این دونات پخت و پز در تنیسون خیابان.

برکلی دونات آغاز بکار امروز در داخل Hops & پای در 3920 تنیسون خیابان با انگلستان به سبک سیب زمینی دونات و پیراشکی-بر اساس ساندویچ صبحانه. صبحانه رستوران یک فرمت از ده سال پیتزا و آبجو نوار تاسیس خود جلب کرد و لی واتسون; درو می گوید او شده است با وسواس سیب زمینی دونات همیشه پس از یک سال 2016 سفر به مین بنابراین او تصمیم گرفت تا شروع به ساخت نور کرکی تخصص خود را.

پیتزا فروشی مالک است و کمک هر چند او به ارمغان آورد آشپز Audie Mauk که مشغول به کار در Hops & پای قبل از حرکت به واشنگتن برای جلو از خانه و رستوران شغل. “شما می توانید با من تماس سرآشپز اجرایی [از برکلی دونات] و” در سراسر جهان doughnut مرد,'” Mauk جوک. “من خوشحالم در سی اما به خود جلب کرد به نام, بنابراین من قطعا می خواست دوباره برای این است.”

The doughnut breakfast sandwich is a great way to get all the major food groups at once.گسترش

شیرینی بی شیرینی, صبحانه, ساندویچ است یک راه عالی برای تمام گروه های غذایی اصلی در یک بار.

علامت Antonation

بازگشت آشپز — که در انگلستان خوردن سیب زمینی دونات — و رئیس خود را حاوی چندین حلقه ای سبک برای تقریبا هر نوع از doughnut خوار. اصلی است که یک خمیر ترش دستور که بالا می رود بالا و با روح به لطف هشت ساله خمیر ترش استارت و علاوه بر این از سیب زمینی از منابع جونز مزرعه در هوپر, کلرادو.

کیک دونات باید کمی بهار به آنها و نه چرب یا سنگین به عنوان کیک دونات اغلب می تواند باشد. و گیاهی و فاقد گلوتن نسخه اطمینان حاصل شود که مهمانان با رژیم غذایی خاص در نظر گرفته شود. واتسون می گوید او نمی تواند تضمین به طور کامل فاقد گلوتن محیط زیست به دلیل آرد گندم برای خمیر پیتزا و پیراشکی, خمیر بیش از حد دشوار است به طور کامل شامل در Hops & پای, آشپزخانه, اما دختر دوناتها پخته نه سرخ کرده را در همان روغن به عنوان گندم بر اساس محصولات.

Audie Mauk, Drew Watson and Leah Watson are happy to serve Berkeley Donuts to the neighborhood.گسترش

Audie Mauk درو واتسون و لی واتسون خوشحال هستند به خدمت برکلی پیراشکی به محله.

داستین سالن

Mauk توضیح می دهد که وجود خواهد داشت مجموعه ای فهرستی از حدود ده روزمره دونات مانند توت فرنگی هومر (ادای احترام به هومر سیمپسون) یک لیمو poppyseed و قهوه ای-کره برنج Krispie (تنها حبوبات شما به عنوان یک شکوه) و همچنین کلاسیک مانند شکلات و عسل و وانیل لعاب و عطر های فصلی است که در طول سال چرخش. فروشگاه نیز باز با یک مرزه مورد سازمان ملل متحد-glazed doughnut ساندویچ انباشته با تخم مرغ و پنیر و افرا سوسیس صبحانه.

و بله, آن ممکن است وسوسه انگیز به غوطه دادن خود را حلقه ای در یک پاینت آبجو اما یک فنجان Novo قهوه ممکن است مناسب تر باشد.

توقف در برکلی دونات هر چهارشنبه از طریق پنج شنبه از 7:30 صبح تا هر زمان که دونات فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im