پلیس: خوب هماهنگ دزد سرمایه گذاری در اعتراض به هرج و مرج

اوکلند کالیفرنیا. — پلیس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو جامعه مورد برای کمک به مقامات در کشور همسایه اوکلند حفظ صلح در اعتراض وقتی بیشتر فشار بحران آمار صفحه اصلی: گروه از سارقان به حال غارت مراکز آتش به یک خارج شده و با هجوم نمایندگی خودرو.

آن زمان سن لیندرو افسران وارد دوج نمایندگی ده ها تن از اتومبیل رفته بودند و دزد بودند, لایه برداری از بسیاری در $100,000 چلنجر Hellcat اتومبیل های عضلانی.

                                                                                                                                                                                                                       

نزدیک به 75 وسایل نقلیه به سرقت رفته بودند روز شنبه از جمله مدل های رانده شده از طریق شیشه ای نمایشگاه درب و فرار. این یکی از بی شرمانه ترین heists اجرای قانون دیده می شود در یک موج از دزدی در سراسر کشور با هدف قرار دادن جعبه بزرگ الکترونیک, فروشگاه طلا و جواهر فروشگاه ها و طراحان لوکس در حالی که ماموران مشغول گشت زنی پلیس و معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید.

“این بسیار استراتژیک” گروهبان. ری کلی از آملدا گفت: در مورد خودرو دزدی و سایر اخیر heists.

بسیاری از سر و صدا-و-گرفتن دزدی همزمان یا به دنبال تظاهرات بیش از مرگ فلوید که تلاش برای نفس کشیدن به گردن او دوخته بود توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو. آنها انجام شده توسط کاروان از هماهنگ جنایتکاران که سرمایه گذاری در هرج و مرج, برقراری ارتباط از طریق برنامه های پیام رسانی و استفاده از هر دو اعتراضات و تاکتیک های دیگر به پلیس پرتاب کردن مسیر خود است. در حالی که اپورتونيست گاهی اوقات پیوست دیوانگی پلیس و کارشناسان می گویند وجود پیچیدگی است که نشان می دهد یک سطح از برنامه ریزی است که می رود فراتر از خود به خود عمل می کند.

آن را به سختی اولین بار, اعتراض مشروع استفاده شده است به عنوان یک پوشش برای جرم و جنایت. اما جرم کارشناسان توجه داشته باشید مقیاس دزدی به آنها صورت گرفته است ساحل به ساحل در بزرگ و شهرهای کوچک و حومه.

                                                                                                                                                                                                                       

“من یک دانش آموز از این چیزها. و من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را گفت:” نیل سالیوان در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و متخصص در انبوه حوادث امنیتی و بازنشسته اداره پلیس شیکاگو فرمانده.

افرادی که به سرقت برده در حقوق مدنی تظاهرات در 1960s او گفت: تمایل به افرادی که شاهد جنایات فرصت به عنوان تظاهرات چرخید خارج از کنترل است. در مقابل بسیاری از آن قابل فهم است که اتفاق افتاده اند که در هفته گذشته به نظر می رسد با دقت برنامه ریزی شده و هماهنگ است.

یکی از اولین بار از این جنایات آشکار شنبه در Emeryville یک شهر کوچک خرده فروشی مراکز خرید بعدی به اوکلند وقتی جمعیت نشان داد و شکست را به فروشگاه پس از یک Instagram پست گفتند که “آمار” هدف و “شکستن هر فروشگاه” (sic).

“این نبود مافیا و جرایم سازمان یافته اما این نبود که افراد به تنهایی اقدام گفت:” شهردار مسیحی پاتز. “قطعا وجود دارد برخی از سازمان است.”

                                                                                                                                                                                                                       

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در این هفته که برخی از مردم سرقت از فروشگاه ها با استفاده از رمزگذاری پیام برای برقراری ارتباط و ارسال شده lookouts به هشدار می دهند اگر پلیس شد.

در جنوب کالیفرنیا در شهر لانگ بیچ گروه از سارقان آمار فروشگاه پس از ذخیره یکشنبه به عنوان راهپیمایان نشان داد در این نزدیکی هست. شهردار رابرت گارسیا گفت: آنها رفت “از تظاهرات در اعتراض به” به طوری که آنها تا به حال پوشش به سرقت.

پلیس در لس آنجلس که تا به حال گسترده منازل به قصد سرقت برای چند روز گفت: جنایات رخ نداد تا سومین شب از اعتراضات و منتقل شده از سارقان با پای پیاده به کسانی که در اتومبیل قادر به مسافت بیشتر ،

ورود بیش از 1000 سرباز گارد ملی در لس آنجلس برای تامین امنیت آزاد تا ماموران به شدت سعی کنید برای جلوگیری از جنایات. کلانتر الکس بیانوبا گفت: بخش خود را قادر به خنثی کردن “بسیار مهم و عمل به گونی” زیادی خروجی مرکز خرید در شهرستان های مجاور از تجارت است. ده ها تن دستگیر شدند.

“آنها وجود دارد برای تنها یک هدف و آن بود به غارت,” او گفت:.

در منطقه خلیج سان Francisco توییتهایی هشدار از غارت و شورش تبدیل به غلط هر چند آنها به رهبری برخی از کسب و کار به دید و ممکن است تلاش برای منحرف کردن پلیس در جای دیگر. ریچموند پلیس توییتی که یک ساختگی و شایعه در رسانه های اجتماعی از یک افسر بودن شات رخ داده در اطراف این زمان یک قابلمه فروشگاه غارت شد.

گروه دزد زده یک سری از فروشگاههای جعبه بزرگ در شیکاگو سمت جنوب در روز یکشنبه در حالی که به صورت دوره ای تماس 911 به دروغ گزارش که بازار چندین مایل دورتر بود و در حال غارت, Alderman ری لوپز گفت.

توسط پلیس با عجله به بازار برای پیدا کردن هیچ کس وجود دارد دزد تا به حال نقل مکان به یکی دیگر از فروشگاه بزرگ — و زنگ زد اضافی گزارش نادرست به دوباره لرزش پلیس کردن مسیر خود است.

“این یک بازی whack-a-mole” لوپز گفت.

در موارد دیگر کاروان از 10 یا بیشتر اتومبیل را بکشید تا به یک فروشگاه, سر و صدا, ویندوز, سپس صبر کنید در این نزدیکی هست برای دیدن اگر پلیس می رسند. اگر آنها نمی, برخی از همان اتومبیل را به بار با کالا و سرعت خاموش.

بی میلی از افسران به استفاده از زور در میان تشدید نظارت از تاکتیک های پلیس دارای جسارت دزد گفت: یوجین o’donnell استاد از پلیس مطالعات در نیویورک John Jay College of عدالت کیفری.

“همه شما باید بگویم پلیس است به هیچ چیز و آنها را به انجام هیچ چیز نیست,” او گفت:. “و آنها به طور ضمنی گفته بودن هیچ کاری انجام نمی.'”

برخی از shoplifters نمایش داده می شود تعجب آور brazenness راه رفتن از فروشگاه با کالاهای سرقت رفته است. تلویزیون هلیکوپتر اسیر برخی از مردم در حال تغییر به خود pilfered لباس خارج از ساحل طولانی مغازه و یک دزد تلاش برای نزدیک تنه یک ماشین پر شده با لباس در ولنوت کریک مرکز در نزدیکی اوکلند.

کلی از گردشگاه عمومی کلانتر, گفت: این شهرستان شروع به دریافت یک دسته در همه چیز پس از اعمال شب حکومت در روز دوشنبه. وی با اشاره به وجود یک تمایز روشن بین معترضان که از دست شدم در حالی که نشان دادن عدالت اجتماعی و دیگر افرادی که در ایران قیام به سرقت.

“برخی از سوختن انجام شد از خشم و قابل فهم بود,” او گفت:. “اما استراتژیک غارت شد و قطعا برای منافع شخصی. آن را به جلو فشار جامعه نگرانی ها در مورد خشونت پلیس و اصلاحات است.”

تارم گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس خبرنگاران برایان Melley و جان Antczak در لس آنجلس و آلن Suderman در ریچموند, ویرجینیا کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de