پلیس در دوم کلرادو COVID-19 مرگ داوطلب نیاز آینده

در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز در Colorado State Capitol مدت کوتاهی پس از این تسهیلات بسته شد برای آینده قابل پیش بینی را برای عموم فرماندار Jared پلیس ارائه به روز رسانی در مبارزه با COVID-19. او تحویل داده گریم آمار در مورد, در میان چیزهای دیگر, دولت, دوم مرگ و میر ناشی از این ویروس; ساخته شده یک درخواست برای کمک های مالی و داوطلبان و تحویل داده بدون نمک ترشی با تشویق مثبت.

در یک نقطه, پلیس تشکر کرد “هر کس که این مصرف به طور جدی و برای گرفتن این اطلاعات در گشاد گشاد راه رفتن با فوریت با اهمیت اما نه با بی اضطراب و بیم و هراس…. آن را حتی شده دو هفته پس ما رو مورد اول در کلرادو و نگاه کنید که چگونه به شدت همه چیز تغییر کرده است. چیزهایی که ما در زمان داده شده می تواند دیگر برای اعطا گرفته شود. اما ما را از این طریق دریافت کنید و به عقب بر گردیم به زمان خوب با اجازه دادن به اضطراب و ترس ما را پایمال کردن.”

آدرس در اصل برنامه ریزی شده به زیر راه در 10:15 صبح بود اما تحت فشار قرار دادند و نزدیک به یک ساعت چرا که کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در حال وقوع بود در همان زمان. دومی ویژه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و متعدد دیگر مقامات ایستاده در حدود شش پا خوشه ای — و نه شش فوت دور از یکدیگر. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن loomed بیش از شانه از هر سخنران به عنوان همه فن حریف اقدامات جدید اعلام شد, از جمله بسته شدن مرز میان ایالات متحده و کانادا به صورت غیر ضروری سفر.

هنگامی که پلیس خود را به نوبه خود او تبلیغ اجرای یک وب سایت جدید covid19.colorado.gov که در آن آخرین اطلاعات ارسال خواهد شد و بلافاصله به عنوان مخالف به صرفه جویی در مقدار زیادی از آن به صورت روزانه و جلسات مطبوعاتی. مانند دیگر سایت های راه اندازی شده توسط دولت در پی این ویروس آن بوده است و گاهی اوقات غیر قابل دسترس به دلیل ترافیک زیاد اما پلیس تشویق کاربران به دوباره سعی کنید بعد اگر دسترسی است را رد کرده و وعده داده است که ویژگی های خدمه بودند سخت در محل کار “پوسته پوسته شدن” برای جلوگیری از این اشکالات است.

سپس شماره: 183 مثبت COVID-19 موارد بیست و بستری شدن در بیمارستان و فقط تحت 2,000 اتمام آزمون به علاوه دو مرگ با های اخیر مربوط به شهرستان جوش در دهه هفتاد او که جان خود را در 17 مارس است. پلیس ابراز غم و اندوه خود را در مورد مرگ و میر و اشاره کرد که در آن “تأکید ما نیاز به حفاظت از آسیب پذیرترین مردم در دهه هفتاد دهه هشتاد و نود و مردم با شرایط بهداشتی اساسی.”

در امتداد این خطوط پلیس اشاره به اعلام اخیر مثبت COVID-19 مورد در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در Larimer شهرستان و همچنین تلاش برای جلوگیری از بیشتر گسترش محدودیت در خانواده بازديد و نظارت از کارکنان در امکانات مشابه.

در میان شایع ترین پرسش های او پرسید: پلیس آشکار شد “چه چیزی می تواند به ما کمک کند؟” در این زمینه او ستایش مردم به صورت اجتماعی خود را-فاصله تلاش و همچنین به صورت مکرر شستن دست و جشن موفقیت #DoingMyPartCO اجتماعی-کمپین رسانه ای است که در آن از مردم خواسته برای ارسال تصاویر و ویدئوها از آنچه آنها انجام می دهند به مسائل بهتر را در میان شیوع.

پس از تاکید بر اهمیت مجازی تعامل اجتماعی که نمی توان آن را با خیال راحت انجام می شود در فرد پلیس گفت: “من می دانم که خانواده ها در حال صدمه زدن به. ما نیاز به یک حس راحتی که ما از این طریق با هم و ما به عقب بر گردیم با هم…. Coloradans خوب دل مردم ما یک مقدار زیادی از نیاز برای قلب خوب در این بحران است.”

بعد پلیس به طور رسمی اعلام کرد که ایجاد کمک کلرادو در حال حاضر یک وب سایت که هدف این است که برای تمرکز بر پیشگیری از تاثیر و بهبودی از هر دو عمومی-بهداشت چشم انداز و نظر مردم که از دست داده ام شغل خود را به دلیل COVID-19 اقتصادی تاثیر است. در حال حاضر $2.8 میلیون اهدا شده است به علت و پلیس قول داد که این پول کمک خواهد کرد که حمایت از خرید تجهیزات پزشکی, پرستاری در خانه, کارکنان, پوشش های تمیز کردن لوازم پناهگاه بی خانمان کارکنان تحت پوشش و بیشتر. همچنین هدفمند هستند “افرادی که مشغول به کار در مواد غذایی و خدمات کودکان و نوجوانان و Coloradans.”

گسترش روز اخیر Westword پست که نشان داد دولت درخواست کودک-مراکز مراقبت نمی فعالانه بر COVID-19, پلیس تاکید کرد که مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و بیشتر نیاز به مراقبت از گزینه های به طوری که آنها می توانند همچنان به انجام آنها لازم است کار می کنند.

“ما می دانیم که در مورد 80,000 اورژانس-کارکنان مراقبت را کودکان و نوجوانان زیر سن هشت” پلیس اعلام کرد. به این دلیل او ادامه داد: “ما به نام با هم یک گروه از اوایل-کودک-ارائه دهندگان مراقبت و حمایت گروه به همکاری با گروه کلرادو خدمات انسانی برای ایجاد یک سیستم اضطراری مراقبت از کودک برای کارگران ضروری” — کسانی که در مراقبت های بهداشتی, میدان پلیس و آتش نشان و اعضای بیمارستان حمایت کارکنان از جمله کسانی که در نگهداری و تمیز کردن موجودی زمینه. مراقبت ارائه خواهد شد “در مقیاس کشویی به مطمئن شوید که مردم می توانید آن استطاعت” به او وعده داده شده.

پس هر کس نمی خواهد قادر به کمک مالی پلیس نیز تشویق کسانی که مایل به زمین به داوطلب در راه های مختلف و همچنین خواسته است که مردم را خون که مورد نیاز نیست برای COVID-19 درمان باقی مانده است اما به طور کلی نیاز پزشکی. “تعدادی از خون درایوهای لغو شد به دلیل اجتماعی فاصله,” او گفت:, “اما, وجود دارد راه امن به آن را انجام دهد در این زمان است.”

به سوی پایان, نظرات, پلیس مطرح یک سوال: “چگونه می خواهیم از این طریق دریافت کنید با هم؟” او اذعان کرد که “ما در حال برخورد با یک بهداشت عمومی فاجعه در یک دست و یک فرار وضعیت اقتصادی از سوی دیگر — و نه فقط در کلرادو اما سطح ملی و بین المللی. من می خواهم به روشن است: ما باید برای رسیدگی به بهداشت عمومی موضوع و شما را در ادامه به دیدن اضافی ارشاد در روزهای آینده با توجه به شامل گسترش ویروس. اگر ما موفق اقتصادی و عواقب ناشی از این ویروس در حال اجرا شایع خواهد شد به مراتب بدتر در میان مدت و بلند مدت.”

حتی اگر چالش دشوار است او ادامه داد: “از آن خواهد شد به طور موقت. به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در حال رفتن به فقط خوب است و ما در حال رفتن به مراحل ما می توانیم برای جلوگیری از فاجعه بار از دست دادن زندگی است. وجود دارد هیچ چیز کامل در هر پاسخ. هیچ چیز برای همیشه کامل است. من نمی توانم وعده ما به شما همه چیز را راست. اما آنچه من می توانم به شما قول می دهم که تیم ما تیم پزشکی و کارشناسان و همه درگیر در این تلاش در حال رفتن به نگه داشتن شانه های ما در برابر فرمان و مطبوعات در انجام همه چیز ما می توانیم به تعادل همه این عوامل رقابت تا زمانی که ما رسیدن به طرف دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>