ستاره های پورنو, ران جرمی متهم به تجاوز به عنف, تجاوز جنسی علیه زنان چهار

لس آنجلس (CBSLA/AP) – Adult film star, ران جرمی متهم شده است با زور تجاوز به سه زن و آزار جنسی دیگری در دو رویداد جداگانه قدمت آن به سال 2014 دادستان روز سه شنبه گفت.

67 سال بازیگر که قانونی به نام رونالد جرمی هایت که رو به سه فقره هر یک از زنای به عنف و زنای با یک شیء خارجی و یک تعداد هر یک از زنای دهان جماع جنسی و باتری با توجه به لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey.

مورد ثبت شده برای حکم چهار شنبه, Lacey گفت.

در ماه مه 2014, هایت متهم است که به زور تجاوز به 25 سال در یک خانه در غرب هالیوود.

LAS VEGAS, NV – ژانویه 18: بزرگسالان بازیگر فیلم, ران جرمی به نظر می رسد در HotMovies.com غرفه در سال 2017 AVN Adult Entertainment Expo در Hard Rock Hotel & Casino در 18 ژانویه 2017 در لاس وگاس, نوادا. (عکس توسط Ethan میلر/گتی ایماژ)

دادستان ها می گویند هایت اتهام تجاوز جنسی دو زن در سنین 33 و 46 در نوبت جداگانه در غرب هالیوود بار در سال 2017.

او همچنین متهم است که به زور تجاوز به یک 30 سال در همان نوار در جولای 2019.

دفتر دادستان منطقه نیز کاهش یافته است یک مورد در برابر هایت با توجه به شواهد کافی ناشی از یک حادثه در سال 2016.

در ماه مه هایت یک خود اعلام کرد “groper” بود شکایت کرد توسط مدل کریستین برودی که ادعا کرد او تجاوز جنسی به او در حالی که آنها ترویج می شود رویداد در واشنگتن است.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که 22 ساله مدل مشغول به کار بود برای سیاتل ایستگاه رادیویی در یک تاکوما sex shop رویداد تبلیغاتی در سپتامبر 2017 زمانی که 65 سال هایت حمله او چهار بار.

وکیل استوارت Sylvester انکار کرد که او را لمس برودی ناحیه تناسلی و پیشنهاد کرد که حضور خود را در اغلب شامل رضایت طرفین ،

هایت قرار است در دادگاه روز شنبه بعد از ظهر. اگر محکوم به اتهام او ممکن است حداکثر مجازات حبس از 90 سال زندگی در زندان ایالتی.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de