ممکن است COVID-19 قرار گرفتن در معرض در بوفالو بیشه تست منفی

یک فرد می ترسید به طور غیر مستقیم در معرض Buffalo Grove village کارکنان به COVID-19 را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس ایجاد کرد مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

یک فروشنده در سایت بود که مشغول به کار در یک روستا تاسیسات در تماس با یک دوست و پدر و مادر است که نمایش داده می شود آنفولانزا مانند علائم پس از بازگشت از سفر به اروپا و با توجه به روستا. پدر و مادر مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه و روستا آموخته منفی نتیجه آزمون جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

با وجود نتیجه این روستا همچنان به تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای کمک به کاهش و یا محدود کردن گسترش COVID-19 به جامعه, مقامات گفت.

که شامل یک فرمان اجرایی و محلی وضعیت اضطراری اعلام صادر سهشنبه با ایجاد کرد رئیس جمهور بورلی Sussman, که تضمین می کند این روستا دارای قدرت و توانایی واکنش نشان می دهند فورا به امنیت جامعه است. به عنوان بخشی از این اقدام ایجاد کرد دستور داد تمام مکان های عمومی و ماشین سواری — سینما و باشگاه های بهداشتی و امکانات تفریحی در میان آنها — تا اطلاع ثانوی بسته.

به صورت اضافی و به روز رسانی روستای تشویق ساکنان و کسب و کار به دنبال بوفالو گراو را در حساب های رسانه های اجتماعی در Facebook, Twitter, همسایه دختر و LinkedIn. به روز رسانی نیز خواهد شد ارسال شده در vbg.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im