پلیس به منظور اجازه می دهد تا داروخانه منظقه تحویل از راه دور MMJ بازديد

مدیران سفارش صادر شده توسط فرماندار Jared پلیس در 20 مارس به طور موقت اجازه می دهد منظقه تحویل در درمانگاه ماری جوانا و همچنین مجوز پزشکان به موضوع پزشکی ماری جوانا کارت از راه دور. سفارشات ساخته شده بودند در یک ایالت تلاش برای محدود کردن تاثیر coronavirus با توجه به پلیس و تنظیم شده برای اجرا از طریق اواسط ماه آوریل است.

در حالی که قبل از سفارش محصولات ماری جوانا است که شما بعد از پرداخت در این درمانگاه در حال حاضر قانونی در کلرادو — و چیزی که بسیاری از گلدان مغازه ها پیشنهاد کرده اند مشتریان انجام دهید برای جلوگیری از تعامل در طول این ویروس گسترش — پرداخت برای سفارشات آنلاین و سپس چیدن آنها را منظقه اجازه داده نمی شد تا پلیس را فرمان اجرایی جدید.

“من به طور موقت به حالت تعلیق و منع خرده فروشی ماری جوانا فروشگاه آنلاین فروش…به منظور تسهیل انتخاب کنید تا توسط مصرف کنندگان بیست و یک سال سن و مسن به شیوه ای سازگار با اجتماعی-فاصله دستورالعمل اعلام شده توسط [وزارت امور خارجه بهداشت عمومی و محیط زیست],” پلیس با حکم اجرایی می خواند.

به روشنی این منظور تاثیر نمی گذارد, فروش داخل درمانگاه که هنوز مجاز به باز کردن. اما این جوجه-fil-A-سبک رانندگی سرویس برای داروخانه سفارشات نیز اجازه داده شود تا مارس 18 به تشویق Coloradans به رعایت دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که نشان می دهد مردم به ماندن حداقل شش فوت دور از هر یک از دیگر در حالی که در.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چگونه این پرداخت خواهد شد و فرآوری شده است که هنوز مشخص بودن, به گفته منابع نزدیک به این وضعیت است. اگر چه تا حد زیادی پول نقد کسب و کار تنها به این دلیل که گیاه فدرال منع می ترساند فعال ترین بانک ها و شرکت های کارت اعتباری وجود دارد برخی از امید در صنعت است که کارت های اعتباری را می توان آنلاین استفاده می شود برای کمک به تسهیل سفارشات و کاهش پول نقد تبادل دست.

در همان لیست اجرایی سفارشات پلیس نیز برداشته قانون نیاز به معاینات فیزیکی برای صدور ماری جوانا پزشکی کارت “برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض از COVID-19 در میان متخصصان پزشکی و بیماران ماری جوانا پزشکی” با توجه به حکم. از آنجا که ماری جوانا پزشکی بازدید و امتحانات ممنوع از انجام از طریق پزشکی از راه دور هر بیمار مراجعه کنید برای درخواست و یا تمدید کارت ماری جوانا پزشکی بود که باید انجام شود در فرد است. در حال حاضر این ارزیابی را می توان از راه دور انجام می شود حداقل تا مارس 18.

“ما کاملا چند immuno شده میباشد آیا آنها در حال مصرف استروئیدها به صورت یک اختلال خود ایمنی آنها سرطان و یا آنها فقط افراد مسن. این مردم همان coronavirus می خواهد برای حمله به” ماری جوانا پزشکی, پزشک, دکتر پیتر پریر گفته بود Westword زمانی که اصرار برای این تغییر است. “به عنوان یک طب اورژانس دکتر من فقط شکل من قصد دارم به این را دریافت کنید. اما پزشکی از راه دور می تواند به محافظت از آن را از من محافظت از آن اگر من آن را دریافت و محافظت از بیماران من از گرفتن آن است.”

در بالا از جمله اقدامات ایمنی به عنوان منظقه تحویل افزايش اجتماعی فاصله در فروشگاه ها و amped تا مایع اقدامات در درمانگاه برخی از صاحبان فروشگاه ها امیدوار است که ماری جوانا جدید تحویل اجازه خواهد داشت به سرعت ردیابی در سطح ایالتی و محلی به بیشتر حد تعامل انسان در ماری جوانا, فروشگاه ها.

تا کنون تنها یک داروخانه در دولت چنین اجازه: بومی ریشه قاصدک فروشگاه در بولدر که در حال حاضر به یک دهه قدیمی از بین رفته قانون در این کتاب اجازه می دهد تحویل; پس از کلرادو مقننه تصویب یک قانون اجازه می دهد تحویل در شهرداری که به تصویب آن ریشه های بومی به عنوان قادر به درخواست برای یک دولت اجازه.

در حال حاضر دنور را مجبور به تایید و تحویل سفارش برای درمانگاه ها در مسیر بالا شهر به درخواست دولت اجازه شروع به تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im