CLEVELAND — کلیولند کاوالیرز تبدیل به چیزی شبیه دیگری کج دست دادن به یک پیروزی خیره کننده شب دوشنبه.

Rookie swingman کوین پورتر جونیور گل در یک فصل بالای 30 امتیاز از جمله go-ahead سبد در وقت اضافه و کلیولند بسیج از 22 نقطه کسری برای یک 125-119 پیروزی بر Miami Heat.

                                                                                                                                                                                                                       

پورتر بود 9 18 از میدان و آمار چهار 3-اشاره گر خود را در 41 دقیقه در طبقه.

“شما می توانید یک بازی کامل اما اگر شما نمی در پایان آن مهم نیست,” او گفت:. “ما بسیار خوشحال ما می تواند آن را.”

کلیولند که ازمایش کرده 84-62 میدوی را از طریق سه ماهه سوم دست گرمای خود را از دست دادن و نه اضافه کاری بازی در این فصل.

میامی بدون All-Star جیمی باتلر که از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی به خاطر دلایل شخصی اما مربی Erik Spoelstra علاقه مند نبود در هر عذر و بهانه.

“هر کسی که در خارج وجود دارد ما باید به اندازه کافی” او گفت:. “مهم نیست که در خارج وجود دارد. ما باید به اندازه کافی برای برنده شدن.’�

پورتر غوطه دادن پس از عبور از کوین عشق به کلیولند یک 119-118 سرب با 1:20 تا بازی. همکار rookie داریوش گارلند را دونده در خط قرار داده کاوالیرز جلوتر 121-118 با 40 ثانیه باقی مانده است.

جائه Crowder از دست رفته 3-اشاره گر از گوشه قبل از عشق به ثمر رساند پس از حمله تک به تک با شش ثانیه به سمت چپ و پورتر آمار دو پرتاب آزاد به مهر و موم آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

میامی به ثمر رساند یک نقطه بیش نهایی 1:44 فنی پرتاب آزاد توسط Kendrick Nunn با 1.4 ثانیه بازی.

کلیولند باز گشت به همراه Andre Drummond و Collin خادم بر روی نیمکت. عشق تا به حال 17 امتیاز و 14 ریباند به عنوان هفت کلیولند بازیکنان به ثمر رساند در دو چهره است. لری Nance جونیور به ثمر رساند و 16 امتیاز و تریستان تامپسون اضافه شده 15.

کاوالیرز بازی اولین بازی خانگی پس از J. B. Bickerstaff جایگزین جان Beilein به عنوان سر مربی. Beilein استعفا داد و در طول همه ستاره.

“ما در حال رفتن به تماس با افراد مختلف” Bickerstaff گفت. “در شب از آن می تواند خود را در شب.”

Bam Adebayo تا به حال 22 امتیاز و 13 ریباند برای میامی. Goran Dragic نیز به ثمر رساند 22 و Kendrick Nunn که بسته بازی با شش ثانیه به سمت چپ در مقررات اضافه شده 21.

گرما روت کلیولند 124-105 در روز شنبه یک بازی که در آن میامی هرگز ازمایش کرده و led با 31 امتیاز و به نظر می رسد رهبری به یکی دیگر از پیروزی آسان در این شب. میامی گل اول 10 امتیاز و کشیده دو رقم منجر شود تا کاوالیرز بسیج.

                                                                                                                                                                                                                       

پورتر ضربه متوالی 3s به Cavs اولین سرب 107-104 با چهار دقیقه چپ در قوانین و مقررات.

Nunn را تک به تک سبد گره خورده است بازی با شش ثانیه باقی مانده است. پورتر از دست رفته یک غیبت بلوز و ارتجاعی غوطه دادن توسط Nance آمد و پس از زمان منقضی شده است.

گرما که چهارم کنفرانس شرق کاهش یافت و به 13-18 در جاده ها است.

‘œIt ما کار” Adebayo گفت. “ما بازی در جاده ها است. ما باید آن را کشف کردن. تا زمانی که ما آن را کشف کردن ما در حال رفتن به نگه داشتن از دست دادن بیش از و بیش از.”

نکته-INS

حرارت: F Derrick جونز جونیور آغاز شده و در محل ساقی. … G تایلر Herro (درد سمت راست مچ پا) و C Meyers لئونارد (رگ به رگ سمت چپ مچ پا) بازی نیست پس Feb. 3.

Cavaliers: G دانته Exum رفت و به طبقه با یک رگ به رگ سمت چپ مچ پا و خمیده به اتاق قفل در سه ماهه دوم. او بازگشت نیست. … کلیولند هفت عکس بود و چهار گردش در سه ماهه اول. … خادم به ثمر رساند تا در دو چهره در 28 مستقیم بازی.

نپرس

Dragic داده شد ویژگی های ناپاک هنگامی که آن را به نظر می رسد او ضربه به Nance در حالی که بازی متوقف شد و در چهارم. عشق ساخته شده ناپاک شات. Spoelstra داده شد ویژگی های برای شکایت در مورد عدم تماس در سه ماهه دوم اما فکر officiating بود یک مسئله غیر.

“چه کسی اهمیت میدهد ؟” او گفت:. “شما می توانید سطح سرخوردگی در هر دو طرف در مورد آن است. آن نیست که هر چیزی برای انجام با نتیجه بازی.’�

بزرگ علاوه بر

Drummond تا به حال 13 امتیاز و شش ریباند در 24 ساعت طول بازی پنجم پس از اینکه به دست آورد و از دیترویت در مهلت تجارت.

“او است که توانایی به نمره و بدون نقش بودن به نام و برای او که یک مربی رویا” Bickerstaff گفت. “شما یک مرد که می تواند به شما 20 امتیاز و شما لازم نیست برای تماس با یک بازی برای او. دفاعی او تاثیر به محافظت از رنگ. او می تواند با حیوان و نیروهای skillset تغییر یک بازی است.”

بعدی

گرما: میزبان مینه سوتا تیمبرولوز در روز چهارشنبه. میامی آغاز می شود پنج بازی homestand که اجرا می شود از طریق 4 مارس.

Cavaliers: میزبان فیلادلفیا در روز چهارشنبه. این 76ers در حال 3-0 برابر کلیولند در این فصل از جمله 141-94 پیروزی در دسامبر. 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im