از شاهدان دیدم Josko رانندگی راه اشتباه در خطوط عازم شمال از مسیر 41 فقط در شمال Deerpath جاده در جنگل دریاچه قبل از او سقوط کرد یکی دیگر از وسیله نقلیه. که ناشی از یک دوم برخورد که درگیر Bourassa که متحمل آسیب های جدی سر و بعد از آن درگذشت و به عنوان یک نتیجه, به گفته پلیس.

Josko مراجعه به پلیس او رانندگی شده بود در زمان تصادف با توجه به انتشار اخبار و آزمایش خون خود را نشان داد غلظت الکل خون شد .019 بیش از آن حد قانونی .10.

Josko در ابتدا به اتهام DUI و در اوراق قرضه منتشر شد در حالی که پلیس مورد بررسی قرار گرفته که آیا اقدامات خود را به رهبری بود Bourassa مرگ است. در دسامبر. 18 1995 Lake County قاضی امضا حکم بازداشت برای Josko در یک بی پروا اتهام قتل. پلیس قادر به کردهاید Josko در لهستان و در آن ذکر شده بود به عنوان یک “مورد سرد” تا سال 2013.

در سال 2014 Senger خواسته شد Lake County وکیل دولت مایک Nerheim نگاه به Josko مورد به عنوان بخشی از تلاش برای پیگیری سرد, موارد, به ویژه کسانی که مربوط به مرگ.

Senger ساعات زیادی را صرف کار با محلی, دولت فدرال و بین المللی سازمان های اجرای قانون به سعی کنید برای پیدا کردن Josko با توجه به لیک فارست ، Senger همچنین نگهداری در تماس با Bourassa بیوه و خانواده و افسران که مشغول به کار مورد در سال 1995.

“هر کس به من گفت دنیس بزرگ بود فرد” Senger گفت. “آن کسی که پدر و شوهر بود که گرفته شده و دور از آنها. شما و بچه ها خود را دریافت کنید که میله با شما. من سعی کردم به وعده خود خانواده من همه چیز را من می تواند انجام دهد برای دریافت این انجام می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de