Pompeo می گوید ایالات متحده “قطعا به دنبال’ ممنوعیت Infinite و دیگر برنامه های چینی

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که ایالات متحده با توجه به ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite یکی از محبوب ترین سیستم عامل آنلاین.

و اشاره کرد که هند به تازگی ممنوع ده ها تن از برنامه های چینی, فاکس نیوز, میزبان, Laura Ingraham خواسته Pompeo, آیا تهمت و دولت کاوش شد اقدام مشابه علیه Infinite است که حدود 30 میلیون فعال کاربران آمریکایی.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما قطعا به دنبال آن” Pompeo, گفت:, و اضافه کرد که دولت با در نظر گرفتن این موضوع “بسیار جدی است.” “با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست است.”

او افزود: “من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور, اما این چیزی است که ما به دنبال در.”

Pompeo مصاحبه می آید در میان افزایش تنش ها با چین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سرزنش برای امریکا افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را نیز به شرح زیر underwhelming جمعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا که برخی از سرزنش در یک مخل کمپین به رهبری Infinite کاربران است.

Ingraham نیز خواسته وزیر امور خارجه روز دوشنبه که آیا او توصیه می کنم آمریکایی ها دانلود Infinite و یا دیگر رسانه های اجتماعی چینی نرم افزار برای تلفن های خود را.

“تنها اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست چینی از حزب کمونیست” Pompeo پاسخ داد.

در یک ایمیل به واشنگتن پست بامداد سهشنبه یک Infinite سخنگوی انکار کرد که محبوب تصویری-های غول پیکر, با صدها میلیون نفر از کاربران در سراسر جهان تحت تاثیر قرار است توسط هر دولت خارجی.

                                                                                                                                                                                                                       

“Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست عمومی در اینجا در ایالات متحده ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ترویج امن و تجربه برنامه برای کاربران ما” سخنگوی گفت: در یک ایمیل. “ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته.”

وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قبل از Pompeo این مصاحبه گفت: Infinite شنبه شب که آن را متوقف خواهد کرد و عامل آن برنامه در هنگ کنگ با استناد به “وقایع اخیر است.” پکن هفته گذشته به تصویب جدید قوانین امنیت ملی در قلمرو طبقه بندی طیف گسترده ای از جرائم به عنوان تروریسم و تجزیه طلبی و جرم مخالفت — نما یک مشکل برای شرکت های فن آوری است که کار وجود دارد. Twitter, Facebook و WhatsApp گفت که آنها دیگر نمی خواهد روند داده ها درخواست از سازمان های اجرای قانون در هنگ کنگ تا آنها ارزیابی تغییرات سیاسی.

چینی رسانه های دولتی گفته است که Infinite را در نسخه چینی ادامه خواهد داد به کار در هنگ کنگ است.

در فاکس نیوز Pompeo شامل فشار علیه Infinite با دولت علیه شرکت هواوی شرکت چینی که به مدت طولانی تحت سلطه جهانی خرید و فروش تجهیزات شبکه های بی سیم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با برچسب Huawei دنده یک تهدید امنیتی ترغیب متحدان به استفاده از آن را در خود 5G شبکه پست جین واندن گزارش شده است. اما فقدان جایگزین به این نقطه ارائه شده است به کمپین بی اثر است.

برخی از کشورها در حال حاضر اقداماتی در برابر Infinite. هند که تا به حال نزدیک به 200 میلیون Infinite کاربران هفته گذشته اعلام کرد این بود که ممنوعیت بیش از 50 چینی برنامه های تلفن همراه از جمله ویدئو های پلت فرم. عنوان پست جوانا اسلاتر گزارش بان کی مون بود که در نتیجه این درگیری که به کشته شدن 20 سربازان هندی در ماه گذشته جدی ترین درگیری بین چین و هند در بیش از نیم قرن.

                                                                                                                                                                                                                       

اعلام ممنوعیت هند وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات گفت: برنامه های چینی نمایندگی یک تهدید برای شهروندان حفظ حریم خصوصی و امنیت ملی است. این سازمان اشاره کرد آن را دریافت کرده بود شکایت که برنامه بودند “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران” به سرورهای خارج از کشور فعالیت است که این وزارت گفت: “در نهایت impinges در حاکمیت و امنیت هند است.”

— — —

واشنگتن پست Shibani Mahtani در هنگ کنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de