پلیس ممنوعیت تجمعات 250-به علاوه بیش از COVID-19 سه بيماران بحرانی

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 در کلرادو در صبح روز 13 مارس فرماندار Jared پلیس به طور موقت ممنوع ترین گردهمایی 250 نفر یا بیشتر و نشان داد که هشت نفر که تست کردم مثبت برای این ویروس در حال حاضر در بیمارستان بستری, با سه در وضعیت بحرانی است. “آن فقط یک ماده از زمان قبل از ما اول مرگ و میر در اینجا در کلرادو” او گفت:.

پلیس منتظر ماند تا در پایان خود را آماده سخنان به آدرس سوال از حوادث اشاره کرد که دولت ارائه شد “اضافی اورژانس راهنمایی برای لغو تجمع بیش از 250” مگر در مواردی که سازمان می تواند با ارائه مدارک و شواهد از مراحل است که اجازه خواهد داد که شرکت کنندگان باقی می ماند حداقل شش فوت دور از دیگران — یک مثال اجتماعی فاصله است که در حال حاضر به عنوان یک کلید اندازه گیری ایمنی برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

علاوه بر این پلیس خواست کلیساها و خانه های دیگر از عبادت است که به طور معمول جذب کمتر از 250 به تشویق افراد مسن و یا کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی — یک گروه در نظر گرفته شده بیشتر در معرض خطر از COVID-19 — “را جایگزین برنامه ای برای حضور در فرد است.” او اذعان کرد که این حکم “می تواند ویرانگر به سفر جشن فارغ التحصیلی کنفرانس ها گردهمایی های اجتماعی و جماعات و…اما ما در وسط یکی از بزرگترین عمومی-بهداشت و درمان حوادث عمر ما و این مهم برای ما آن را به طور جدی.”

او افزود: “البته ما می خواهیم به ترویج آگاهی اما نه وحشت…. ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که ما را بیش از ظرفیت ما در نظام سلامت و انجام آنچه ما می توانیم از طریق بهترین شیوه و اجتماعی فاصله” به منظور مطمئن شوید که آسیب پذیر ترین Coloradans ها محافظت می شود.

در ابتدا از اظهارات پلیس تصریح کرد نظر او ساخته شده در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این است رفتن به دریافت بدتر قبل از آن بهتر می شود.” سپس او ارائه شده تا زمان COVID-19 آمار: 72 موارد مثبت در کلرادو از جمله حداقل چهار که شواهد جامعه گسترش مترو در منطقه — به این معنی که افراد نهفته به نظر نمی رسد به آلوده شده اند توسط فرد دیگری شناخته شده به ویروس. پلیس قبلا پیشنهاد کرد که دنور بود که در یک “نقطه اوج” از نظر جامعه گسترش یافته است. مقامات در حال حاضر به طور رسمی لیست آن در کنار Aspen و کشور محل که در آن جامعه گسترش بود و در حال حاضر در حال وقوع است.

پس از ذکر این احتمال کلرادو برای اولین بار COVID-19 مرگ پلیس تاکید کرد که “در زمینه های مختلف نرخ مرگ و میر در سراسر گروه های سنی مختلف وجود دارد بروز بسیار پایین در میان جوانان و به طور قابل توجهی بالاتر برای افرادی که در دهه هفتاد و هشتاد.”

تا کنون بیش از 90 درصد از افرادی که تست شده ام برای این ویروس در کلرادو — از جمله بیش از 650 تجزیه و تحلیل در یک درایو-تا آزمایشگاه در دنور که بسته باقی خواهد ماند امروز به دلیل بارش برف — در واقع داشت به رنج می برند از تنها یک سرماخوردگی یا آنفولانزای فصلی. اما پلیس اذعان کرد که “به احتمال زیاد وجود دارد صدها یا هزاران نفر از Coloradans” که به ویروس.

این وضعیت تشدید شد یک فقیر فدرال پاسخ پلیس نگهداری می شود. در عبارت “عدم اقدام اولیه از واشنگتن برای اطمینان از در دسترس بودن توده تست قرار گرفته و به سلامت بسیاری از ما آسیب پذیر در معرض خطر” و او تایید کرد که او شخصا در انتقال این پیام به معاون رئیس جمهور مایک پنس که نظارت بر COVID-19 پاسخ از طرف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما او سپس تأکید کرد که “ما نمی توانیم ساکن در آنچه اتفاق افتاده است یک یا دو ماه پیش. این نه سیاسی.”

اقدامات جدید توسط دفتر فرماندار شامل همکاری با بالا مایل ایران راه را برای ایجاد یک COVID-19 وب سایت است که به احتمال زیاد خواهد شد راه اندازی در هفته آینده و بخشنامه به گروه کلرادو سازمان های نظارتی به “برش از طریق نوار قرمز” وقتی که می آید به اعطای مصوبات برای حرفه ای پزشکی از جمله پزشکان و پرستاران و داروسازان که دارای مجوز هستند در کشورهای دیگر اما در حال حاضر زندگی می کنند و یا ماندن در اینجا. علاوه بر این کلرادو است “قرارداد با ده ها تن از پرستاران از خارج از کشور و همچنین در دولت برای کمک به جوامع ضربه سخت” و درخواست “پزشکان و پرستاران در حال حاضر در نیروی کار که در حال انجام کاری دیگر و یا بازنشسته هستند یا در حال کار در یکی دیگر از زمینه اما هنوز مجوز آن را فعال و یا که می تواند فعال, برای ارتباط با سابق خود کارفرما در صورتی که ما نیاز به افزایش ظرفیت.”

این آخرین تلاش ها در نظر گرفته شده برای جلوگیری از کلرادو فعلی نظام سلامت از غرق COVID-19 موارد است. اگر اتفاق می افتد که پلیس با اشاره به توانایی بيمارستان به ارائه دیگر زندگی-صرفه جویی در خدمات مربوط به امثال حملات قلبی و سکته مغزی می تواند مانع.

این یک زمان دشوار برای پدر و مادر با دانش آموزانی که مدارس ممکن است به طور موقت بسته (دنور مدارس دولتی فقط اعلام کرد در سه هفته استراحت) و کارفرمایان نیاز به کشف کردن راه برای ترتیب برای آن اتهامات به کار از خانه, پلیس اعتراف کرد. اما در نظر او “عمومی-بهداشت و درمان عواقب انسانی عواقب نیاز به باقی می ماند تمرکز اولیه ما. این است که چگونه ما در حال رفتن به آب و طوفان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im