دعای برگزار شد در لنکستر زیر مرگبار LASD عکسبرداری از 62 ساله مایکل توماس


لنکستر (CBSLA) — ده ها تن از اعضای جامعه از لنکستر مسالمت آمیز بسیج در یکشنبه شب به تقاضا پاسخ پس از یک مرد کشته شده توسط پلیس در خانه خود در هفته گذشته.

حدود صد نفر گرد هم آمدند و در نماز و در خارج از لس آنجلس سرپرست کاترین Barger در لنکستر.

آنها می گویند آنها می خواهند پاسخ پس از 62 ساله مایکل توماس ضرب گلوله کشته شد توسط یک کلانتر معاون اوایل صبح پنجشنبه در اتاق نشیمن خود را.

تصویر: مایکل توماس (حسن نیت ارائه میدهد: عکس خانوادگی)

مرتبط: مرد به ضرب گلوله کشته شده توسط نمایندگان در لان کاستر

“وجود خون شده بود. خون از یک گلوله. این تیراندازی که تا به حال صورت گرفته بر روی نیمکت در اتاق نشیمن خود را و است که واقعا سخت بود از خواب بیدار به دیدن” گفت: جیووانی پاپ که به کمک آن این تجمع یکشنبه شب. “من 17 سال. و برای دیدن خونریزی از یک عضو از جامعه خود را که واقعا فقط dampens بسیاری از مردم سلامت روان از جمله مال من است.”

L. A. شهرستان کلانتر گفت: کسی به نام 911 به گزارش خشونت خانگی در خانه است.

با توجه به LASD توماس به درب آمد اما حاضر به پیروی از سفارشات خود را قبل از درگیر شدن در یک مبارزه با یک افسر و تلاش برای گرفتن یکی از اسلحه های خود باعث یک معاون برای باز کردن آتش.

توماس’ نامزد کیمبرلی اختلافات افسران ادعا گفت: به جای آن که آنها تقریبا بازوی خود را گرفت و او به آنها گفت که او در درد قبل از تلاش به نوبه خود به دور از آنها و سپس به ضرب گلوله کشته. L. A. شهرستان دفتر بازرس کل در حال بررسی است Thomas’ مرگ است.

62 سال از مرگ می آید بر روی پاشنه از حلق آویز مرگ 24 ساله رابرت فولر در پالم دیل که برخی از عزیزان خود را از ترس می تواند درگیر بازی ناپاک به جای خودکشی به عنوان LASD پیشنهاد شده است. کامل کالبد شکافی و تحقیقات مستقل را تعیین خواهد کرد فولر رسمی علت مرگ.

LASD گفت: از آن خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه صبح به ارائه به روز رسانی در تحقیق و تفحص به فولر مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>