پلیس COVID-19 روز رسانی: ممکن است ما در نقطه اوج گسترش در دنور

در یک کنفرانس مطبوعاتی که در راه است در مدت کوتاهی پس از 5 p. m. در مارس 11, فرماندار Jared پلیس ارائه یک به روز رسانی در مورد تاثیر COVID-19 ویروس در دولت است. و در حالی که او نمی ممنوعیت اجتماعات بزرگ و رویدادی که اتفاق افتاده است در مکان هایی مانند سیاتل او روشن ساخته است که او انتظار می رود تعداد موارد مثبت به افزایش کلرادو, تا حدودی به دلیل این احتمال که این ویروس شروع به گسترش در میان جامعه در دنور و فراتر از آن.

“در این مرحله ما می توانیم تایید جامعه گسترش در کشور بالا کلرادو” پلیس گفت:. “ما هنوز در حال بررسی و تایید جامعه گسترش در دنور اما ما در حال درمان آن را به عنوان اگر آن را در واقع اتفاق می افتد.” او اضافه کرد که با وجود اقدامات به سرعت انتقال ویروس, بهداشت عمومی مقامات به او گفته اند که “ما احتمالا در آستانه یک نقطه که در آن ما خواهد شد نگاه کنید بیشتر در جامعه گسترش یابد.”

پلیس نظرات به سختی نشان داده و تنها اخبار مربوط به COVID-19 امروز. شناسایی شانزده جدید presumptive مثبت تشخیص اصل دو برابر کلرادو قبلی مجموع آن می ایستد در 33 همانطور که از نوشتن این شمارش نیست یک نامشخص مورد درمان در همان شیوه ای به عنوان دیگر. یک کارمند در فرودگاه بین المللی دنور (و نه یک شرکت هواپیمایی کارمند) بود و در میان کسانی که پیوست این رتبه.

در ضمن تعداد نامعلومی از دنور آتش نشانان خود quarantining پس از پاسخ به یک تماس مربوط به یک فرد در presumptive مثبت گروه Cory ابتدایی مدرسه بسته شد و پس از یک پدر و مادر آزمایش مثبت برای ویروس; دانشگاه از دانشگاه کلرادو در بولدر و دنور اعلام کرد که تمام کلاس ها آموزش داده می شود از راه دور آغاز دوشنبه آینده اگر چه دانشگاه ها باز باقی خواهد ماند; و سازمان بهداشت جهانی رسما لقب شیوع یک بیماری همه گیر به احتمال زیاد ترغیب دیگر شاخص Dow Jones Industrial Average با از دست دادن نزدیک به 6 درصد است.

به گفته پلیس ایالت مقامات شده اند و آماده شدن برای زمان سناریو برای ماه می باشد. “ما همچنان به دانستن آنچه که ما می دانستم که قبل و آنچه ما می دانیم فردا — که این رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود” او نگهداری می شود. او اضافه کرد که او ممکن است نگه داشتن روزانه, کنفرانس های مطبوعاتی در مورد ویروس اما او همچنان به تاکید بر شفافیت و اعتماد که او به نام “کاملا حیاتی است.”

اوایل امروز حدود 160 نفر تست شده برای COVID-19 در یک درایو-تا مرکز تاسیس شده در لوری و پلیس نگاه به جلو به یادگیری نتایج حاصل از آنها را به کارشناسان احساس بهتری در مورد چگونه به شدت این ویروس در حال حرکت از طریق جمعیت در منطقه مترو. “به نظر می رسد این ویروس خواهد شد به طور نامتناسبی ضربه رفت و آمد مکرر ما و کوه جوامع اول” او را تایید کرد. به عنوان یک نتیجه او توصیه رفت و آمد مکرر جوامع نشان می دهد که مسافران بیش از شصت یا مزمن مسائل مربوط به سلامت “جلوگیری از سفر غیر ضروری به کشور مناطق با شیوع بیماری” در بخشی به دلیل امکانات پزشکی در این مکان در حال حاضر قابل توجهی در سطح استرس.

راهنمایی است نیز ارائه شده به ادارات دولتی ارشد امکانات و تمام مدارس در سراسر کشور در نظر, بهترین شیوه, پلیس گفت:. دومی در حال هدایت به حداقل 72 ساعت اگر کسی در جامعه مدرسی تست مثبت به طوری که خدمه می توانید انجام دهید تمیز کردن عمیق و مدیران می توانند مورد بحث ممکن است مراحل بیشتر.

“وجود دارد بیشتر روزهای سختی را در پیش رو” فرماندار هشدار داد و در حالی که او می داند که بسیاری از کسانی که زندگی ممکن است مختل خواهد احساس سرخوردگی او افزود: “ما نیاز شما را به بخشی از همکاری با ما به انجام همه چیز ما می توانیم در سطح دولت برای پاسخ به این ویروس را کاهش دهد و مسیر خود را گسترش…. مهم ترین کسی که می تواند به جلوگیری از گسترش این ویروس شما. این است که واقعا یک تست از ما کلرادو شخصیت.”

در اینجا یک نسخه از این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در مورد اخیر presumptive مثبت COVID-19 موارد:

CDPHE تایید 6 اضافی جدید presumptive موارد مثبت در کلرادو

کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست (CDPHE) تایید شش جدید presumptive موارد مثبت در پیتکین شهرستان بر اساس نتایج آزمون دریافتی این بعد از ظهر. که به ارمغان می آورد تعداد کل presumptive موارد مثبت به 33 با یک نامشخص در مورد بهداشت عمومی است که درمان به عنوان یک presumptive مثبت است. دولت آزمایشگاه تکمیل کرده است نتایج آزمون در حدود 300 نفر در کلرادو پس از تست آغاز شده در فوریه 28.

همه شش نفر هستند بخشی از یک دایره اجتماعی از افرادی که در تماس با یک زن بود که در بازدید از اسپن و به خانه بازگشت به استرالیا, جایی که او آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است. همه این شش مورد جدید در حال استرالیایی بازدید پیتکین شهرستان.

مورد 1:
جنسیت: زن
سن: 60
شهرستان: پیتکین
قرار گرفتن در معرض: تماس با فرد آلوده

مورد 2:
جنسیت: مرد
سن: 60
شهرستان: پیتکین
قرار گرفتن در معرض: تماس با فرد آلوده

مورد 3:
جنسیت: مرد
سن: 60
شهرستان: پیتکین
قرار گرفتن در معرض: تماس با فرد آلوده

مورد 4:
جنسیت: مرد
سن: 60
شهرستان: پیتکین
قرار گرفتن در معرض: تماس با فرد آلوده

مورد 5:
جنسیت: مرد
سن: 70
شهرستان: پیتکین
قرار گرفتن در معرض: تماس با فرد آلوده

مورد 6:
جنسیت: مرد
سن: 60
شهرستان: پیتکین
قرار گرفتن در معرض: تماس با فرد آلوده

برای اطمینان از مصلحت در گزارش presumptive موارد مثبت دولت ارائه خواهد شد کلی تست از آمار به عنوان به زودی به عنوان ما قادر هستید در وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im