کلرادو تفریحی درمانگاه ماری جوانا — کسانی که در خارج از محدوده شهر دنور — باید تبدیل به منظقه انتخاب کنید تا توسط سهشنبه, مارس 24 و سپس به کار خود ادامه آن راه را از طریق حداقل در مارس 10, به گفته یک فرمان اجرایی از فرماندار Jared پلیس. ماری جوانا پزشکی فروشگاه می توانید باز باقی می ماند تا زمانی که اجتماعی فاصله مشاهده شده است.

حرکت به منظقه تفریحی شاهدانه شامل شده است به عنوان بخشی از یک دستور اجرایی که پلیس صادر شده در مارس 22 کارگردانی همه کلرادو غیر انتقادی محل برش در فرد کارکنان در نیمی (بقیه باید کار در خانه) به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. هر چند درمانگاه در نظر گرفته بحرانی تحت Polis سفارش وجود دارد برخی از رشته های متصل با تفریحی فروش محدود به آنلاین قبل از دستور یا دستورات ساخته شده در خارج از فروشگاه به صورت منظقه انتخاب کنید تا.

و پلیس را به منظور اعمال نمی شود در دنور خانه-قانون شهر که در آن شهردار مایکل Hancock فقط دستور داد تمام rec درمانگاه به ماندن در بسته در دسترس نباشد تا آوریل 10. MMJ فروشگاه می تواند باز بماند در دنور اما باید رعایت بهترین شیوه برای امنیت عمومی.

عبارت از پلیس سفارش مبهم در مورد ماری جوانا, لیست درمانگاه ها به عنوان حیاتی کسب و کار “اما فقط برای پزشکی یا منظقه تحویل” ترک برخی از درمانگاه ها بدونم که دقیقا چگونه به تفسیر آن دسته از دستورالعمل حذف. اما اجماع عمومی این است که گلدان مغازه ها را مجبور به شروع منظقه خرده فروشی عملیات فردا و در ادامه عملیاتی که راه را برای چند هفته آینده در حالی که پزشکی درمانگاه می تواند باز باقی می ماند اما باید افزایش اجتماعی فاصله تلاش و تشویق بیماران به استفاده از منظقه سفارش به عنوان به خوبی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برای هم بودن, تفریحی, داروخانه مشتریان هم می توانید قبل از سفارش خود را از ماری جوانا آنلاین — اکثر فروشگاه ها هنوز هم نیاز به پول نقد پرداخت اما برخی از آنها اجازه می دهد اعتباری یا دبیت کارت پرداخت آنلاین و یا مراجعه به یک داروخانه نمای سپس نظم و صبر خارج است. در بالای باقی مانده باز در حال حاضر پزشکی درمانگاه ها نیز مجاز به درخواست برای تحویل مجوزها با یک فروشگاه در بولدر در حال حاضر برگزاری تنها فعال تحویل مجوز در دولت هر چند انتظار می رود بیشتر به اعمال می شود.

تا هفته گذشته منظقه درمانگاه انتخاب یو پی اس شد و ممنوع شده توسط قانون دولت اما پس از آن به طور موقت مجاز زودتر اجرایی منظور از پلیس. پس از او ساخته شده است که بخشنامه بسیاری از فروشگاه ها در حال حاضر بوده است تشویق مشتریان به قبل از سفارش و یا صبر کنید منظقه برای خرید خود را به منظور محدود کردن تعامل انسان با دادن صاحبان فروشگاه و مدیران یک حس از آنچه آمده است.

با توجه به برنت مک دونالد, مدیر بازاریابی برای داروخانه های زنجیره ای عطار مزارع درمانگاه ها در حال حاضر شروع به دیدن عوارض جانبی محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در داخل اما این تغییرات برای سلامت عمومی است.

“من همه آن را با توافق است که ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم برای مسطح کردن این منحنی و نه پایمال کردن این بیمارستان,” او می گوید. “من قطعا موافق نیست و به طور کامل با بسته شدن این درمانگاه در طول این بار تلاش. داشتن دسترسی به این دارو که آیا آن تفریحی یا پزشکی است که فوق العاده مهم است در حال حاضر.”

قبل از پلیس های اخیر سفارش عطار مزارع شد اجازه دادن به یک مشتری به خرید منطقه و یکی به لابی در یک زمان درخواست مشتریان به صبر در اتومبیل های خود را تا زمانی که آنها به نوبه خود. مک دونالد می گوید: این فروشگاه در خدمت مشتریان کمتر به عنوان یک نتیجه و همچنین دیده می شود مشتریان ترک به دلیل صف های طولانی.

سپس دوباره او اشاره می کند که فروشگاه ها را “20 تا 40 درصد” بیشتر در حجم در هر روز در طول هفته گذشته هر چند او نمی بینیم که نرخ خرید فله به عنوان پایدار است.

در حال حاضر مک دونالد می گوید: او کار خود را به سرعت برای دریافت موجودی برای هر سه خود را از فروشگاه های آپلود شده بر روی سفارش آنلاین پلت فرم. “در آن طول می کشد برخی از زمان برای دریافت راه اندازی است که در پلت فرم با توجه به اینکه ما صدها و صدها نفر از محصولات” او توضیح می دهد. “است که محدود کردن معاملات به عنوان به خوبی. اما در این نقطه در زمان من کمتر نگران بودن معاملات محدود و بیشتر در رابطه با حفظ کارکنان و مشتریان و بیماران امن است.”

اگر چه پلیس به منظور حفظ درمانگاه باز به عنوان کسب و کارهای دیگر تعطیل

در راستای تصمیمات اتخاذ شده در کشورهای دیگر و شهرهای بزرگ

با ماری جوانا قانونی او باید نادر تمایز از بسته شدن فرد در خرده فروشی.

به روز رسانی: این داستان به روز شده است به ترکیب جدید چگونه stay-در-خانه قوانین اعلام شده توسط شهردار مایکل Hancock تحت تاثیر قرار درمانگاه ها در دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im