شیوه های شروع در دیزنی به عنوان تیم آغاز راه اندازی مجدد روال

Nikola Vucevic تا به حال به منظور بالا بردن صدای خود را کمی برای پاسخ به یک سوال. او فقط راه می رفت خارج از دادگاه پس از اولین اورلاندو سحر و جادو عمل از راه اندازی مجدد, و برخی از هم تیمی های خود باقی مانده روی زمین در حالی که درگیر در یک با صدای بلند و مشتاق, تیراندازی, مسابقه.

پس از چهار ماه بازی بسکتبال بود واقعا بازگشت.

                                                                                                                                                                                                                       

کامل-مقیاس شیوه های داخل NBA حباب در دیزنی مجتمع آغاز شده و پنج شنبه با سحر و جادو – اولین تیم به پردیس اوایل این هفته – تبدیل شدن به اولین تیم به طور رسمی روی زمین. با نزدیک کسب و کار پنج شنبه, 22 تیم شرکت کننده در راه اندازی مجدد شد و برای بررسی به هتل خود را آغاز و خود را جدا از بقیه دنیا چه خواهد شد چند هفته حداقل. و شنبه همه تیم ها باید تمرین حداقل یک بار.

‘œIt را به عقب پس از چهار ماه’� Vucevic گفت. ‘œWe همه آن را از دست رفته.’�

هشت تیم آینده شد در پنج شنبه, لس آنجلس لیکرز و فیلادلفیا 76ers در میان آنها است. لیکرز به جلو LeBron James تاسف وداع با خانواده اش و 76ers به جلو Joel Embiid – چه کسانی مطرح شده برخی ابرو در اوایل این هفته زمانی که او گفت که او ‘œnot یک فن بزرگ از ایده’� از شروع مجدد فصل در یک حباب – نشان داد تا برای تیم خود را به پرواز در آنچه به نظر می رسد به طور کامل منطبق کت و شلوار.

‘œJust چپ گهواره به سر به حباب. … متنفر بودم به ترک (هشتگ)JamesGang,’� جیمز ارسال شده در توییتر.

یکی دیگر از آخرین روز ورود در دیزنی پردیس بود نایب قهرمان NBA تورنتو رپتورز که سوار اتوبوس برای دو ساعت رانندگی از فلوریدا — آنها بوده است وجود دارد برای حدود دو هفته آموزش در دانشگاه بین المللی چابهار در فورت مایرز – برای سفر به حباب. اتوبوس پیچیده بود به خصوص برای این مناسبت با رپتورز’ لوگو و عبارت “œBlack زندگی از ماده” � نمایش داده شده در دو طرف.

بروکلین یوتا واشنگتن و محفل ققنوس تمام شد و به تمرین پنج شنبه همراه با سحر و جادو. دنور در اصل برنامه ریزی شده و سپس تحت فشار قرار دادند باز کردن آن جلسه به جمعه. توسط شنبه, شیوه ثابت خواهد بود – 22 تیم در حال کار کردن در زمان های مختلف در یک پنجره پوشا 13 1/2 ساعت و گسترش در سراسر هفت امکانات مختلف.

                                                                                                                                                                                                                       

نمایشگاه بازی شروع ژوئیه 22. بازی راه اندازی مجدد دوباره برای املاک در جولای 30.

‘œIt فقط احساس خوبی به پشت روی زمین’� گفت: بروکلین مربی موقت ژاک Vaughn که در زمان بیش از Kenny اتکینسون کمتر از یک هفته قبل از مارس 11 تعلیق از فصل به دلیل coronavirus. ‘œI فکر می کنم که هیجان انگیز ترین چیز است. ما یک کمی مطبوع در زیر ما. نمی تواند بیش از حد سخت پس از قرنطینه می خواستم به بچه ها فقط به اجرای بالا و پایین کمی و احساس توپ دوباره.’�

تیم های, در بیشتر قسمت ها, تا به حال صبر کنید دو روز پس از ورود قبل از آنها می تواند در عمل طبقه. بسیاری از بازیکنان گذشت زمان با بازی های ویدئویی; میامی مرکز Meyers لئونارد با حرارت نه تمرین برای اولین بار تا روز جمعه بوده است طرفداران یک نگاه اجمالی از همه چیز از بازی خود را راه اندازی به خدمات اتاق سفارش برای اولین بار شام در دیزنی – مملو از لابستر خرچنگ, یک, برگر مرغ و برخی از Coors نور به آن شستن همه.

این مواد غذایی شده است. صحبت کردن نقطه تا کنون به خصوص بعد از یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان تبدیل به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن آنچه رو به تصویر کشیده که کمتر از فوق العاده وعده های غذایی در طول مختصر دوره قرنطینه.

‘œFor ترین قسمت همه چیز شده خیلی خوب به نظر من’� شبکه گارد جو هریس گفت:. ‘œThey انجام داده ایم یک کار خوب مراقبت از ما و مطمئن شوید که به جای ما در هر منطقه به عنوان آنجا که ممکن است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

آموزش پردیس شده است و کلید دیگر برای چند روز اول و این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد داد در حالی که از تیم خواهد بود با استفاده از انواع امکانات مختلف در حالی که به روال تمرین.

‘œWe را به بهترین از آن,’� Vucevic گفت. ‘œYou می دانید این کار ما است. ما در حال رفتن به سعی کنید به بهترین از آن. من واقعا فکر می کنم NBA بهترین آنها می تواند برای می دانم این را به عنوان خوب به عنوان آنها می تواند برای ما. و هنگامی که ما شروع به بازی شما نمی خواهید به فکر کردن در مورد چیزهای کوچک.’�

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de