قدرتمند یورو پول واحد بلوک به انتخاب رئیس جمهور جدید

بروکسل — قدرتمند گروه از کشورها با استفاده از اروپا و پول واحد را انتخاب یک رئیس جمهور جدید در روز پنج شنبه با سه نامزد در رقابت برای به چالش کشیدن وظیفه رهبری 19-ملت بلوک از عمیق ترین رکود اقتصادی در دهه.

نامزدها برای رییس در حال وزیر اقتصاد اسپانیا نادیا Calviño که می تواند تبدیل به اولین زن به امن کار بالا; ایرلندی وزیر دارایی ششم Donohoe; و لوکزامبورگ همتای Pierre Gramegna ترین تجربه از این سه.

                                                                                                                                                                                                                       

برنده انتخاب خواهد شد توسط همسالان خود در یک رای مخفی و با اکثریت حداقل 10 از 19 وزیران با نامزد خود در رای گیری. یک دور انتخابات بین این دو به ثمر رساند بالا از نامزدها برگزار خواهد شد اگر هیچ کس برنده آشکار است.

وقت پرتغال ماریو Centeno اعلام کرد در ژوئن 11 بود که او پله پایین به عنوان رئیس جمهور پس از اتمام 2.5-سال مدت است. جانشین او را دوشنبه آینده.

Eurogroup را وظیفه اصلی این است برای اطمینان از هماهنگی سیاست های اقتصادی در میان 19 کشور عضو. در حالی که غیر رسمی در اتحادیه اروپا از نظر آن باقی مانده است بسیار قدرتمند و تصویر آن بود به شدت آلوده در یونان خود را برای دست زدن به این کشور بحران بدهی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de